znachi kraj

hehehehehe a ja mislio rastanak ono neka veza ti fazoni :D:D....
ja neam uopste osecaj da je skola....ja sam totalno neutralan....svi se zale jaooo ode raspust ili sutra cool skola matori bleja sa ortacima....okvirno, raspust mi je prosao smor i jos brzo....pola jula je padala kisa nista specijalno nisam mogao da radim....ali da nije bilo zezanja to ne mogu da poreknem....itekako....u svakom slucaju neka sredina.....ali moglo je bolje....
 
Pa proucawa drustwo u kolektiwu
od politickih institicuja, pa preko onih obicnih. Imas tu i istoriju, i ucis neke osnowe politike i ekonomije i tako :D
Nzm ako te wishe zanima, ne znam koje si god mozes da se informises wishe msm ako te zanima :D
 
Meni je upravo proshao jedan od dva najgora letnja raspusta u zivotu, jedino shto sam izvadio malo sa Beerfest-om, inache propade ja (k'o muda kroz pocepane gatje). U sushtini, sve shto sam planirao, propalo je...
 
Ja od svih planovao ispunio samo jedan. Ali taj jedan se isplatio vise nego ko sto bi svi ostali zajedno.

edit: auu, ovo nije tema o planovima. pa nista. meni ce tek poceti raspust. za dva meseca idem u uk.
 

Back
Top