Kao da sam prespavao 11 godina.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Probudio sam se jutros, upalio jutarnji program koji vodi Zika Nikolic na RTS Sarenica ili nesto slicno i to bas kada su emitovali vesti..... Covek je sam sebi odsekao prst iz protesta.... Zatvorena su tri dnevna lista zbog zakona o javnom informisanju, Predsednik je po povratku iz Kine izjavio da mi Srbi kao NAJVECI NAROD NA BALKANU?!? imamo najvecu odgovornost(gde li su se denuli Grci i Bugari majku mu? Kako li je Slobodan Milosevic sada ponosan)...... Ministar policije Dacic je izjavio da niko ne sme da nas bije..... Mrkonjic je izjavio da ce put biti izgradjen pre roka......

Pomislio sam, uf *** pa ja sam u Srbistanu, godina je '99, a Slobodan Milosevic i Mira Markovic vladaju Srbijom. Posle pola sata i popijenih pola litra kafe shvatio sam da je sve samo privid i da nas to DS, G17 i LDP vode u svetlu evropsku buducnost majku li im.......:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm: Ma trebalo je 5. Oktobra za primer, ali.......
 
Probudio sam se jutros, upalio jutarnji program koji vodi Zika Nikolic na RTS Sarenica ili nesto slicno i to bas kada su emitovali vesti..... Covek je sam sebi odsekao prst iz protesta.... Zatvorena su tri dnevna lista zbog zakona o javnom informisanju, Predsednik je po povratku iz Kine izjavio da mi Srbi kao NAJVECI NAROD NA BALKANU?!? imamo najvecu odgovornost(gde li su se denuli Grci i Bugari majku mu? Kako li je Slobodan Milosevic sada ponosan)...... Ministar policije Dacic je izjavio da niko ne sme da nas bije..... Mrkonjic je izjavio da ce put biti izgradjen pre roka......

Pomislio sam, uf *** pa ja sam u Srbistanu, godina je '99, a Slobodan Milosevic i Mira Markovic vladaju Srbijom. Posle pola sata i popijenih pola litra kafe shvatio sam da je sve samo privid i da nas to DS, G17 i LDP vode u svetlu evropsku buducnost majku li im.......:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm: Ma trebalo je 5. Oktobra za primer, ali.......

Šta hoćeš da kažeš da ima neke razlike?! Kada na sve njih pomislim meni se i ne budi, sva sreća što mi nisu na pameti pri buđenju a ni posle...
 
Sad nam ostaje kao i te 99/2000te da zapevamo sledecu pesmu

SPASI SRBIJU I UBI SEEEEEEEEEEEEEEE

TADICU BORISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


SPASI SRBIJU I UBI SEEEEEEEEEEEEEEE

TADICU BORISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Suicide-1.gif
Suicide-1.gif
Suicide-1.gif
 
Poslednja izmena:
Sad nam ostaje kao i te 99/2000te da zapevamo sledecu pesmu

SPASI SRBIJU I UBI SEEEEEEEEEEEEEEE

TADICU BORISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


SPASI SRBIJU I UBI SEEEEEEEEEEEEEEE

TADICU BORISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Suicide-1.gif
Suicide-1.gif
Suicide-1.gif

Tihi, ako cemo objektivno, jeste se "pogodila' i ekonomska kriza sada, ali kad brate ne vide da ne mogu da ispune obecanja i da ne znaju resenje, sto lepo ne napuste vlast formirajuci bar Vladu nacionalnog spasa?!
To bi bar bio neki minimum i kakav-takav dobar potez od njih za narod.
 
Probudio sam se jutros, upalio jutarnji program koji vodi Zika Nikolic na RTS Sarenica ili nesto slicno i to bas kada su emitovali vesti..... Covek je sam sebi odsekao prst iz protesta.... Zatvorena su tri dnevna lista zbog zakona o javnom informisanju, Predsednik je po povratku iz Kine izjavio da mi Srbi kao NAJVECI NAROD NA BALKANU?!? imamo najvecu odgovornost(gde li su se denuli Grci i Bugari majku mu? Kako li je Slobodan Milosevic sada ponosan)...... Ministar policije Dacic je izjavio da niko ne sme da nas bije..... Mrkonjic je izjavio da ce put biti izgradjen pre roka......

Pomislio sam, uf *** pa ja sam u Srbistanu, godina je '99, a Slobodan Milosevic i Mira Markovic vladaju Srbijom. Posle pola sata i popijenih pola litra kafe shvatio sam da je sve samo privid i da nas to DS, G17 i LDP vode u svetlu evropsku buducnost majku li im.......:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm: Ma trebalo je 5. Oktobra za primer, ali.......

Za koji primer,sta vam je Milosevic kriv sto ste se syebali :hahaha:
 
Tihi, ako cemo objektivno, jeste se "pogodila' i ekonomska kriza sada, ali kad brate ne vide da ne mogu da ispune obecanja i da ne znaju resenje, sto lepo ne napuste vlast formirajuci bar Vladu nacionalnog spasa?!
To bi bar bio neki minimum i kakav-takav dobar potez od njih za narod.
Веома добро запажање али неће они да деле власт, ресоре, фотеље са још неким, прво јер они као фол све знају, друго јер су себични и шака власти им је преча од интереса народа...
 
