internet

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Zanima me koliko se vas zivot promenio nakon sto ste se upoznali sa kompjuterima i internetom? Da li su te promene na bolje ili ne, sta se promenilo..? Voleo bih (nije obavezno, naravno) da odgovore oni koji su otkrili internet nakon 18, dakle koji su imali zivot i pre njega...
 
Sasvim lepo sam ziveo i bez interneta.Internet medjutim pruza mnoga zadovoljstva.Ono sto me zabrinjava jeste cinjenica da nekoliko sati dnevno provedem sa kompjuterom.Koji zivot sad ja zivim?Virtuelni ili stvarni?Mozda cu da preuzmem neke drasticne korake,da otkazem ljubav komp-u,ili cu ga sasvim umereno koristiti,sat-dva dnevno.Brine me i to sto je to sve izgubljeno vreme,ne radim nista na komp-u da zaradim neki novac,ovako samo iz zadovoljstva,sto je ponavljam izgubljeno vreme.Kompjuter postaje neka strast,bojim se da sam se "navuko" na njega.Sve me to brine,uskoro cu nesto radikalno da promenim.
 
Groucho Marx:
Zanima me koliko se vas zivot promenio nakon sto ste se upoznali sa kompjuterima i internetom? Da li su te promene na bolje ili ne, sta se promenilo..? Voleo bih (nije obavezno, naravno) da odgovore oni koji su otkrili internet nakon 18, dakle koji su imali zivot i pre njega...


Super stvar! Maznes ribu, a dupe ni ne pomeris iz fotelje !!! To ni u Bambi - lendu nema !!!
 
divlja-u-srcu:
Koga li si ti maznuo, pitam se , pitam? :?


Ne moras se pitati, pitati, veruj mi na rec, da me ne yebe gentlemanska diskrecija, mogao bih zagusiti " Ljubav i sex " ( istinitim !!! ), iskustvima koja sam stekao sa ovo zice, lima i plastike kao kontakt - postarem !!! A, ako lanem necije ime, izgubicu pola klijentele, pa je bolje da cutim, mada je, cesto, pricati sta si radio, veci gust od samog dozivljaja !!!
 
krvolok:
divlja-u-srcu:
Koga li si ti maznuo, pitam se , pitam? :?


Ne moras se pitati, pitati, veruj mi na rec, da me ne yebe gentlemanska diskrecija, mogao bih zagusiti " Ljubav i sex " ( istinitim !!! ), iskustvima koja sam stekao sa ovo zice, lima i plastike kao kontakt - postarem !!! A, ako lanem necije ime, izgubicu pola klijentele, pa je bolje da cutim, mada je, cesto, pricati sta si radio, veci gust od samog dozivljaja !!!

Oh, da. I ja mislim da si mnooogo iskuuusaaaann!
Izgleda da ovih nesigurnih mladica, sa malo zapravo stvarnog iskustva, a koji su ustvari, a ovo je duboko u podsvesti, dakle toga nisu svesni, barem ne svesno, latentni homosexualci..... :lol:
Ali, ko zna, mozda jadnicak stvarno veruje da je sve to bilo stvarno....... :P
Sta ti mislis Fransoaz? (alex se okrece svojoj desnici ruci) :lol:
 
alex_cool:
krvolok:
divlja-u-srcu:
Koga li si ti maznuo, pitam se , pitam? :?


Ne moras se pitati, pitati, veruj mi na rec, da me ne yebe gentlemanska diskrecija, mogao bih zagusiti " Ljubav i sex " ( istinitim !!! ), iskustvima koja sam stekao sa ovo zice, lima i plastike kao kontakt - postarem !!! A, ako lanem necije ime, izgubicu pola klijentele, pa je bolje da cutim, mada je, cesto, pricati sta si radio, veci gust od samog dozivljaja !!!

Oh, da. I ja mislim da si mnooogo iskuuusaaaann!
Izgleda da ovih nesigurnih mladica, sa malo zapravo stvarnog iskustva, a koji su ustvari, a ovo je duboko u podsvesti, dakle toga nisu svesni, barem ne svesno, latentni homosexualci..... :lol:
Ali, ko zna, mozda jadnicak stvarno veruje da je sve to bilo stvarno....... :P
Sta ti mislis Fransoaz? (alex se okrece svojoj desnici ruci) :lol:

Ti, da si u stanju da mislis, ne bi razgovarao sa desnicom rukom !!! A verovatno smo svi latentni homoseksualci, sem vas, koji ste to odmah otkrili, a mi ostali ima i da pomremo u neznanju, izrodivsi gomilu dece sa " prljavim " heteroseksualkama !!! Sta ti mislis Michelle ? ( alex se okrece svome dupetu, pred ogledalom !!! )
:lol:
 
O,bože ova današnja omladina...Ta,što ste besni?
...valjda je alex veliki dečko pa ume da se brani sam(mada ne znam zašto bi trebalo da se brani...ovo je više šala)...neće njemu teta gigule ništa...sorry divlja...malo je glupo znaš...
 
