NLO-i - Posetioci iz svemira

DVE VRSTE
Đovana Poda je ispričala da je i sama već osamnaest puta veštački oplođena. Ipak, nijednom se nije porodila. “U toj fazi im više nismo potrebni”. Kaže kako vanzemaljci vade fetus iz utrobe posle dva meseca i zatim nastavljaju da ga razvijaju izvan materice (jedan je navodni fetus sačuvala i pokazala ga TV gledaocima).
Uz mnogo detalja opisuje kako su je otimali, pomoću kojih su rekvizita i kako izvodili hirurške zahvate, a pokazala je i implant u mozgu.
- Naša rasa im je potrebna, jer smo biološki kompatibilni, jer im naša antitela pomažu pri lečenju raznih oboljenja, ali i zato što pomoću nas stvaraju novu rasu – rekla je Đovana.
Ona tvrdi da postoje dve vrste vanzemaljaca:
- Prvi su sivi, velikih očiju i - nemaju osećanja. Ne razlikuju šta je dobro, a što loše. Ponašaju se kao roboti i u većini su - njih je oko 80 odsto. Ali, postoje i humanoidi, koje je lako zameniti za čoveka.
Đovana kaže da vanzemaljci imaju baze na našoj planeti i tvrdi da su nam “preostale još samo dve godine", kada su u pitanju ambicije vanzemaljaca da preuzmu kontrolu nad Zemljom i životom na njoj.
- Pitaju me zašto svi ne znamo za te njihove baze i eksperimente, ako već postoje?! Pa zato što oni to ne žele, a imaju dovoljno visoko razvijenu tehnologiju da mogu ovako nešto da rade, kao što mi eksperimentišemo sa nekim životinjama u laboratorijama. Verovatno je i vama poznato da nisam jedina sa ovakvim iskustvima; mnogi o tome ne žele da pričaju i, verujte, imaju svoje razloge za to. Najzad, ima i onih koji nisu svesni manipulacija koje vanzemaljci izvode na njima, zahvaljujući visoko sofisticiranoj tehnologiji kojom raspolažu. Mnogi neće ni znati da su deo tih eksperimenata...

ZAKLJUCAK

Ipak mislim da nisu neki sexsualni manijaci, ali to ne znaci da nisu zlocasti !!!
Dakle mislim da nema frke za tvoje brige :think:
Verovatno su naucni manijaci koji pokusavaju da naprave neku vrstu hibrida nas i njih, bar sudeci po Djovani Poda :rtfm:
Oni bi sve to lepo suptilno uradili tako da ne bi ni osetio da si trudan !!! :hahaha:

da mi ne bi slao vise pp sledece sadrzine
nemcoi:
nista ja tebe ne kapiram
aj sad fino i polako ..

fino i polako te pitam:
ko je ta zena???
 
hm, trenutno bas ne mogu da crtam, pa cu pokusati st jednostavnije da postavim pitanje. citirao si djovanu podu, ja te pitam ko je ona? novinarka? naucnica? lujka?
dakleM, prosto pitanje da mi das malo vise informacija o njoj.


Takve priče zasta nisu retke i nisu od juče. Pa opet, ne događa se često da ih emituju najpopularnije televizije u svojim najelitnijim terminima. Verovatno je i to razlog što je kontroverzan razgovor emitovan pre par nedelja na jednoj od najgledanijih evropskih televizija Italia Uno (pripada Berluskonijevom “paketu” Mediaset) izazvao brojne reakcije u Italiji, a zahvaljujući Internetu detalji emisije odmah su se pojavili na globalnim servisima tipa JuTjub, i šire.
Pred televizijskim kamerama, 41-godišnja Italijanka Đovana Poda ispričala je kako je vanzemaljci otimaju još od njene četvrte godine, kao i da više ne želi da ćuti o tome jer smatra da javnost mora da zna za ovakve stvari. Prema njenim rečima, vanzemaljcima su ljudi potrebni kako bi mogli da se reprodukuju (rezultat je hibridna rasa kojom planiraju da preuzmu kontrolu nad ovim delom svemira!) ali i zato jer naša antitela leče mnoge njihove bolesti.
Gledaoci su mogli da vide i neke šokantne prizore – kao što su fetusi sa kojima vanzemaljci navodno eksperimentišu ili implantate koje ugrađuju ljudima... Zanimljivo je da su neposredno nakon ove emitovane još neke emisije u kojima su u studiju okupljeni stručnjaci iz raznih oblasti kako bi pričali o ovakvim fenomenima.

