NLO-i - Posetioci iz svemira

Ok, Perice.... :D

Meni, licno, izgleda samo kao objektiv kamere i nista vise, jedino sto me buni je ona bela svetlost na pocetku, a ako ti znas coveka koji je snimio, trebao bi se potruditi da potvrdis i dokazes verodostojnost snimka, tako bi i najveci skeptici poverovali u NLO-e iznad Belog grada...

Pozdrav za tebe:) I tvog prijatelja.. :D

Hvala,njegov doživljaj spektra svetlosti se ne vidi na snimku.Zato se ja oslanjam na njegovu priču u koju verujem i te njegove impresije su za mene dokaz broj 1,aksiom koji se ne mora dokazivati
 
ajoj gluposti :):):) praporski :):):P)

- To je telo izgledalo kao da je bilo napravljeno od vulkanske lave

A jel tako, si radio mozda spektralnu analizu?


Nekoliko minuta kasnije sam video još jednu letelicu koja je takođe podsetila na mali svemirski brod,

Aha, znaci ti si vec ustanovio da je to svemirski brod, pa sve ostalo lici na to :):)

Meni se cini da u apoteci nije bilo dovoljno lekova za sve...
 
Hvala,njegov doživljaj spektra svetlosti se ne vidi na snimku.Zato se ja oslanjam na njegovu priču u koju verujem i te njegove impresije su za mene dokaz broj 1,aksiom koji se ne mora dokazivati

Ne moze tako, Perice, pogledaj post ispod tvog pa ces uvideti... Jedini nacin da se svi uverimo je da prilozis neki DOKAZ, koji nece moci da se opovrgne, koliko je to moguce preko Interneta...:)
 
ajoj gluposti :):):) praporski :):):P)



A jel tako, si radio mozda spektralnu analizu?
Da bi nekom nešto ličilo na vulkansku lavu stvarno nije potrebna nikakva analiza-to je običan subjektivni oseća prenet u nadi da u ovom svetu baš nema previše zajedljivosti sklone ka banalizovanju i ismevanju po svaku cenu svega i svačega.



Aha, znaci ti si vec ustanovio da je to svemirski brod, pa sve ostalo lici na to :):)
Kaže da je videoletečicu koja je njemu ličila na svemirski brod,dakle nije video svemirski brod...opet ta ljudska potreba za isticanjem sebe u nepotrebnim analizama...
Meni se cini da u apoteci nije bilo dovoljno lekova za sve...
U apoteci sada ima sasvim dovoljno lekova ali oni ne mogu svakome pomoći...za nešto jednostavno nema leka
 
Ne moze tako, Perice, pogledaj post ispod tvog pa ces uvideti... Jedini nacin da se svi uverimo je da prilozis neki DOKAZ, koji nece moci da se opovrgne, koliko je to moguce preko Interneta...:)

Samo sam preneo svoj utisak o čoveku koga dobro poznajem(njegova supruga je moja sestra) i ne mogu pružiti više dokaza....da je to sam montirao bilo bi mnogo bolje izrežirano,zar ne.Namera mi nije da nekog ubeđujem pa vas sve pozdravljam...
 
My flying machine will have neither wings nor propellers. You might see it on the ground and you would never guess that it was a flying machine. Yet it will be able to move at will through the air in any direction with perfect safety.

-- Nikola Tesla,
interviewed in The New York Herald Tribune,
October 15, 1911
 
Takve priče zasta nisu retke i nisu od juče. Pa opet, ne događa se često da ih emituju najpopularnije televizije u svojim najelitnijim terminima. Verovatno je i to razlog što je kontroverzan razgovor emitovan pre par nedelja na jednoj od najgledanijih evropskih televizija Italia Uno (pripada Berluskonijevom “paketu” Mediaset) izazvao brojne reakcije u Italiji, a zahvaljujući Internetu detalji emisije odmah su se pojavili na globalnim servisima tipa JuTjub, i šire.
Pred televizijskim kamerama, 41-godišnja Italijanka Đovana Poda ispričala je kako je vanzemaljci otimaju još od njene četvrte godine, kao i da više ne želi da ćuti o tome jer smatra da javnost mora da zna za ovakve stvari. Prema njenim rečima, vanzemaljcima su ljudi potrebni kako bi mogli da se reprodukuju (rezultat je hibridna rasa kojom planiraju da preuzmu kontrolu nad ovim delom svemira!) ali i zato jer naša antitela leče mnoge njihove bolesti.
Gledaoci su mogli da vide i neke šokantne prizore – kao što su fetusi sa kojima vanzemaljci navodno eksperimentišu ili implantate koje ugrađuju ljudima... Zanimljivo je da su neposredno nakon ove emitovane još neke emisije u kojima su u studiju okupljeni stručnjaci iz raznih oblasti kako bi pričali o ovakvim fenomenima.