gigule:
O,bože ova današnja omladina...Ta,što ste besni?
...valjda je alex veliki dečko pa ume da se brani sam(mada ne znam zašto bi trebalo da se brani...ovo je više šala)...neće njemu teta gigule ništa...sorry divlja...malo je glupo znaš...
Kaš'te majka? :wink:
 
Groucho Marx:
Zanima me koliko se vas zivot promenio nakon sto ste se upoznali sa kompjuterima i internetom? Da li su te promene na bolje ili ne, sta se promenilo..? Voleo bih (nije obavezno, naravno) da odgovore oni koji su otkrili internet nakon 18, dakle koji su imali zivot i pre njega...

zasto 'zivot pre njega' zasto je zivot iskljucivo 'zezanje ludiloooooo ribe i pubertet i ortaci' zivot a sve sto je drugacije 'niej zivot' ja to tako razumem. aha nije bas taj kontekst..ali ja sam 'imala zivot' sa 12-13-14 godina a tada sam i upoznala modem..sa 14..koliko je uticao? ne znam...onda vise nesto i nisam imala zivot ali ne znam da li to ima veze sa modemom nego uopste..ako se pod zivotom podrazumevaju strava drugari uzivo
 
Hektor:
Sasvim lepo sam ziveo i bez interneta.Internet medjutim pruza mnoga zadovoljstva.Ono sto me zabrinjava jeste cinjenica da nekoliko sati dnevno provedem sa kompjuterom.Koji zivot sad ja zivim?Virtuelni ili stvarni?Mozda cu da preuzmem neke drasticne korake,da otkazem ljubav komp-u,ili cu ga sasvim umereno koristiti,sat-dva dnevno.Brine me i to sto je to sve izgubljeno vreme,ne radim nista na komp-u da zaradim neki novac,ovako samo iz zadovoljstva,sto je ponavljam izgubljeno vreme.Kompjuter postaje neka strast,bojim se da sam se "navuko" na njega.Sve me to brine,uskoro cu nesto radikalno da promenim.


hihii...dzaba...ali klasichan stav :) i ja tako razmisljam...mozda smo zavisni. ali nema shanse neces smanjiti prihvati to kao deo sebe, samo ce u jednom trenutku da ti dosadi. kao sisanje palca
naravno mozes i da otkazes ljuibav kompu ali ...nesto mu se svi vracaju
 
Hej, ma gle sada.....ccc.........ma ne placi Fransoaz.........ma ti si moj jedini izmisljeni drug.....bre......(fransoaz rida neutesivo, na svaka dva sekunda izlivajuci vrisak : KO JE TA MICHELLE!?.........izdajiCEE!!!).........gle sta napravi ovaj kr(a)volok :P .......ccc......................

p.s- hej bas divno sto se slazes sa mojom velenkoscu kravoloce, naime bas divno sto si shvatio u cemu si gresio sve vreme....hihi...(alex se gigolji ispod oklopa/ispod dzempera ispod oklopa, on voli kada ispravi puteve zagubljenih.. :D )

p.p.s- aha, a niko ne sme da me dira ionako, :P, inace ce Divljica sve da vas Isprepuca...hihi :twisted:
 
Groucho Marx:
jagodica:
..ako se pod zivotom podrazumevaju strava drugari uzivo

:shock: ne, nego se podrazumevaju strava drugari on-line :roll:

ja ne umem da napravim drugare uzivo...imam neku gresku...a i ovako su mi suvisni.. ma ne umem nikako
kukuuuuu...
ok a ko smo pravi mi...za internetom ili van neta..ja sam drugacija kad nemam net vise me zanima real life...ali ko sam ja u stvari
 
Groucho Marx:
Zanima me koliko se vas zivot promenio nakon sto ste se upoznali sa kompjuterima i internetom? Da li su te promene na bolje ili ne, sta se promenilo..? Voleo bih (nije obavezno, naravno) da odgovore oni koji su otkrili internet nakon 18, dakle koji su imali zivot i pre njega...

Zhivot se umnogome promenio.. nabolje naravno.. Modem imam od '95 i pre ovih bolesnih stvari tipa krstarica i chat, postojali su BBSovi i news grupe. Tu se skupljala razna bratija sa kojom sam i dan danas odlichan. Sve su to ljudi koje srecete na ulici, ili stojite iza/ispred njih pred $alterom u po$ti... Ni$ta tu nije virtuelno kao $to izgleda.
Ovo ovde i sam internet su jedan veliki party. Muzika ne staje ni kad odemo 3 meseca na letovanje. Svi su u igri. Net je ne$to fantastichno, naizgled vantelesno, ali dovoljan je samo jedan korak da iskorachite u 3D.. a svi znamo da je 3D mnogo dobar :twisted: xe xe

 

Back
Top