Izlasci...

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
Pre nekih nedelju dana video sam zanimljivu situaciju... Tip sedi u kaficu i pije pivo, a pored njega zena i dete za stolom pricaju sa njim... Ja sam odmah shvatio da tip nije tako los, kao sto to deluje na prvi pogled... Vec da on brine o svojoj zeni i detetu i da ih je izveo na cist vazduh, da malo izadju iz kuce...

Pitanje za forumase: Da li ste nekad vasu bolju polovinu izveli ovako na "cist vazduh"...
Pitanje za forumasice: Da li vas je nekad vas dragi castio na ovaj ili slican nacin...
 
Pre nekih nedelju dana video sam zanimljivu situaciju... Tip sedi u kaficu i pije pivo, a pored njega zena i dete za stolom pricaju sa njim... Ja sam odmah shvatio da tip nije tako los, kao sto to deluje na prvi pogled... Vec da on brine o svojoj zeni i detetu i da ih je izveo na cist vazduh, da malo izadju iz kuce...

Pitanje za forumase: Da li ste nekad vasu bolju polovinu izveli ovako na "cist vazduh"...
Pitanje za forumasice: Da li vas je nekad vas dragi castio na ovaj ili slican nacin...

Izvodio sam devojku na pice, sta je tu loshe. Dete i zenu sigurno necu da izvodim u kafic. Vec u luna park. :mrgreen: :PPPP
 
E to nisi naveo odnosno mislio sam da se podrazumeva da je i njima da uzeo sta zele. U tom slucaju je stipsa i mentol. :mrgreen:

Isto to i ja mislim... ALi, zamisli kad prolazis i vidis on pijucka i uziva, a njih dvoje ga gledaju ko dva poslednja bednika... Koliko neko mora da bude bezosecajan, da bar detetu ne naruci sok...
 
.E,sad mozda postoji i neko logicno objasnjenje da nisu hteli nista da popiju ali...
Ima muskaraca koji svoju porodicu nepostuju ni kod kuce ni na javnom mestu.Mozda je taj lik jedan od njih.
 
Pre nekih nedelju dana video sam zanimljivu situaciju... Tip sedi u kaficu i pije pivo, a pored njega zena i dete za stolom pricaju sa njim... Ja sam odmah shvatio da tip nije tako los, kao sto to deluje na prvi pogled... Vec da on brine o svojoj zeni i detetu i da ih je izveo na cist vazduh, da malo izadju iz kuce...

Pitanje za forumase: Da li ste nekad vasu bolju polovinu izveli ovako na "cist vazduh"...
Pitanje za forumasice: Da li vas je nekad vas dragi castio na ovaj ili slican nacin...

Ja tako redovno! :lol:
 
Možda su oni svoje piće popili, nisu hteli više, konobar odneo njihove čaše i flaše ili šta već, a on hteo samo da dovrši svoje drugo pivo... ne treba tek tako laički gledati na zatečenu sliku.

Niko nije nečiji kućni ljubimac pa da ga ovaj drugi izvodi... izlaze zajedno... pa i u kafić, što da ne.

Nikola, Nikola...
 
Možda su oni svoje piće popili, nisu hteli više, konobar odneo njihove čaše i flaše ili šta već, a on hteo samo da dovrši svoje drugo pivo... ne treba tek tako laički gledati na zatečenu sliku.

Niko nije nečiji kućni ljubimac pa da ga ovaj drugi izvodi... izlaze zajedno... pa i u kafić, što da ne.

Nikola, Nikola...

JA kada imam devojku onda ja nju izvodim... :hahaha:
 
Možda su oni svoje piće popili, nisu hteli više, konobar odneo njihove čaše i flaše ili šta već, a on hteo samo da dovrši svoje drugo pivo... ne treba tek tako laički gledati na zatečenu sliku.

Niko nije nečiji kućni ljubimac pa da ga ovaj drugi izvodi... izlaze zajedno... pa i u kafić, što da ne.

Nikola, Nikola...

Da, da... Sram me bilo sto tako brzo donosim zakljucke... :rumenko:
 
Ne volim viceve, ali ovo me podsetilo na jedan.

Kaze uciteljica Perici da izgovori recenicu i u njoj iskoristi rec "ananas", a on odgovara: "Kada tata dobije platu, potrosi je celu, a na nas ne misli." Tuzno :(
 
Pre nekih nedelju dana video sam zanimljivu situaciju... Tip sedi u kaficu i pije pivo, a pored njega zena i dete za stolom pricaju sa njim... Ja sam odmah shvatio da tip nije tako los, kao sto to deluje na prvi pogled... Vec da on brine o svojoj zeni i detetu i da ih je izveo na cist vazduh, da malo izadju iz kuce...

Pitanje za forumase: Da li ste nekad vasu bolju polovinu izveli ovako na "cist vazduh"...
Pitanje za forumasice: Da li vas je nekad vas dragi castio na ovaj ili slican nacin...
U rebusu sam.

Prilično je očigledno da ona nije ništa htela da pije. A dete, koliko je, može biti da ništa nije ni imalo za njega da se naruči, već ima svoj čaj u rancu kod nje.
Na kraju, možda i nije njegova žena, nego neka šetala dete, pa se zaustavila da razmene par reči.

I, najzad, da joj se pilo bilo šta valjda bi sama naručila :eek:

Ako je izveo da se "luftira", i ako već sedi, onda može i da popije nešto, mada mislim da je šetnja prikladnija za to.....
 

Back
Top