djovana je dakle obicana italijanka.. pa nece valjda da oplode breda pita pa da bruji cela planeta o tome narednih 1 000 000 godina :dash:
znaci pune one kojima niko nece verovati... :sad2:
sve je prosto logicno jednostavno ! :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Takve priče zasta nisu retke i nisu od juče. Pa opet, ne događa se često da ih emituju najpopularnije televizije u svojim najelitnijim terminima. Verovatno je i to razlog što je kontroverzan razgovor emitovan pre par nedelja na jednoj od najgledanijih evropskih televizija Italia Uno (pripada Berluskonijevom “paketu” Mediaset) izazvao brojne reakcije u Italiji, a zahvaljujući Internetu detalji emisije odmah su se pojavili na globalnim servisima tipa JuTjub, i šire.
Pred televizijskim kamerama, 41-godišnja Italijanka Đovana Poda ispričala je kako je vanzemaljci otimaju još od njene četvrte godine, kao i da više ne želi da ćuti o tome jer smatra da javnost mora da zna za ovakve stvari. Prema njenim rečima, vanzemaljcima su ljudi potrebni kako bi mogli da se reprodukuju (rezultat je hibridna rasa kojom planiraju da preuzmu kontrolu nad ovim delom svemira!) ali i zato jer naša antitela leče mnoge njihove bolesti.
Gledaoci su mogli da vide i neke šokantne prizore – kao što su fetusi sa kojima vanzemaljci navodno eksperimentišu ili implantate koje ugrađuju ljudima... Zanimljivo je da su neposredno nakon ove emitovane još neke emisije u kojima su u studiju okupljeni stručnjaci iz raznih oblasti kako bi pričali o ovakvim fenomenima.

djovana je dakle obicana italijanka.. pa nece valjda da oplode breda pita pa da bruji cela planeta o tome narednih 1 000 000 godina :dash:
znaci pune one kojima niko nece verovati :sad2:
sve je prosto logicno jednostavno :rtfm:

eh, kad cujem ovo "najpopularnije televizije u najelitnijim terminima"... :dash:
elem, pojavila se na tv-u sa pricom o otmicama i videom "ploda" (navodno je oplodjuju i uzimaju fetuse posle nekog vremena). interesantno je bilo pogledati italijanske forume i blogove vezano za ovu temu, a to je ono sto ti ocito nisi uradio. bas na tim mestima, imas bar dvadeset razlicitih objasnjenja sta je u stvari taj fetus.
citava emisija je ocenjena kao senzacionalisticka, cisto da bi se podigao rejting gledanosti.

ps. ne bih se bunila da bred pit oplodi mene.
ps2. cu da planeta bruji narednih 1 000 000 godina, pa zar niste prorekli kraj sveta za tri? :mrgreen:
 
eh, kad cujem ovo "najpopularnije televizije u najelitnijim terminima"... :dash:
elem, pojavila se na tv-u sa pricom o otmicama i videom "ploda" (navodno je oplodjuju i uzimaju fetuse posle nekog vremena). interesantno je bilo pogledati italijanske forume i blogove vezano za ovu temu, a to je ono sto ti ocito nisi uradio. bas na tim mestima, imas bar dvadeset razlicitih objasnjenja sta je u stvari taj fetus.
citava emisija je ocenjena kao senzacionalisticka, cisto da bi se podigao rejting gledanosti.

ps. ne bih se bunila da bred pit oplodi mene.
ps2. cu da planeta bruji narednih 1 000 000 godina, pa zar niste prorekli kraj sveta za tri? :mrgreen:

tacno nisam ...to je posao za foksa moldera :cool:
a sto se tice gospodina bredica...nije on ni za leba a kamoli za hleba :whistling:
izasao bi samo mali plavi plavooki koji bi bio kao ruzno pace medju srpskim sokolovima :sad2:
bolje se obrati gospodi vanzemaljcima..mozda ti oni podare prvog i jedinog neponovljivog..cega pitam se? :eek::eek::eek:
 
Poslednja izmena:
tacno nisam ...to je posao za foksa moldera :cool:
a sto se tice gospodina bredica...nije on ni za leba a kamoli za hleba :whistling:
izasao bi samo mali plavi plavooki decak koji bi bio kao ruzno pace medju srpskim sokolovima :sad2:
bolje se obrati gospodi vanzemaljcima..mozda ti oni podare prvog i jedinog neponovljivog..cega pitam se? :eek::eek::eek:

tebe?
zamisli da si u sobi gde su na prozorima spustene roletne. i neko ti kaze da napolju pada kisa. da li ces podici te roletne i uveriti se ili ces poneti napolje kisobran i kabanicu bez da proveravas?
(morala sam da napravim ovako jednostavno poredjenje zbog onog gore napisanog).
elem, kad postujes nesto na forumu, ili jednostavno u rl hoces da diskutujes sa nekim, prvo to lepo proveris, malo progooglas i dodjes do nekih informacija koje ti mogu dalje koristiti, zamisli :mrgreen:
 
wtf is djovana poda??