Tihi, ako cemo objektivno, jeste se "pogodila' i ekonomska kriza sada, ali kad brate ne vide da ne mogu da ispune obecanja i da ne znaju resenje, sto lepo ne napuste vlast formirajuci bar Vladu nacionalnog spasa?!
To bi bar bio neki minimum i kakav-takav dobar potez od njih za narod.

pa ta vlada nacionalnog spasa je da izvines glupost.

ovi su zagovnali sve ovo sto se desava i sad sta treba opozicija da ulazi u vlast sa njiam i zajednicki podele odgovornost , a ovi samostalno pokrali pare i opljackali drzavu i razjurili radnike iz fabrika na ulicu?

ne bogami....

ono sto su posejali oni moraju da pozanju , a prava opozicija sa ovim lopovima ne sme da ima nista

ovaj zakon je u stvari i dobar sto je usvojen, pokazalo se pravo lice diktatora i ********* iz DS-a , a i LDP je postigao svojevrstan autogol i sigurno nece nakon narednih izbora preci cenzus.
 
Веома добро запажање али неће они да деле власт, ресоре, фотеље са још неким, прво јер они као фол све знају, друго јер су себични и шака власти им је преча од интереса народа...

Pa zato ce da skroz budu sklonjeni s vlasti...!
Ljudi vise nemaju zivaca za njihove igrarije!
 
pa ta vlada nacionalnog spasa je da izvines glupost.

ovi su zagovnali sve ovo sto se desava i sad sta treba opozicija da ulazi u vlast sa njiam i zajednicki podele odgovornost , a ovi samostalno pokrali pare i opljackali drzavu i razjurili radnike iz fabrika na ulicu?

ne bogami....

ono sto su posejali oni moraju da pozanju , a prava opozicija sa ovim lopovima ne sme da ima nista

ovaj zakon je u stvari i dobar sto je usvojen, pokazalo se pravo lice diktatora i ********* iz DS-a , a i LDP je postigao svojevrstan autogol i sigurno nece nakon narednih izbora preci cenzus.

Jeste da se danas pokazalo njegovo pravo (nedemokratsko) lice, ali imaj u vidu da oni imaju skoro 40% uporista u birackom telu, a moja je ideja da je najbolje da kad je tesko, da se okupe sve parlamentarne (vece) stranke dok ne prodje kriza. Da niko sutra ne kaze: Taj i taj je kriv!;)
A i za narod je bolje, mislice da ima ko da misli o njima, svako za kog je glasao. Nije lose, razmisli!
 
imao je i milosevic vise % birackog tela pa sta?

ipak je pao .

tako ce da ljosnu i ovi lopovi

pa cemo da ih jurimo po ulicama i lemamo kao macke u dzaku

nece biti debelih gorila i crnih limuzina da ih zastite od sopstvenog naroda...

i nije mi jasno o kakvom okupljanju pricas?

sa tadicem da se okupimo?

pupupu , pomeri se s mesta, daleko bilo, to je isto ko da si mi rekla da se okuipim sa hasimom tacijem naserm oricem i ramusom haradinajem

tadic je neprijatelj ove drzave i nacije. ma kako blentavo delovao on to jeste.
 
imao je i milosevic vise % birackog tela pa sta?

ipak je pao .

tako ce da ljosnu i ovi lopovi

pa cemo da ih jurimo po ulicama i lemamo kao macke u dzaku

nece biti debelih gorila i crnih limuzina da ih zastite od sopstvenog naroda...

i nije mi jasno o kakvom okupljanju pricas?

sa tadicem da se okupimo?

pupupu , pomeri se s mesta, daleko bilo, to je isto ko da si mi rekla da se okuipim sa hasimom tacijem naserm oricem i ramusom haradinajem

tadic je neprijatelj ove drzave i nacije. ma kako blentavo delovao on to jeste.


Ono sto jes' - jes'!
A da li je moguce da ti jos uvek verujes nekom kao "spasiocu", kad su se svi pokazali kao ispusene mustikle, svi su se na svoj nacin obrukali.:cool:
 
MA znas ta je porblem, ne znam vise ko da dodje umesto njih... :confused: Svi su se izredjali... :confused:


СВЕ ЈЕ ИСТО САМО ЊЕГА НЕМА!
Не диче се тек Руси октобром
и нама се традиција спрема;
мину лето, не надам се добром -
све је исто, само Њега нема!

Небо мутно над празном Србијом,
раја свикла гладовању спрема,
док дахије бију чела над синијом -
све је исто, само Њега нема!

Не знам више ко мути ни бистри,
не види се река од проблема,
бајке исте причају министри -
све је исто, само Њега нема!

Чик погоди ко је сад у праву,
ко је часна од толких белега;
само круна променила главу -
све је исто, само нема Њега!

Биџа био, сад је дош’о Веља,
нема лика да пандана нема;
пљујем на се и у бунар жеља -
све је исто, само Њега нема!

Преврнути лете голубови -
Херој, Браћа... мука је од свега;
загрљени жандари, лопови -
све је исто, само нема Њега!

Где ли су нам само очи биле,
ако некад и памет задрема;
чувају их сменама гориле -
све је исто, само Њега нема!

Пршти престо од ниска ударца,
хучи река под њиме голема,
два на брвну сусрела се јарца -
све је исто, само Њега нема!

Доле тврдо, а горе високо -
а по среди горак живот лема;
отаџбино, ој народе, стоко –
све је исто, само Њега нема!
 

Back
Top