djovana je dakle obicana italijanka.. pa nece valjda da oplode breda pita pa da bruji cela planeta o tome narednih 1 000 000 godina :dash:
znaci pune one kojima niko nece verovati... :sad2:
sve je prosto logicno jednostavno ! :rtfm:

looooooooool, pa cekaj, pa kako nekome nije glupo da objavi ovako nesto na forumu?!
Kako bre mogu da prave hibride izmedju nas i njih kada su to 2 zivota razvijena u razlicitim u slovima na razlicitim planetama (hipoteticki), i da , slag na torti, kako to koriste nasa anti-tela protiv njihovih bolesti!? buahahahahahaha :hahaha:
 
ovako , oni koji nisu nikada videli bilo kakav nlo nemoj da omalovazavaju ove koji su videli kada nema razloga za to ..

Vi koji niste videli nikada nlo (vecina) ne morate naravno da verujete nama koji smo videli nlo ali ne mojte ni da nas ismejavate.

Ja pisem samo na internetu o onome sto sam video bas iz tog razloga -znam kakvo je nase drustvo , uglavnom o tome pricam sa porodico , eventualno rodjacima i najiskrenijim prijateljima.
 
ovako , oni koji nisu nikada videli bilo kakav nlo nemoj da omalovazavaju ove koji su videli kada nema razloga za to ..

Vi koji niste videli nikada nlo (vecina) ne morate naravno da verujete nama koji smo videli nlo ali ne mojte ni da nas ismejavate.

Ja pisem samo na internetu o onome sto sam video bas iz tog razloga -znam kakvo je nase drustvo , uglavnom o tome pricam sa porodico , eventualno rodjacima i najiskrenijim prijateljima.

Slazem se.

Pozdrav i ako bi mogao da nam ispricas sta si video.

Ovde najvise ismevaju ovi Rendzeri. Zbog njih su morali da poostre kazne, i za malo nisu ukinulli ovaj pdf.

pozz
 
to je bilo ovog leta. U igraonici sam sada a kuci imam novine sadatumom ali fora je sto sam ja to video i ispricao ukucanima 5 dana pre nego sto je vest izasla u ALO novinama. tek tadasu moji ukucani poceli da se cude jer je u novinama opis bio isti.. evo ukratko, imam jos mnogo detalja u vezi sa ovim
Vracao sam se sa casa voznje . dok sam prelazio preko lepenickog bulevara pogledam levo , predjem prvedve trake, stanem na ostrvo , kad sam krenuo da prelazim druge dve pogledam desno po difoltu iako nije bilo automobila i u tom trenutku iznad horizonta ugledam zelenu jakko svetlecu ja bih rekao liniju sa jasnim krajevima fluorescentno zelene boje kako se polako krece (za par sekundi predje jednu svoju duzinu) naravno to nije bio nikakav vatromet kako mi se u prvom momentu ucinilo(bilo je negde oko pola osam, petnaest do osam tak je pocinjao da se nazire sumrak)a bilo je mnogo, mnogo vece od klasicnog putnickog aviona kada ga gledamo sana 8 - 10 km , nisam stvarno mogao da procenim ali 1 km mozda , video sam nekog malog i brzo mu rekao da pogleda ali on je video zadnjih par sekundi posto je (za mene nlo) poceo da se razvlaci i nestaje u isto vreme i na kraju je nestao , dakle nije nigde otisao u stranu jednostavno je nestao .

inace od kada sam ga ugledao kretao se polako desetak sekundi kada je poceo da se 'razvlaci' i nestaje u isto vreme .

mogu da slikam kod kuce novine pa da nekom posaljem na msn posto ne znam kako da izbacim sliku na krstaricu *(videli su to i neki novinari iz kraljeva).

zanimljivo je da kada sam poslao prijavu vidjenja nlo na sajt 'nlosrbija' (koji izgleda vise ne postoji ali odavde vecina zna da je postojao) odgovorili su mi da su im iz mnogo gradova u srbiji stigle prijave sa istim opisom i vremenom (cudno kao da je bilo vise letilica ili se jedna premestala neverovatnom brzinom) i naravno na kraju cuvena izreka: 'nepostojanje dokaza nije dokaz nepostojanja'

