Sanjati bivseg..

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.519
Ponavlja mi se vise puta isti san. Sanjam bivseg koji je sad ozenjen i ima bebu, i kao ja dodjem kod njega i pocnemo da pricamo a lezimo na krevetu i proleti vreme-i zena mu ulazi u stan a on pocne da panici i ja bezim da se sakrijem negde. Kakva glupost. A ne bude nista u snu, samo pricamo..Nego mi nije jasno kako moze 3 puta da mi se ponovi isti san. A ne patim za njim, raskinuli smo pre 2 godine, i prebolela sam ga jos tad...imate li snove o bivsim i sta to znaci?
 
sto bi jedan rikanov drug rek'o: 'od prevelike zelje dolazi do halucinacija'... he... ja sanjam svasta... skoro celu noc... i desava se da sanjam i neke od njih... i kako god da se san odvija, da li mi u njemu ponovo bili zajedno ili ne, uvek nekako osecam kao neko ponovno opterecenje koga sam se resio odavno... a, majke mi, znate koliko cesto sanjam da sedim u kafanici? i sve bude lepo, veselo, i svaki put mi zao sto sam se probudio... al', najstvarnije... isto, ima i snova koji se ponavljaju i nisu uopste interesantni... naprotiv... na primer, da me zovu ljudi iz banke i kazu da je doslo vreme da se plati rata za kredit... ma bezi bre...
 
Ponavlja mi se vise puta isti san. Sanjam bivseg koji je sad ozenjen i ima bebu, i kao ja dodjem kod njega i pocnemo da pricamo a lezimo na krevetu i proleti vreme-i zena mu ulazi u stan a on pocne da panici i ja bezim da se sakrijem negde. Kakva glupost. A ne bude nista u snu, samo pricamo..Nego mi nije jasno kako moze 3 puta da mi se ponovi isti san. A ne patim za njim, raskinuli smo pre 2 godine, i prebolela sam ga jos tad...imate li snove o bivsim i sta to znaci?

Ako je veza bila sasvim OK nije nista cudno. :)
Ja ne pamtim snove :dash:
 
Joj, i meni se to dešavalo...
Uvek kad sam u nekoj frci ili dilemi, kad mi naidje težak period u životu, sanjala sam kako bivši dečko dolazi po mene, zagrli me i krenemo zajedno...negde...i meni odmah bude lakše, osetim da će sve biti bolje...A kad se probudim :dash: :dash: :besna: :besna:

Neko vreme mi je taj san bio pokazatelj koliko sam opterećena nekim problemom, čak i kad sebi to nisam htela da priznam

Sad ga već dugo ne sanjam...Ili mi je život bolji ....ili sam ga konačno prebolela :whistling:
 
Sanjala ja bivšeg dok je bio sadašnji, stalno, što reče Parka, a sve kako ćem da raskinem, a ni razloga, ni povoda ni načina, ali moram pa moram..
I od kad sam raskinula samo sam ga jednom sanjala i to nedavno, i to kao sreli se, on ima devojku, ja srećna, ona srećna a on i dalje prebacuje..
Posle mi sve bilo nekako mučno i teskobno.. :neutral:

A sanjam i budućeg tako ponekad :rumenko:
 
i to ne u magijskom nego u neurološkom smislu =)

U pravu si, al mene sad interesuje nešto drugo - šta ti je to na avataru, jel to neka stonoga ide ribi preko lica? Nisam ni obraćao pažnju dok te neko nije prozvao zbog groznog avatara.
Ebote, oćoravelo se, stižu godine...

Ja sam imao jedan period kad sam pamtio snove. Baš je bilo lepo. Sad opet ništa. Tek sam bio počeo da postižem prve uspehe na polju duhovnosti, kad se opet oženih! Redovan sex, redovna klopa, vratih se na duhovno-duševni nivo Homera Simpsona. :(
A nije mi draga kriva, ona je baš duhovna i pametna osoba, i pamti svoje snove. Ne znam zašto, ali ja pamćenje snova povezujem sa duhovnošću, mislim da duhovne osobe bolje spoznaju svoje unutrašnje ja i bolje pamte svoje snove.
 
Znaci to je super stvar sto pamtim svaki san :think: Ali sta cemo sa kosmarima, tipa da sam ubila svoju sestru i stavila u gepek slicno...sad ne mogu da se setim ali bilo ih je uzasnih...Gadan osecaj..ustanes i secas se svega kao da se zapravo i desilo i budes pod utiskom par sati.
 
a nasmešnije je u stvari kad sanjaš da ti je neko nešto užno uradio
pa ustaneš pa si ceo dan ljut na tog nekoga
=)))

:sad2:
c060.gif
 
Ponavlja mi se vise puta isti san. Sanjam bivseg koji je sad ozenjen i ima bebu, i kao ja dodjem kod njega i pocnemo da pricamo a lezimo na krevetu i proleti vreme-i zena mu ulazi u stan a on pocne da panici i ja bezim da se sakrijem negde. Kakva glupost. A ne bude nista u snu, samo pricamo..Nego mi nije jasno kako moze 3 puta da mi se ponovi isti san. A ne patim za njim, raskinuli smo pre 2 godine, i prebolela sam ga jos tad...imate li snove o bivsim i sta to znaci?

A jel imaš dečka sada, mislim, jesi li u vezi?
 

Back
Top