lako mi je osvojiti muskarca,ali kako osvojiti njegovo SRCE?

ma da,nego dosadilo mi je cekati pravu ljubav,i da su sve ove bile lazne...

Nego ipak ima nesto sto djevojka ima u sebi a da dosada nije nijedan muskarac otkrio.Naprimjer ja nikada nisam bila potpuno otvorena s momkom,nikada nisam otvoreno iskazivala svoje emocije i osjecaje nego sve potiskivala u sebi iako su oni htjeli da ja budem otvorena,nije meni bilo lako da otvorim se.
A ima tu jos dosta toga ...
 
najdraza:
ma da,nego dosadilo mi je cekati pravu ljubav,i da su sve ove bile lazne...

Nego ipak ima nesto sto djevojka ima u sebi a da dosada nije nijedan muskarac otkrio.Naprimjer ja nikada nisam bila potpuno otvorena s momkom,nikada nisam otvoreno iskazivala svoje emocije i osjecaje nego sve potiskivala u sebi iako su oni htjeli da ja budem otvorena,nije meni bilo lako da otvorim se.
A ima tu jos dosta toga ...
Ma nisi im dala dupe 100%! :roll:
 
najdraza:
ma da,nego dosadilo mi je cekati pravu ljubav,i da su sve ove bile lazne...

Nego ipak ima nesto sto djevojka ima u sebi a da dosada nije nijedan muskarac otkrio.Naprimjer ja nikada nisam bila potpuno otvorena s momkom,nikada nisam otvoreno iskazivala svoje emocije i osjecaje nego sve potiskivala u sebi iako su oni htjeli da ja budem otvorena,nije meni bilo lako da otvorim se.
A ima tu jos dosta toga ...
Nije tesko otvoriti se ali otvaranje dolazi kao reakcija na ponasanje(iskrenost,postovanje i ljubav)druge osobe.Otvorices se nekome kome potpuno verujes,ustvari kroz to otvaranje ti ces davati i voleti...Jednostavno mislim da jos nisi naisla na osobu koja to zasluzuje i koja ce ti pomoci da u vezi ti budes BAS TI sa svom otvorenoscu!Budi strpljiva!
 
najdraza:
ma da,nego dosadilo mi je cekati pravu ljubav,i da su sve ove bile lazne...
Nego ipak ima nesto sto djevojka ima u sebi a da do sada nije nijedan muskarac otkrio.Naprimjer ja nikada nisam bila potpuno otvorena s momkom,nikada nisam otvoreno iskazivala svoje emocije i osjecaje nego sve potiskivala u sebi iako su oni htjeli da ja budem otvorena,nije meni bilo lako da otvorim se.
A ima tu jos dosta toga ...

Ne postoje prave i lazne ljubavi. A ko ceka zavrsi u starackom domu!
I samo jos ovo...
"Samo onda kad i mi trazimo moci ce neko i nas da sretne!
...Tek kada iskreno sebe damo, tek tada mozemo biti celi!"
Miroslav Antic
 
eh...cuj sedam meseci...

ja pa imam problem sto mene niko ne interesuje da bih ostala sa njim toliko...ili se na neki nacin razocaram,ili skontam da sam "jaca" od njega,ili ga skapiram celog pa me vise ne intrigira,...

imala sam dve duge veze.jednu jer je splet okolnosti doveo do toga da ostanemo duze i onda sam ga zavolela neosetno i da ne duzim vise...

druga duza je bila iz pogresnih razloga koje sam rekla sebi,sad i nikad vise...NECE biti bolje ako od pocetka nema leptirica...

ja imam problem sto mi jako brzo bude stalo do nekog,ali se ne zaljubljujem...i kad prodje ona neka pocetna "euforijica" od 2-3 nedelje,ja ga obozavam ali kao ortaka...

:cry: :cry: :cry:


a znam da kad bi se zaljubila(srecno),bila bi to prava bujica...samo kad bi... :roll: :roll: :roll:
 
wet look:
druga duza je bila iz pogresnih razloga koje sam rekla sebi,sad i nikad vise...NECE biti bolje ako od pocetka nema leptirica...

ja imam problem sto mi jako brzo bude stalo do nekog,ali se ne zaljubljujem...i kad prodje ona neka pocetna "euforijica" od 2-3 nedelje,ja ga obozavam ali kao ortaka...

:cry: :cry: :cry:


a znam da kad bi se zaljubila(srecno),bila bi to prava bujica...samo kad bi... :roll: :roll: :roll:


xe xe xe Pa pchelice.. $ta da ti kazhem.. Pochni da leti$ sa cveta na cvet. Mozhda na nekom sretne$ svoje drugare leptirice pa nastavi$ dalje sa njima..
 
cLick - OR - Die:
wet look:
druga duza je bila iz pogresnih razloga koje sam rekla sebi,sad i nikad vise...NECE biti bolje ako od pocetka nema leptirica...

ja imam problem sto mi jako brzo bude stalo do nekog,ali se ne zaljubljujem...i kad prodje ona neka pocetna "euforijica" od 2-3 nedelje,ja ga obozavam ali kao ortaka...

