bol u donjem desnom delu stomaka

lilmissmuffin

Zainteresovan član
Poruka
175
pre 2.5 godine sam operisala slepo crevao, pre 20meseci sam imala carski rez, stolice su mi uredne,nemam problem sa mokrenjem...a boli me u tom donjem delu stomaka, onako me jako zaboli pa popusti, i tako vec pola dana...ovo mi se desavalo vec par puta a dr mi je rekla nije to nista:eek: posto se ponavalja ja sad ne mogu da verujem da to nije nista...pocela sam da umisljam da nije kron, ali nemam dijareju..da li je moguce da su priraslice???
 
pre 2.5 godine sam operisala slepo crevao, pre 20meseci sam imala carski rez, stolice su mi uredne,nemam problem sa mokrenjem...a boli me u tom donjem delu stomaka, onako me jako zaboli pa popusti, i tako vec pola dana...ovo mi se desavalo vec par puta a dr mi je rekla nije to nista:eek: posto se ponavalja ja sad ne mogu da verujem da to nije nista...pocela sam da umisljam da nije kron, ali nemam dijareju..da li je moguce da su priraslice???
Bez problema sa uriniranjem, stolicom - nema naznaka da su ikakve fistule, a odakle sad Kronova uđe u priču, bez dijareja, povraćanja, itd?
Bez panike, sasvim je moguće da se radi o običnim grčevima. Mada je bitno da malo bolje i preciznije opišete o kakvom bolu se radi. Slobodno se opustite! ;)
 
znaci bol je u donjem desnom delu abdomena, nesto blaze nego kada sam imala upalu apendixa...bol je skoncentrisana samo na jednom mestu, ponekad kada me jako zaboli bol se siri prema ledjima...
prosli put kada mi se isto desavalo i odradila sam obg i sve je ok:dontunderstand:
uverena sam da imam ibs,posle vecih stresova creva mi polude, krce, nadimam se, budem puna gasova, imam grceve...ali sada je bol samo u toj regiji:sad2:
 
Pa moze biti svasta,tvoj bol je tipicna kolika ili grc koji moze da bude posledica svega i svacega.
Ali ako si bila kod hirurga koji te je pregledao i kod ginekologa i svi su ti rekli da ti nije nista,ostao je samo jos urolog jer kolika moze da bude i posledica peska i kamena u bubregu.
 

Back
Top