elem, kad postujes nesto na forumu, ili jednostavno u rl hoces da diskutujes sa nekim, prvo to lepo proveris, malo progooglas i dodjes do nekih informacija koje ti mogu dalje koristiti, zamisli

Eto...... to si trebala da uradish sama kad si tako pametna i delish savete drugima :mrgreen:

Umesto da chatujete ovde celu stranu.:bye:
 
tebe?
zamisli da si u sobi gde su na prozorima spustene roletne. i neko ti kaze da napolju pada kisa. da li ces podici te roletne i uveriti se ili ces poneti napolje kisobran i kabanicu bez da proveravas?
(morala sam da napravim ovako jednostavno poredjenje zbog onog gore napisanog).
elem, kad postujes nesto na forumu, ili jednostavno u rl hoces da diskutujes sa nekim, prvo to lepo proveris, malo progooglas i dodjes do nekih informacija koje ti mogu dalje koristiti, zamisli :mrgreen:

znaci li to da ti milica mislis da sam ja nemcoi glup !? :confused:
to da li ja istrazujem nesto ili ne nisi upoznata ..
jedan brat od stepojevca je isto tako video te kuglice i cak je napravio skicu toga!
od tada ja istrazujem ove pojave ali da ih ja iznosim u javnost ne pada mi na pamet..
nisam ja placen za to!
dakle obratite se foksu molderu ako ga ima gde jer cuh kako otisao u penziju malo..
 
tebe?
zamisli da si u sobi gde su na prozorima spustene roletne. i neko ti kaze da napolju pada kisa. da li ces podici te roletne i uveriti se ili ces poneti napolje kisobran i kabanicu bez da proveravas?
(morala sam da napravim ovako jednostavno poredjenje zbog onog gore napisanog).
elem, kad postujes nesto na forumu, ili jednostavno u rl hoces da diskutujes sa nekim, prvo to lepo proveris, malo progooglas i dodjes do nekih informacija koje ti mogu dalje koristiti, zamisli :mrgreen:

da dobijete mene ti i gospodin bredic :eek:
stvarno sam :eek: i mislim i razmisljam na ovaj nacin :dash: i dolazim do zakljucka da je mnogo bolja kombinacija :gace: nemcoi i :brus: milica = 1 plavi mali bredic kada se dogodi seledeca stvar: :zag: a onda moze i budala da nam cestita ovako :klap:
tako je mnogo mnogo realnije i bolje..
jedino ako nisi neka :zper: mada volim seljancice..
e da mi je :zag: neku seljanku na nekom proplanku gore kod :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
vidim otisla cobancica da cuva svoje mile drage ovcice..
ali je sam jos budan dragi nasi i vasi i svaciji i niciji forumasi sa naznakom za nlo pojave..
e taman sam hteo nesto ali neka da ostavimo to za sledecu epizodu
sutra nesto novo i neponovljivo ocekujete upravo ovde na ovom trulom mestu koje sam sam ja sa ovih 10 prstiju morao da vadim..samo nesto vucete vodu i zasejavate teme !!!
ajmo malo ekspeditivnije...ajmo malo to da zarizemo istinu jer sustina je bitna, dok je vama sve ovo zanimacija!!

znaci sutra u 23 24 00 01 02 03 ocekujte najnovije stvari koje ce vas pomeriti sa mesta svesti, koje ce otvotiti novo poglavlje foruma krstarice i celokupne srpske javnosti, a i sire..
teorija nad teorijama+dokazane tvrdnje+mnogo toga jos...
zato budite tu i cekajte moj povratak!!!

e sad idem na put da pronadjem foksa mog brata a vi ostanite i tu i pajkite jer trebace vam to za sutra!!!
tj ne sutra vec danas jer je novi je dan... :bye:
 
Poslednja izmena:
Ti si nemcoi jako bezobrazan ispao.

Sada vredjas Milicu na osnovu njenog nik-a, samo zato sto te odbila za chat.
Naravno, i treba da odbija svakog nepoznatog. Sta ti mislis, ko si? Bred Pit ??? :):)

Nemoj tako da je vredjas, nije zasluzila.
Budi sretan ako te Milica nije prijavila zbog one ocite seksualne aluzije i uznemiravanja koju vrsis nad njom.