:cry: :cry: :cry:


a znam da kad bi se zaljubila(srecno),bila bi to prava bujica...samo kad bi... :roll: :roll: :roll:


xe xe xe Pa pchelice.. $ta da ti kazhem.. Pochni da leti$ sa cveta na cvet. Mozhda na nekom sretne$ svoje drugare leptirice pa nastavi$ dalje sa njima..

nisam ja pcelica...ja sam trut :wink: :wink: :wink:

naprotiv,samo ne volim da zujim... :wink: :wink: :wink:
 
wet look:
a znam da kad bi se zaljubila(srecno),bila bi to prava bujica...samo kad bi... :roll: :roll: :roll:


xe xe xe Pa pchelice.. $ta da ti kazhem.. Pochni da leti$ sa cveta na cvet. Mozhda na nekom sretne$ svoje drugare leptirice pa nastavi$ dalje sa njima..


nisam ja pcelica...ja sam trut :wink: :wink: :wink:

naprotiv,samo ne volim da zujim... :wink: :wink: :wink:

zna$ i sama... od zujanja nema selameta 8)
Treba ubadati... sisati.. probati.. uzhivati...
no pain no gain..

Pa i ako bude nusprodukata ljubavi.. ochekivani su!
I traktor i avion super idu.. i lepo ti je dok te voze... Ali nema ni$ta dzaba.. oni gasovi koji ce napraviti pakao od na$e lepe zemljice su nusprodukti.

Naravnouchenije.. ne brini za nusprodukte vec leti... voziiiiii :)

 
Jecapeca:
Ako se budes vise trudila da te on zavoli on ce te olako shvatiti i neces mu vise biti interesantna. Samo ostro, muskarci su veliki slabici i sto oh vise ponizavas oni su pokorniji. Veruj mi, naucila sam iz sopstvenog iskustva.

Ili jos bolje neka nadje nekog mladica sa kojom ce ljubav biti obostrana... znas, samo sto se to tebi nije desilo ne mora da znaci da nece i drugima.. :wink: a tebi se to SIGURNO nece desiti dok god budes tako razmisljala..
 
Steffan:
Jecapeca:
Ako se budes vise trudila da te on zavoli on ce te olako shvatiti i neces mu vise biti interesantna. Samo ostro, muskarci su veliki slabici i sto oh vise ponizavas oni su pokorniji. Veruj mi, naucila sam iz sopstvenog iskustva.

Ili jos bolje neka nadje nekog mladica sa kojom ce ljubav biti obostrana... znas, samo sto se to tebi nije desilo ne mora da znaci da nece i drugima.. :wink: a tebi se to SIGURNO nece desiti dok god budes tako razmisljala..
Sta je u stvari ljubav?
Ajde budi musko i priznaj koliko je puta tvoja devojka bila primorana da uradi nesto protiv svoje volje, samo da bi dobila tvoju "ljubav". Da li si ti toliko bio pozrtvovan?
 
Jecapeca:
Steffan:
Jecapeca:
Ako se budes vise trudila da te on zavoli on ce te olako shvatiti i neces mu vise biti interesantna. Samo ostro, muskarci su veliki slabici i sto oh vise ponizavas oni su pokorniji. Veruj mi, naucila sam iz sopstvenog iskustva.

Ili jos bolje neka nadje nekog mladica sa kojom ce ljubav biti obostrana... znas, samo sto se to tebi nije desilo ne mora da znaci da nece i drugima.. :wink: a tebi se to SIGURNO nece desiti dok god budes tako razmisljala..
Sta je u stvari ljubav?
Ajde budi musko i priznaj koliko je puta tvoja devojka bila primorana da uradi nesto protiv svoje volje, samo da bi dobila tvoju "ljubav". Da li si ti toliko bio pozrtvovan?

Nista ne priznajem!!! :oops:

Ma ko je rekao da u ljubavi ljudi rade samo ono sto oni vole da rade?!? To je sebicno, a prava ljubav je nesebicna!! Nije bitno sta radimo i kako dok god smo oboje srecni..

Jecapeco, ti si dosta subjektivna posto si svoje misljenje izgradila na osnovu svojih losih iskustava sa muskarcima.. nije sve tako crno i belo, pogotovo u odnosima izmedju muskaraca i zena... nisu svi muskarci skotovi a sve zene *****, to samo najvece budale tvrde koje su razocarane u ljubav... veruju da ce im biti lakse ako tako misle, a oni u stvari kao rezultat toga pravice iste glupe greske iznova i iznova i uvek na kraju bice povredjeni!!! Postedi sebe takvog razmisljanja i primi k znanju da ljubav treba da se zasluzi i da ti nece pasti sa neba kao sto neki to misle... sve se desava sa razlogom, a mi veoma dobro znamo koji su tvoji...
 
Jecapeca:
Po meni je sebicno raditi nesto sto drugom ne prija, a ne ne raditi ako ti nesto ne prija!
Vidis kako izvrces stvari. Sta da tebi tvoja devojka kaze da bi zelela da proba sa dva muskarca u isto vreme? Kad tako nesebicno volis, da li bi pristao na to? Naravno da ne bi, vec bi nasao drugu devojku...

U tome je stvar, ja nikada ne bih bio sa takvom devojkom!! Znas, svi se mi uklapamo u necije profile, neku kategorizaciju ljudi. Tako i ja imam izgradjene stavove prema devojkama i tacno znam kakav me tip devojaka privlaci i sa kojima nikada ne bih bio!! To sto si navela kao primer je stvarno ekstremni slucaj i nijedan moj prijatelj pa ni moja devojka to ne bi mogli da urade. Stvar je u tome sto ja POZNAJEM svoju devojku i prijatelje i sto sam ih kao takve prihvatio i zavoleo. Ti recimo nemas pojma sa kim si i zasto si... jednostavno nemas nikakve stavove izgradjene.. prvo sebi reci sta zelis i sta ne zelis pa onda gradi svoje veze na osnovu toga... a ne da se u njih upustas kao muva bez glave... u principu svako dobije ono sto je i zasluzio, u tvom slucaju jedno veliko razocarenje... :wink:
 

Back
Top