Da li ste za nove izbore??

Da li ste za nove izbore?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Нису за изборе, јер би их изгубили и јер немају више са ким да дођу до 51 процента. Треба јасно ставити до знања народу какви су преваранти у ЗЕС, поготово подсетити их на њихова неиспуњена обећања...

Узгред, сутра су ПУПС-овци џокер за изгласавање о медијима...:roll:
Питам се колико је пара било пресудно за напрасну промену мишљења...:rumenko:
 
Ja pročitah :" Da li ste za nove LOPOVE"?:D

...pa mi bi i logično pitanje :mrgreen:

Naravno da nisam, a kao što je moj otac svojevremeno govorio :" Taman se ovi nakrali i malo smirili, pa gde sad menjati da opet dođu još gladniji, bosiji i goliji da nam zasednu na grbaču "?:sad2:

Nema se više " braćo lopovi"...neeema...ogolili ste nas do koske i mir tamo...naročito ova banda grobar bajčetinska:evil::roll:
 
Ja pročitah :" Da li ste za nove LOPOVE"?:D

...pa mi bi i logično pitanje :mrgreen:

Naravno da nisam, a kao što je moj otac svojevremeno govorio :" Taman se ovi nakrali i malo smirili, pa gde sad menjati da opet dođu još gladniji, bosiji i goliji da nam zasednu na grbaču "?:sad2:

Nema se više " braćo lopovi"...neeema...ogolili ste nas do koske i mir tamo...naročito ova banda grobar bajčetinska:evil::roll:

U pravu si! Pravo pitanje bi bilo: "Da li ste za opstu narodnu revoluciju??"!
 
Diktaturu smo imali, pa smo videli gde nas je odvela.
Sto se tice izbora, bice kad padne Vlada, a stranke koje je cine, nisu lude da je sruse, tako da...

MA nisU lude joK...pa dINkic...je srusio 2 vlade sto nEbi i ovU....ionAko je okupljena nekako neprirodno..msM bivsa SLobIna straNKA...Vlada koja lose radi svoj posao treba da padne.......a ovu nije potrebno komentarisatii..
 
MA nisU lude joK...pa dINkic...je srusio 2 vlade sto nEbi i ovU....ionAko je okupljena nekako neprirodno..msM bivsa SLobIna straNKA...Vlada koja lose radi svoj posao treba da padne.......a ovu nije potrebno komentarisatii..

Три владе је рушио

За садашње проблем у држави није крива само садашња влада него све владе од 2000 до сада
 
Три владе је рушио

За садашње проблем у држави није крива само садашња влада него све владе од 2000 до сада

Komšija, nije trebalo ovo da napišeš! :-) Sad će da te napadnu oni što misle da su Miloševićeve 'devedesete' krive za:
-svetsku ek. krizu
-cunamije
-glad u Africi
-globalno otopljavanje
-zemljotrese na Filipinima...
Što se izbora tiče, od njih niko ispravan ne treba da strahuje! Vlast može samo da potvrdi svoj ispravan kurs kojim plovi kroz ovo olujno vreme, a opozicija može da sruši one koji brod usmeravaju ka santi leda.
Narod sve vidi i glasa po svome nahođenju.
 
Komšija, nije trebalo ovo da napišeš! :-) Sad će da te napadnu oni što misle da su Miloševićeve 'devedesete' krive za:
-svetsku ek. krizu
-cunamije
-glad u Africi
-globalno otopljavanje
-zemljotrese na Filipinima...
Što se izbora tiče, od njih niko ispravan ne treba da strahuje! Vlast može samo da potvrdi svoj ispravan kurs kojim plovi kroz ovo olujno vreme, a opozicija može da sruši one koji brod usmeravaju ka santi leda.
Narod sve vidi i glasa po svome nahođenju.

A hirosimu i nagasaki...to si izostavio..
 
Komšija, nije trebalo ovo da napišeš! :-) Sad će da te napadnu oni što misle da su Miloševićeve 'devedesete' krive za:
-svetsku ek. krizu
-cunamije
-glad u Africi
-globalno otopljavanje
-zemljotrese na Filipinima...
Što se izbora tiče, od njih niko ispravan ne treba da strahuje! Vlast može samo da potvrdi svoj ispravan kurs kojim plovi kroz ovo olujno vreme, a opozicija može da sruši one koji brod usmeravaju ka santi leda.
Narod sve vidi i glasa po svome nahođenju.

Све си лепо написао

Само што ја мислим да су сви субише исти да би избори донели било шта дргуо до проширења основе власти,мада то може довести до јаче политичке моћи нове владе већег легитимитета
Очекујем следећу власт саћињену од
СНС
ДС
СПС+РАСИМ И ЧОВИЋ
НАЦИОНАЛНЕ МАЊИНЕ
 
Све си лепо написао

Само што ја мислим да су сви субише исти да би избори донели било шта дргуо до проширења основе власти,мада то може довести до јаче политичке моћи нове владе већег легитимитета
Очекујем следећу власт саћињену од
СНС
ДС
СПС+РАСИМ И ЧОВИЋ
НАЦИОНАЛНЕ МАЊИНЕ

Nadam se da ce ovi samo da kraduckaju :)
 

Back
Top