Tadić diktator!

High-teck

Obećava
Poruka
67
ljudi,meni sve vise tadic lici na diktatora,prvo ovaj zakon o informisanju onda zakon protiv protesta............Stvarno mi nije jasno STA SE DOGADJA?!
Ljudi su bili protiv pokojnog Milosevica,ali TADIC JE GORI,cak ni Milosevic nije bio toliki diktator(ako je uopste bio)!
 
ljudi,meni sve vise tadic lici na diktatora,prvo ovaj zakon o informisanju onda zakon protiv protesta............Stvarno mi nije jasno STA SE DOGADJA?!
Ljudi su bili protiv pokojnog Milosevica,ali TADIC JE GORI,cak ni Milosevic nije bio toliki diktator(ako je uopste bio)!

Све што ради ова власт,ради искључиво по налогу ЕУ.Ко не верује нека погледа шта криминалци раде Ирцима које покушавају да поробе још више.На силу им намећу Лисабонски споразум који је катастрофалан по слободу држава чланица(у рангу овог Закона о (не)информисању).Све док не кажу ДА ,неће их пустити.

Само прекид проЕУ политике доноси слободу.
 
ljudi,meni sve vise tadic lici na diktatora,prvo ovaj zakon o informisanju onda zakon protiv protesta............Stvarno mi nije jasno STA SE DOGADJA?!
Ljudi su bili protiv pokojnog Milosevica,ali TADIC JE GORI,cak ni Milosevic nije bio toliki diktator(ako je uopste bio)!

to shto steze uzde samo znachi da i sami znaju shta se sprema i da su ochajni
ochigledno se uchili na slobinim grshkama pa hoce na vreme da zavedu totalnu diktaturu
ko ih yebe sve shto rade da se odrze na vlasti i shto vishe zatezu situaciju vratitje im se ko bumerang kad ih ishutiraju sa vlasti i iskoriste njihove metode i zakone da im se osvete
 
tadic je tiranin i diktator to vise cak ni ovi sto ga podrzavaju ne mogu da opovrgnu.

to sto on zakonima utvrdjuje temelje svoje diktature ne menja cinjenicu da je tiranin i diktator.

a tiran i diktator je zato sto je gradjanima ukinuo pravo na protest i sto u ponedeljak usvaja zakon protiv slobode stampe i zavodi medijski mrak u srbiji.
 
tom fabrikom se upravlja iz zgrade vlade i vlada ih je dovela do prosijackog stapa samim tim logicno je da protestvuju ispred uprave tj zgrade vlade.

ali vlada srbije je zabranila uredbom sva okupljanja i proteste radnika.

pa koliko vidim protestvuju vecinom ljudi u fabrikama gde je privatizacija prosla lose... kog q krive Vladu... da su imali sindikat, a ne dupeuvlakace direktorima do toga ne bi doslo....
 
ima neko fino poljance tamo izmedju naplatne rampe i auto pijace kod Bubanj potoka , bas onako simpaticna ledina ,ima i drveca malo ako upece zvezda i dovuku im par onih TOI-TOI-a da ne zaseravaju okolish i eto miline ,mogu i rostilj da raspale dok ruse vladu
 
Poslednja izmena:
pa koliko vidim protestvuju vecinom ljudi u fabrikama gde je privatizacija prosla lose... kog q krive Vladu... da su imali sindikat, a ne dupeuvlakace direktorima do toga ne bi doslo....

pa privatizacija je prosla lose jer je vlada prodala fabriku nekom tadicevom lopovu koji je rasprodao imovinu fabrike a radnike isterao na ulicu ili im par godina ne isplacuje plate i doprinose.

sto znaci da za losu privatizaciju krivicu snosi vlada srbije jer je vlada srbije izabrala da tom coveku proda fabriku.
 
ima neko fino poljance tamo izmedju naplatne rampe i auto pijace kod Bubanj popoka , bas onako simpaticna ledina ,ima i drveca malo ako upece zvezda i dovuku im par onih TOI-TOI-a da ne zaseravaju okolish i eto miline ,mogu i rostilj da raspale dok ruse vladu

kad ste vi protestvovali protestvovalo se u centrub eograda a ne na poljanama u okolini

zato i jeste vasa vlast diktatorsta i tiranska

jer ono sto ste trazili za sebe ne dozvoljavate drugima.
 
pa privatizacija je prosla lose jer je vlada prodala fabriku nekom tadicevom lopovu koji je rasprodao imovinu fabrike a radnike isterao na ulicu ili im par godina ne isplacuje plate i doprinose.

sto znaci da za losu privatizaciju krivicu snosi vlada srbije jer je vlada srbije izabrala da tom coveku proda fabriku.

Znas kako Barbiko... najlakse je vladu optuziti za sve.... ali treba biti malo realan.... zato prestani sa svercom i vrati se u normalu....:mrgreen:
 
Znas kako Barbiko... najlakse je vladu optuziti za sve.... ali treba biti malo realan.... zato prestani sa svercom i vrati se u normalu....:mrgreen:

naravno da je vlada kriva za sve , nije pera peric iz mrcajevaca odlucivao kome ce se prodati te fabrike i nije on pravio ugovor o privatizaciji vec je to radila vlada Srbije

Ova dva zakona ovaqj o informisanju i uredba o zabrani protesta odlicno pokazuju pravo diktatorsko i tiransko lice tadiceve vlasti

STOP DIKTATURI SLOBODA SRBIJI!
 
kad ste vi protestvovali protestvovalo se u centrub eograda a ne na poljanama u okolini

zato i jeste vasa vlast diktatorsta i tiranska

jer ono sto ste trazili za sebe ne dozvoljavate drugima.

Ja nikad nisam protestvovao u Beogradu ni u cenrru ni na eriferiji , za razliku od tebe koji si se vise puta hvalio kako si sa onim stranim placenima 5.10. bio pred skupstinom i dovodio na vlast izdajnicke dosmanlije .:think:
 

Back
Top