pozdrav svima
 
Poslednja izmena:
to je bilo ovog leta. U igraonici sam sada a kuci imam novine sadatumom ali fora je sto sam ja to video i ispricao ukucanima 5 dana pre nego sto je vest izasla u ALO novinama. tek tadasu moji ukucani poceli da se cude jer je u novinama opis bio isti.. evo ukratko, imam jos mnogo detalja u vezi sa ovim
Vracao sam se sa casa voznje . dok sam prelazio preko lepenickog bulevara pogledam levo , predjem prvedve trake, stanem na ostrvo , kad sam krenuo da prelazim druge dve pogledam desno po difoltu iako nije bilo automobila i u tom trenutku iznad horizonta ugledam zelenu jakko svetlecu ja bih rekao liniju sa jasnim krajevima fluorescentno zelene boje kako se polako krece (za par sekundi predje jednu svoju duzinu) naravno to nije bio nikakav vatromet kako mi se u prvom momentu ucinilo(bilo je negde oko pola osam, petnaest do osam tak je pocinjao da se nazire sumrak)a bilo je mnogo, mnogo vece od klasicnog putnickog aviona kada ga gledamo sana 8 - 10 km , nisam stvarno mogao da procenim ali 1 km mozda , video sam nekog malog i brzo mu rekao da pogleda ali on je video zadnjih par sekundi posto je (za mene nlo) poceo da se razvlaci i nestaje u isto vreme i na kraju je nestao , dakle nije nigde otisao u stranu jednostavno je nestao .

inace od kada sam ga ugledao kretao se polako desetak sekundi kada je poceo da se 'razvlaci' i nestaje u isto vreme .

mogu da slikam kod kuce novine pa da nekom posaljem na msn posto ne znam kako da izbacim sliku na krstaricu *(videli su to i neki novinari iz kraljeva).

zanimljivo je da kada sam poslao prijavu vidjenja nlo na sajt 'nlosrbija' (koji izgleda vise ne postoji ali odavde vecina zna da je postojao) odgovorili su mi da su im iz mnogo gradova u srbiji stigle prijave sa istim opisom i vremenom (cudno kao da je bilo vise letilica ili se jedna premestala neverovatnom brzinom) i naravno na kraju cuvena izreka: 'nepostojanje dokaza nije dokaz nepostojanja'

pozdrav svima

Hvala ti za ovo sto si podelio sa nama.

Nadam se samo da te sad ovi Rendzeri nece ismevati.

pozdrav
 
Hvala ti za ovo sto si podelio sa nama.

Nadam se samo da te sad ovi Rendzeri nece ismevati.

pozdrav

Ma sta renderi da ismejavaju ! Redovi su im se proredili a sem toga dolazi do udara blaze struje.
Mladi narastaji preuzimaju inicijativu, neka vrsta revolucije samo sto nije.

Posetioci mozda postoje a mozda je sve samo masta radila svasta. Jedno je tacno a to je (ako je ovo drugo u pitanju) da je nekako to neka vrsta potrebe nekom ili mozda cak masama ljudi. Tako se mozda osecaju bolje, smanjuju svoju odgovornost ili sta vec...
 
Ma sta renderi da ismejavaju ! Redovi su im se proredili a sem toga dolazi do udara blaze struje.
Mladi narastaji preuzimaju inicijativu, neka vrsta revolucije samo sto nije.

Posetioci mozda postoje a mozda je sve samo masta radila svasta. Jedno je tacno a to je (ako je ovo drugo u pitanju) da je nekako to neka vrsta potrebe nekom ili mozda cak masama ljudi. Tako se mozda osecaju bolje, smanjuju svoju odgovornost ili sta vec...
moguce.
 
Sve je vrlo moguce ali valja se sve mogucnosti istraziti. Mislim da rendzeri samo pomazu tim svojim delovanjem istrazivanju na jedan nacin dok drugi sputavaju.
Mislim da ce posle nadolaska mladih snaga i ovaj drugi deo biti osposobljen. Samo ako malistisne zube i udari rukom o sto. Bise svasta !

Nego Parkeriss ces da lobiras kod milice za Demistera ?

hehe znam samo jedan nacin na koji mogu da lobiram kod nje :lol:

btw da ne odvlacimo temu u drugi pravac kao oni,

evo jedan dokumentarac koji govori o temi, i to sa prevodom:

 
Sve je vrlo moguce ali valja se sve mogucnosti istraziti. Mislim da rendzeri samo pomazu tim svojim delovanjem istrazivanju na jedan nacin dok drugi sputavaju.
Mislim da ce posle nadolaska mladih snaga i ovaj drugi deo biti osposobljen. Samo ako malistisne zube i udari rukom o sto. Bise svasta !

Nego Parkeriss ces da lobiras kod milice za Demistera ?

