Долазите ли на конгрес.....?!

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.445
10gd3cx.jpg




Kongres veštica u Velikom Gradištu

Politika - Pre sat i 7 minuta

BEOGRAD - Opština Veliko Gradište na Srebrnom jezeru organizuje 4. septembra prvi "Svetski kongres veštica"(World Witch Congress) saopštili su danas organizatori "Vorld vič kongres tim" (World Witch Congress Team).

"Želja je da se na zanimljiv način dočara vreme veštica, duhova i čarobnjaka. Između ostalog, posetioci će biti u prilici da probaju 'čarobne napitke' raznih veštica i čarobnjaka, i specijalni čarobni koktel koji će se kuvati u ogromnom kazanu, u gradskom parku", najavljuju organizatori.

Kako se navodi, u ponoć biće upaljena lomača za veštičju žurku koja će trajati čitave noći, a organizatori očekuju goste iz Makedonije, Rusije, Ukrajine, Rumunije i Bugarske.

Најзад смо у нечему први!!!! :lol:

Долазите ли на овај Конгрес? :zper:

И шта мислите зашто су изостале вЈештице из сусЈедства? :mrgreen:
 
Не могу да приметим да се концепт ''Европске Србије'' заснива на бројним што забавним што циркуским свечаностима и привлачења туриста по принципу добре ракије и јефтиних опијата. Леба и игара.
 
Ова слика је лепа. Ако су такве и остале жене, пардон вештице онда свако треба посетити овај конгрес. Бојим се да не дођу Вјерица и крупна госпођа Лихт, па растерају аметере.

Мислиш да би могле и њих две да се појаве? :think:
 
Не могу да приметим да се концепт ''Европске Србије'' заснива на бројним што забавним што циркуским свечаностима и привлачења туриста по принципу добре ракије и јефтиних опијата. Леба и игара.
pa sta bi ti vise od rakije i opijata ?:mrgreen:
 
10gd3cx.jpg






Најзад смо у нечему први!!!! :lol:

Долазите ли на овај Конгрес? :zper:

И шта мислите зашто су изостале вЈештице из сусЈедства? :mrgreen:


he he, zanimljiva vest.
Ovaj kongres ću propustiti, ali na tvoje pitanje gde su vještice iz susjedstva mogu da primetim da će ovo kod nas biti skup Istočne lože veštica (Velika Majstorica Vjerica ili nešto slično), tako da je to mogući razlog njihovog izostanka.:mrgreen:
:metla:
A uz gej i strejt paradu, ovo sa vešticama je neizostavno moralo da se desi:mrgreen:
 
10gd3cx.jpg






Најзад смо у нечему први!!!! :lol:

Долазите ли на овај Конгрес? :zper:

И шта мислите зашто су изостале вЈештице из сусЈедства? :mrgreen:
Не долазим.
Ненадмашна сам у броју магија којима се користим.:mrgreen:
Мис'им, глупо је, не бих имала конкуренцију.

Што не долазе сусЈедке?
Не бих знала.

'Ел сам промашила тему?:zper:
 
Не долазим.
Ненадмашна сам у броју магија којима се користим.:mrgreen:
Мис'им, глупо је, не бих имала конкуренцију.

Што не долазе сусЈедке?
Не бих знала.

'Ел сам промашила тему?:zper:

:rotf::rotf:..jesi...:D
vestice i politika..pa tek onda kongres...to je tema
hm ili bolje vestice u politici:mrgreen:
 
Мислиш да би могле и њих две да се појаве? :think:

Мислим да је неопходно ангажовати батаљон жандара и батерију ПВОа не би ли се овај конгерс заштитио од поменутих?

pa sta bi ti vise od rakije i opijata ?:mrgreen:

Ништа посебно, поготово против овог прваог, ал нисам знап да се европска визија састоји од тога. Ђики није тако рекао.
 
Мислим да је неопходно ангажовати батаљон жандара и батерију ПВОа не би ли се овај конгерс заштитио од поменутих?



Ништа посебно, поготово против овог прваог, ал нисам знап да се европска визија састоји од тога. Ђики није тако рекао.

Nije.On je rekao samo opijati.
 
Не могу да приметим да се концепт ''Европске Србије'' заснива на бројним што забавним што циркуским свечаностима и привлачења туриста по принципу добре ракије и јефтиних опијата. Леба и игара.
:rotf:

Баш тако...:confused:
 

Back
Top