Pa ces klinac sutra da iznosis svoje "hit teorije".. :):):)
 
Poslednja izmena:
Ako vanzemaljci postoje postavlja se pitanje zasto ne stupe u kontakt sa nama. Da li je to zbog zavere koje kuju ili im nismo jednostavno interesantni ili se plase ? Ako ima jos neko nesto nek doda...
Vec su stupili u kontakt sa nama, ali to nece zvanicno da objave. Pogledaj sta je rekao geolog koji je radio za vladu USA na izgradnji podzemnih baza sa vanzemaljcima. Iste godine je ubijen, posle govora.


ovde imate ceo govor: https://www.youtube.com/view_play_list?p=83E0000976FF1282
 
@ nemcoi
dovoljno je da procitam samo jedan tvoj post i da tvrdim odmah posle toga da li si istrazio temu ili ne.
znaci, pises o necemu, ubedjen si da je to istina koju treba podeliti sa svima koji ovde dolaze, ali da proveris makar delic istinitosti te informacije - ne.
doduse, nisi ni prvi ni jedini. vi ovde dolazite sa razno raznim tvrdnjama, kada trazimo informaciju odakle ti to i td, slegnes ramenima u stilu "pojma nemam", eto ti guglaj sama, kada proguglam i dokazem da to nije istina onda sam spamer i tako u krug.
o onom postu koji si posle toga postavio... :roll::roll::roll:
 
@ nemcoi
dovoljno je da procitam samo jedan tvoj post i da tvrdim odmah posle toga da li si istrazio temu ili ne.
znaci, pises o necemu, ubedjen si da je to istina koju treba podeliti sa svima koji ovde dolaze, ali da proveris makar delic istinitosti te informacije - ne.
doduse, nisi ni prvi ni jedini. vi ovde dolazite sa razno raznim tvrdnjama, kada trazimo informaciju odakle ti to i td, slegnes ramenima u stilu "pojma nemam", eto ti guglaj sama, kada proguglam i dokazem da to nije istina onda sam spamer i tako u krug.
o onom postu koji si posle toga postavio... :roll::roll::roll:

kao prvo dobio sam informaciju da radis za masone prasone :eek:
kako te nije sramota :confused: pa to je izdajnicki potez
zar ruku dizes na ljudki rod ma kakav bio ..uvek treba imati nadu da mozemo da se popravimo..neka :heart: pobedi a prasoni masoni mogu da rade sta hoce jer ima neko jaci od njih koji ce ih sve poraziti jer su izdali protikol :rtfm:
 
Ti si nemcoi jako bezobrazan ispao.

Sada vredjas Milicu na osnovu njenog nik-a, samo zato sto te odbila za chat.
Naravno, i treba da odbija svakog nepoznatog. Sta ti mislis, ko si? Bred Pit ??? :):)

Nemoj tako da je vredjas, nije zasluzila.
Budi sretan ako te Milica nije prijavila zbog one ocite seksualne aluzije i uznemiravanja koju vrsis nad njom.

Pa ces klinac sutra da iznosis svoje "hit teorije".. :):):)

ne sudi pre vidjenja iste :rtfm:
milica je medju masonima prasonima isto kao sto i i ti i tvoji drugari koji gasite teme i istinu :rtfm:
vi se :worth: ovima :mrgreen: pa zataskavate stvar..
cekaj samo da dovedem foksa brata mog :cool::cool::cool:
 
Vec su stupili u kontakt sa nama, ali to nece zvanicno da objave. Pogledaj sta je rekao geolog koji je radio za vladu USA na izgradnji podzemnih baza sa vanzemaljcima. Iste godine je ubijen, posle govora.


ovde imate ceo govor: https://www.youtube.com/view_play_list?p=83E0000976FF1282

brate Parkeiss moramo da raskrinkamo bandu pokvarenu..samo kako :think:
ovo ne sme ostati ovako..oni su manipulisani a da to i ne znaju
mora se stati na kraj ovome ..
 
znaci danas u 23,24,00,01 OBJAVA VEKA !!!
budite spremni da cujete necuveno, budite spremni da saznate neznano !!!
i nisam klinac, samo sam malo podetinjio radi leka protiv prasonskih niskih frekvencija !!!
 
Poslednja izmena:
Film ALIEN:resurrection ima bolji zaplet od svih vaših teorija...
:mrgreen:
Pardon,to su američke teorije.
Domaći zadatak repos fanovi:
pogledati Aeon Flux,PONOVO gledati Matrix, pogledati Alien sve nastavke...
Pa onda Star trek...
Ima mnogo boljih ideja o vanzemaljcima nego ođe...
Moj favorit je vandimenzionalni Q iz Star treka...
Evo neću spamovati...
Dao sam ideju,ajmo repos fanovi...
I ostali naravno.
:lol:
 

Back
Top