poskupljenje - na moje oci

27E

Legenda
Poruka
52.416
danas u lokalnoj samopsluzi uzmem artikl, pa na kasu. cena 193 dinara.

kasirka otkuca i kaze ` 221 dinar`,
na moje negodovanje ode tamo pozadi i vraca se sa prelepljenim bar kodom, 221 dinar, `jutros je sve poskupelo, nismo stigli da prelepimo`

pa ja ovde javno pitam

1. kako roba koja je juce u nedelju pakovana u fabrici moze u samoposluzi u ponedeljak da poskupi

2. moja racunica pokazuje da se radi o oko 14 % poskupljenja. jel to najnovija vladina mera popunjavanja budzeta ili placamo unezverijadu i delta siti

img4366qsm.jpg
 
Poslednja izmena:
danas u lokalnoj samopsluzi uzmem artikl, pa na kasu. cena 193 dinara.

kasirka otkuca i kaze ` 221 dinar`,
na moje negodovanje ode tamo pozadi i vraca se sa prelepljenim bar kodom, 221 dinar, `jutros je sve poskupelo, nismo stigli da prelepimo`

pa ja ovde javno pitam

1. kako roba koja je juce u nedelju pakovana u fabrici moze u samoposluzi u ponedeljak da poskupi

2. moja racunica pokazuje da se radi o oko 14 % poskupljenja. jel to najnovija vladina mera popunjavanja budzeta ili placamo unezverijadu i delta siti

Placamo nesposoban rezim.
 
Ниси требао да платиш ако је стајала једна цена,а није стављена друга која ти је наплаћена.Они су дужни да поставе нове цене,у супротном не плаћаш по оној која је дата у том тренутку на артиклу.
 
а да не заборавим да кажем, у све производе у конзервама (паштете, наресци...) ставља се пеницилин ради дужег трајања, рече један доктор....па бих свима саветовала да купују на пијаци, здравије и јефтиније....
 
а да не заборавим да кажем, у све производе у конзервама (паштете, наресци...) ставља се пеницилин ради дужег трајања, рече један доктор....па бих свима саветовала да купују на пијаци, здравије и јефтиније....

A na pijaci sve puno pesticida i fungicida
 
а да не заборавим да кажем, у све производе у конзервама (паштете, наресци...) ставља се пеницилин ради дужег трајања, рече један доктор....па бих свима саветовала да купују на пијаци, здравије и јефтиније....
Све што је фришко и са пијаце је најбоље.Ту нема емулгатора и осталих адитива...
 
а да не заборавим да кажем, у све производе у конзервама (паштете, наресци...) ставља се пеницилин ради дужег трајања, рече један доктор....па бих свима саветовала да купују на пијаци, здравије и јефтиније....

Opet gluposti
 
U komunizmu se,sigurno,takve stvari ne dešavaju:):cool:Hleb se baca iz avijona:)Morali bi da vratimo one stare...:P

у комунизму се игра како неко засвира, не дао Бог више икад комунизам да се роди, а ја сам више за слободе људи, да живе и раде поштено од свога рада, нисам за КАЗАНЕ :p
 

Back
Top