I tako

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
da li vas se desava da ne znate sta da progovirte sa osobom koju btw znate i to dobro..cak previse dobro..nego onako neprijatna tisina..muk koji prosto ne prija....i sta kazete..da li se trudite da nesto ucinite sa konverzacijom..ja sam to nekad mogla...to da prosto silim razgovor...sad cutim..da se prekrsti covek i rukom i nogom...ja da cutim...a ako i progovorim..kazem..I TAKO.... sta vi..imate li jos snage za mucenje i silenje razgovora..cutite li ili se trudite da razbijete muk..desava li vam se uopste tako nesto
 
pu prva
tek da se zna.

dešava se recimo kad jako dugo tu osobu nisam videla, toliko toga se izdešavalo u tom nekom međuvremenu da nema prosto smisla pričati...mislim o čemu kad su te neke stvari iz međuvremena toliko nas udaljile, novi ljudi i događaji nas obeležili tako da mi se čini da više nemamo ničeg zajedničkog
 
Poslednja izmena:
da li vas se desava da ne znate sta da progovirte sa osobom koju btw znate i to dobro..cak previse dobro..nego onako neprijatna tisina..muk koji prosto ne prija....i sta kazete..da li se trudite da nesto ucinite sa konverzacijom..ja sam to nekad mogla...to da prosto silim razgovor...sad cutim..da se prekrsti covek i rukom i nogom...ja da cutim...a ako i progovorim..kazem..I TAKO.... sta vi..imate li jos snage za mucenje i silenje razgovora..cutite li ili se trudite da razbijete muk..desava li vam se uopste tako nesto

Ako je znam bas dobro, ne bude mi neprijatno kad nastane tisina, ali se to retko i desava sa osobama sa kojima sam bliska. Cesto se desava sa poznanicima, s kojima se ne vidjam cesto, i onda je glupo da mi pricaju sta ima novo kad ne znam ni sta ima staro, i obrnuto. Tada se trudim da razbijem tisinu, al' ne pada mi tesko.
 
kao prvo..nije mi se pila kafa...kao drugo jedva sam se naterala da izadjem iz stana, kao trece istu pricu nisam vise mogla da slusam..kao cetvrto..pitala sam se da li sam ja sad grozna sto sam pozelela da izustim da me je bas briga..kao peto..drugarica mi je.ali nemam vise snage da slusam tudje probleme...kad imam i svoje.....i tako:(.nadrndana sam:mrgreen:
 
pu prva
tek da se zna.

dešava se recimo kad jako dugo tu osobu nisam videla, toliko toga se izdešavalo u tom nekom međuvremenu da nema prosto smisla pričati...mislim o čemu kad su te neke stvari iz međuvremena toliko nas udaljile, novi ljudi i događaji nas obeležili tako da mi se čini da više nemamo ničeg zajedničkog

O svasta. Pa valda bas zato sto se sa nekim dugo videla nisi trebalo bi da imas milion tema za razgovor a sa onim sa kim se vidjas svaki dan pre ce da se desi da nemas vise sta da pricas.
 
da li vas se desava da ne znate sta da progovirte sa osobom koju btw znate i to dobro..cak previse dobro..nego onako neprijatna tisina..muk koji prosto ne prija....i sta kazete..da li se trudite da nesto ucinite sa konverzacijom..ja sam to nekad mogla...to da prosto silim razgovor...sad cutim..da se prekrsti covek i rukom i nogom...ja da cutim...a ako i progovorim..kazem..I TAKO.... sta vi..imate li jos snage za mucenje i silenje razgovora..cutite li ili se trudite da razbijete muk..desava li vam se uopste tako nesto


Dosta zavisi kako sam raspolozena taj dan..ali uglavnom silim..pricam tako nesto bzv..lupam..:lol:
Nekako mi je ta tisina uzasno neprijatna pa bolje i da lupam gluposti..nego da trpim tu tishinu..
 
Ja nemam problem da cutim sa osobama koje dobro poznajem (kazu da je to znak cvrstog prijateljstva), ali imam problem sa onim akoje sretnem u busu npr. i moramo da provedemo neko vreme zajedno, a niko ne prica ... Uglavnom ne pricam, ali sve vreme iscekujem svoju stanicu ...
 
da li vas se desava da ne znate sta da progovirte sa osobom koju btw znate i to dobro..cak previse dobro..nego onako neprijatna tisina..muk koji prosto ne prija....i sta kazete..da li se trudite da nesto ucinite sa konverzacijom..ja sam to nekad mogla...to da prosto silim razgovor...sad cutim..da se prekrsti covek i rukom i nogom...ja da cutim...a ako i progovorim..kazem..I TAKO.... sta vi..imate li jos snage za mucenje i silenje razgovora..cutite li ili se trudite da razbijete muk..desava li vam se uopste tako nesto

