"Dirty talk"

Pa to nisu prljavi razgovori. Nego u vecini slucajeva pristup nesigurnog prostaka.
S tim sto ne kazem da je uvek lose na taj nacin, kad se dobro sroci i servira, moze da zvuci i previse dobro

kao na primer:
"Ja se izvinjavam ali moram reci gospodjice imate savrshenu....gradju. Dok sam stajao tamo ochi jednostavno nisu mogli da mi se odvoje od vashe predivne....figure."
:mrgreen:
 
hihi dirty talk se obično odnosi na našeto drugo...


Realno, prava žena voli konkretno, odvažno i srpski rečeno, dakle: ako ima dobriu si.su kažeš: "Imaš dobru si.su". Zamisli recimo "Vaš svršeno izvajani grudni koš baca senku na sve ostale a ta haljina ga naročito izstiče" Je.bo me ako shvati šta je pisac hteo da kaže... I je.bo tu svilenu što ju-ju-če na "si.su" isl.

A ovo mi je u fazonu teme bed boys vs. good goys... A kao što konstatovasmo ima i onih koje vole pussies i onih što vole rough game!
 
Da li ce joj prijati ili ne zavisi od konteksta u kome to kazes a ne samo od te jedne recenice. Te kad pitas devojke ovde one ce tu odgovoriti u skladu s kontekstom koji im prvi padne na pamet.

Inace, ja sam sklon tome kad se tako osecam. Nista strasno. Mislim da je vise bezveze da krijes osecanja samo zato jer se bojis da ces ispast' glup.
 
Zanima me sta misle cure o momcima koji pricaju "malo grublje",tzv prljavi razgovor:D

Decko se jednom napalio, i poceo tu da mi trtlja prljavstine, ali sam ga brzo vratila na Zemlju.
Doduse, rekao je:
''Hoces da probamo phone sex?''
''Sta je bilo, Nikola, vec ti se...khm? Boze.''
''Jeb'ga. Izvini.''

Jedino moje iskustvo koje imam s tim. :mrgreen: Neka se ne uvredi muski rod, meni je to debilno. Kao i dry humping. (Nisam jos ni pocela da konzumiram sex, a vec mi je od svega toga muka.)
Poslednje je nevezano za temu, ali je i to neka od bizarnih stvari koje momci vole. :lol:
 
Uh cesto to radim,ali to devojkmama ne smeta! Mada ja to vulgarno umem nekako na fin nacin da prenesem,par puta sam pricao kao oni sa hot line-a(nisam stenjao bem mu misha vec kao vodio seks preko poruka i telefona),bas je mocno!
 

Back
Top