O cemu ti pricas?! Sta lupas?! Bolje iznesi neki validni dokaz, umesto sto pravis sprdacine kao i obicno... Pozdrav... ;)
 
Pa ja sam ovdje par puta ubacivao fotku na kojoj je moj ortak tek slučajnim zumiranjem
na nebu(slikano usred bijela dana,Sunce iza leđa,profi aparat)našao nepoznati objekat.
Na nebu. Sjenka,tj. ono što bi trebalo da je sjenka,na strani bližoj Suncu,a dalja strana
srebrnasto siva(vidi se kad se zumira)...
Pa su me na ovom,i drugim forumima,ismijali ili ignorisali.
A sad kad i sam otkucam nešto ovog tipa,kad pokažem otvoren um,odmah će se naći neko da me etiketira kao Rendžera ili Bosketa,zavisi od sklonosti...
Iako sam slao ono što bi trebalo da je dokaz NLO-a(je li ga pravio čovjek,ne znam)...
Ali nisam pisao da su upravljali šejpšifteri...
:cool:
Pa ja bih prvo volio da upoznam inteligentnog prijateljski nastrojenog vanzemaljca.
Čemu plašenje ljudi reptilima,buboidima i drugim spodobama iz Dr Who serije?
Možda je to smišljeno da se zamaskira PRAVI OBLIK posjetilaca?
Jer ako ih se plašimo i mislimo da će nas pojesti,onda tamo neki mogu U NAŠE IME
da sarađuju, a rezultate da uzmu SAMO ZA SEBE... A? Mnogo sam jak... :mrgreen:
 
Sto ne dodjes kod nas? Treba nam vise takvih... :D ... Nego, ko je citao knjigu "Tajno oruzje Nikole Tesle" i sam zna da je on odavno konstruisao leteci tanjir, i to je javno, nema sta. Mislim da su vecina toga tajni vojni projekti. Kao sto rekoh i BMW pravi prototipe za 10 god unapred, a kamoli vojska... :mrgreen:
 
Zdravo Ljudi, vidim da se ovda bas raspravlja...vidim takodje da ima ljudi koji osporavaju postojanje tih letecih objekata. Uopste me ne zanimaju ti ljudi. ali evo da ih pozdravim.:)
Pre par nedelja, neko nam je ukrao klupu iz kraja, bila je noc, i mi smo krenuli da razgledamo po kraju, gde bi ta klupa mogla biti. Otisli smo do obale dunava da vidimo, da nije mozda tamo. Nije bila. Medjutim u povratku, ja sam video svetleci objekat koji se neobichno kretao na nebu. Nije bio avion ili bilo sta nama poznato, to znam sa sigurnoscu jer sam zaludjen avionima, i jako ih dobro poznajem. kao i svetlosne signale koje on prikazuje. Drao sam se na drustvo da pogledaju, pogledali su svi i rekli to je avion, nemoj da smarash, ja reko okej. Sutradan u shkoli sam sluchajno pogledao novine, i video sam da je u novinama izashao chlanak o tome...da je dosta ljudi prijavilo to...isekao sam to iz novina, i pokazao drustvu. bilo im je krivo, posle sam im pokazao kakve signale ispusta avion, i svatili su da su pogresili. :)
medjutim. Juce sedimo ja i moj drug, u kraju 3 sata uvece, NE DROGIRAMO SE, nego sedimo i pricamo, ja slucajno pogledao u nebo, kad ono opet ono isto...ja kazem drugu, on kaze vidi stwarno, u pravu si, ono nije avion (posto je u blizini tog objekta leteo avion, koji je jasno pokazivao signale svetlosne), zvali smo drustvo da izadje napolje, videli smo jos jedan objekat, ali mnogo blize se nalazio. Kad je otisao, svi smo bili pod utiskom.
Ovo mi nije prvi put da vidjam ovo.
Pre par godina, kad sam bio 8 razred... ja i moje drustvo iz osnovne smo lezali na nekom chamcu...zezali se i gledali u nebo...i na trenutak je nesto raznih boja proletelo iznad nas, svi smo pocheli da vrishtimo. :O A ima sam ortaka koji nije verovao u to, i jedan dan me je zvao i rekao da kad su ishli da se voze poljanom motorom u Banovcima, da ih je neko svetlo pratilo...
Sad ja ne kazhem da su to vanzemaljci.
ALI BALONI METEOROLSHKI I TE GLUPOSTI, to nije to...
Mozda se neko zajebava, a mozda su vanzemaljci...uglavnom ti objekti postoje,
 
Ajde da rešimo jednu pojavu NLO - onu iznad Čente.

Jedna od realnih verzija cele priče glasi : uvežbavanje noćnog dejstva po zemaljskim ciljevima iz vazduha.
Prvo polevće avion koji odbacuje SAB (svetleću avio-bombu). Namena SAB je da osvetli cilj/ciljeve na zemlji. Bomba sadrži određeni broj buktinja koje sagorevaju u vazduhu uz neobičnu svetlost - nije prirodna za pojavu na nebu i lako se može pomisliti da je NLO. Proces padanja buktinja na zemlju je usporen malim kočećim padobanima, taman da se dobije osećaj lebdenja NLO. Dolazi ostatak avijacije, ali ne zbog vazdušne borbe nego zbog dejstvuje po osvetljenom poligonu. Paleta zvukova/detonacija i svetlećih efekata je definisana planom letenja.

NLO -> ILO :mrgreen:
 

Back
Top