Nevolim da silim.Kada vidim da to vise nije to jednostavno se povucem.
Taj susret pokusam da ucinim sto kracim (npr. izmislim nesto da moram da idem) i jednstavno pustim vreme da nastavi da cini svoje kao do tad.
Ako sam toj osobi jos uvek bitna nece me pustiti lako da odem.A ako ne bilo je lepo dok je trajalo.
 
da li vas se desava da ne znate sta da progovirte sa osobom koju btw znate i to dobro..cak previse dobro..nego onako neprijatna tisina..muk koji prosto ne prija....i sta kazete..da li se trudite da nesto ucinite sa konverzacijom..ja sam to nekad mogla...to da prosto silim razgovor...sad cutim..da se prekrsti covek i rukom i nogom...ja da cutim...a ako i progovorim..kazem..I TAKO.... sta vi..imate li jos snage za mucenje i silenje razgovora..cutite li ili se trudite da razbijete muk..desava li vam se uopste tako nesto

ma ne, uopste nemam snage da pricam na silu. ako bas moram da budem fina prema osobi kazem izvini umorna/pijana sam/dunula sam, nije mi do price.
a mislim da mi ljudi koji zameraju cutljivost, mrzovolju ili jednostavno umor i nisu prijatelji...

da dodam: nisam uvek bila takva, zivot je to od mene napravio :smajlikojisecevene:

prosto postoji trenutak u kom vise ne mogu da primam tudje informacije, i uopste ni ne mogu da se foliram da slusam, samo odsutno blenem.
 
Poslednja izmena:
kao prvo..nije mi se pila kafa...kao drugo jedva sam se naterala da izadjem iz stana, kao trece istu pricu nisam vise mogla da slusam..kao cetvrto..pitala sam se da li sam ja sad grozna sto sam pozelela da izustim da me je bas briga..kao peto..drugarica mi je.ali nemam vise snage da slusam tudje probleme...kad imam i svoje.....i tako:(.nadrndana sam:mrgreen:

imala sma takvih slucajeva.
na trenutke sam se gubila u svojim mislima a ona melje, melje, melje... o gluposti koju od januara vrti... a meni moj haos u glavi
na kraju bi joj samo rekla.."Pa ne znam stvarno...!" :(
 
da li vas se desava da ne znate sta da progovirte sa osobom koju btw znate i to dobro..cak previse dobro..nego onako neprijatna tisina..muk koji prosto ne prija....i sta kazete..da li se trudite da nesto ucinite sa konverzacijom..ja sam to nekad mogla...to da prosto silim razgovor...sad cutim..da se prekrsti covek i rukom i nogom...ja da cutim...a ako i progovorim..kazem..I TAKO.... sta vi..imate li jos snage za mucenje i silenje razgovora..cutite li ili se trudite da razbijete muk..desava li vam se uopste tako nesto
sa osobom sa kojom sam tako dobro, nemam neprijatnih tisina.... tisine su one kada hodamo jedno pored drugog i dovoljno nam je to sto smo jedno pored drugog
a ako, nakon dugog perioda ne-vidjanja se sretnemo, jednostavno se zabuljim u tu osobu i pratim sve moguce promjene na njoj, drago mi je sto se vidimo jer mi je nedostajala, stavim sve od navedenog do znanja, izgrlimo se
i obicno tako nekako, nakon kraceg perioda happy to be here tisine, nastavi se razgovor normalno

:zplez:
 
... I tako... Izvini, žurim ... imam neodložnog posla ....
i_like_you.gif
 
Nemam više ni volje ni energije da se trošim bespotrebno. Čak ni za "i tako ...."

Upravo tako...

Dešavalo mi se da se osetim loše, bude mi teško, jer neko koga sam poznavala i smatrala
"svojim" je tako daleko od mog sveta... Odnosno, postali smo različiti svetovi...

"zdravo-kako si?" kurtoazno i odmah zatim odlazim...
 
Dešava se ponekad tišina, da u trenutku ostanemo bez teme za razgovor, ali ne pravim dramu oko toga, jednostavno setićemo se već nečega za priču kroz minut, dva. Tema za neobavezan razgovor uvek ima na pretek, vreme, televizija, neki šokantan slučaj koji nas je sve zapanjio:zper: Naravno, sve ovo može sa ok osobama, prijateljima, sa nekim osobama se jednostavno ne razumeš, pa ma koliko se trudili oko razgovora, nismo na istim talasnim dužinama što bi se reklo.
 

Back
Top