Vratio sam se

worm

Zainteresovan član
Poruka
488
No pošto sam najčešće pisao ovde, ovde moram i da obavestim.

Milow, za one koji me neznaju ovakvog :twisted:

Pozdrav svima koji me znaju..

P.S. Gazdarice ... pliz nemoj da zaključaš ovo... ipak kao Milow sam ovde često pisao.
 
worm:
d1:
wellcome back :)

nego ajd objasni zasto da ostane ovakva tema otkljucana :?
Pa da, svi oni sa kojima sam kontaktirao, me vide.

P.S. Kako da pristupim starom nalogu?
ok, slazem se :wink:

barem prvih nekoliko dana neka bude otkljucana ali posle znaj da ce biti kljuc (verovatno krajem sledece nedelje osim ako se tema ne pretvori u neko cudo od zanimljivosti :shock: :) )

a sto se tice starog naloga, prilikom prijave klikni na "zaboravio sam sifru" i ukucaj username stari (znaci millow) i mail adresu na koju si registrovao stari nalog (tj onaj mail koji si upisao kada si registrovao username millow).... onda ce ti sifra biti poslata na taj mail :wink:

ukoliko vise nemas pristup tom mail nalogu probaj da kontaktiras admina pod nickom Bozo pa mozda on moze i/ili ima mogucnosti i zelje da ti to sredi :roll:

poz
 
d1:
worm:
d1:
wellcome back :)

nego ajd objasni zasto da ostane ovakva tema otkljucana :?
Pa da, svi oni sa kojima sam kontaktirao, me vide.

P.S. Kako da pristupim starom nalogu?
ok, slazem se :wink:

barem prvih nekoliko dana neka bude otkljucana ali posle znaj da ce biti kljuc (verovatno krajem sledece nedelje osim ako se tema ne pretvori u neko cudo od zanimljivosti :shock: :) )

a sto se tice starog naloga, prilikom prijave klikni na "zaboravio sam sifru" i ukucaj username stari (znaci millow) i mail adresu na koju si registrovao stari nalog (tj onaj mail koji si upisao kada si registrovao username millow).... onda ce ti sifra biti poslata na taj mail :wink:

ukoliko vise nemas pristup tom mail nalogu probaj da kontaktiras admina pod nickom Bozo pa mozda on moze i/ili ima mogucnosti i zelje da ti to sredi :roll:

poz
Ovo... zanimljivo ... pa možda ako bih postovao moje slike gde sam golišav :oops: No nebih da nekome presedne obrok.

Promenio sam email naloga na hotmail@hotmail i onda promenio šifru i zaboravio.

A mislim ... smatram ... da je ovaj nick isto dobar... (worm) :)
 
e sad josh samo da 'topic' pretvorish u ceestiiitke, zelje i pooozdravee ( naravno u skladu sa podforumom :wink:), pa da se isti i odrzhi ... :lol:
eeee, a bash dugo niko nije smarao :lol: , a ti se sad povrati tako pun zivota, radosti, entuzijazma... ccc... :lol: :lol: :lol:

ajde reci bar ljudima zasto si otishao, gde si bio, koliko ti se forum zgadio ( da odesh) i sta li te je to navelo za ovaj comeback ?
(jeste da to verovatno nikog ni ne interesuje 8) , ali hajde :wink: ...kad si vec ovako krenuo...
 
raindog:
e sad josh samo da 'topic' pretvorish u ceestiiitke, zelje i pooozdravee ( naravno u skladu sa podforumom :wink:), pa da se isti i odrzhi ... :lol:
eeee, a bash dugo niko nije smarao :lol: , a ti se sad povrati tako pun zivota, radosti, entuzijazma... ccc... :lol: :lol: :lol:

ajde reci bar ljudima zasto si otishao, gde si bio, koliko ti se forum zgadio ( da odesh) i sta li te je to navelo za ovaj comeback ?
(jeste da to verovatno nikog ni ne interesuje 8) , ali hajde :wink: ...kad si vec ovako krenuo...
Otišo sam što mi je dunulo ... a vratio sam se ... što mi je dunulo ...

Dobro de, vidim da ti trebam :P
 
Steffan:
worm:
cLick - OR - Die:
worm:
divlja-u-srcu:
Evo ti CMOK, za povratak! :)
FAAAAAAAAAAAAAAJA

neznam od chega si napravljen, ali i mene radi :D

btw! WORM nick bi bio bolji da je sa tachkama W.O.R.M

bas je fazon da bude sa malim slovima ...

Slazem se sa crvicec, tako ce lakse da se ljudima uvuce u... hehe :wink:
A obdarenima (i onima koji to nisu) ne stvaram komplekse.
 
worm:
Steffan:
worm:
cLick - OR - Die:
worm:
divlja-u-srcu:
Evo ti CMOK, za povratak! :)
FAAAAAAAAAAAAAAJA

neznam od chega si napravljen, ali i mene radi :D

btw! WORM nick bi bio bolji da je sa tachkama W.O.R.M

bas je fazon da bude sa malim slovima ...

Slazem se sa crvicec, tako ce lakse da se ljudima uvuce u... hehe :wink:
A obdarenima (i onima koji to nisu) ne stvaram komplekse.

...vec suljeve... hahahaha :P
 

Back
Top