Čemu priča o veličini?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

klejbezabla

Obećava
Poruka
71
Drage kolege forumaši i forumašice, šta mislite - čemu služe i iz kojih pobuda potiču priče i rasprave o veličini penisa kojima su forumi preplavljeni? Mislim, to ništa neće promeniti - veliki penisi će ostati veliki, mali će ostati mali, dobar i loš sex će ostati ono što su uvek i bili... Pa čemu onda uopšte razmišljanje na tu temu? Da li to treba samo da poveća samopouzdanje onih koji ga već dovoljno imaju i smanji i ono malo samopouzdanja onima koji ga ionako imaju premalo ili da uspostavi neki dodatni kriterijum u procenjivanju kvaliteta neke veze? :roll: Postoji li neki nepisani kriterijum o veličini koji će nam potvrditi da li se sa nekom osobom dobro slažemo ili je čitava ta priča o prosecima, brojkama, centimetrima besmislena?:think: Što se mene tiče, kvalitet seksa još uvek "merim" uživanjem, a ne lenjirom...
 
Pa nisam mislila na granične slučajeve, automobile, novčanike i međusobno "kao stoku" tretiranje, već na normalne veze među normalnim ljudima i na opštu opsednutost veličinom penisa, otkud i čemu služi?

Pa zato sto je penis simbol muskosti.Zene pod br.1 -vole da vide veliki penis pre sexa, to prvenstveno, to im je pocetni stimulans.
A pod br2-sex je kvalitetniji sa vecim penisom nego sa manjim pod uslovom da su ostali uslovi ispunjeni (privlacnost, ljubav, bliskost, opustenost).
 
Ovo sve ako si feget:cool: ako imas pitona nema problema,sto bi rek'o sinnke:cool:


U pravu je on.

Piton te vadi iz sranja ako nemas kesha, ali dok ti dokazes da imas pitona prodje puno vremena.

Ma ne moras imati ni pitona ako imas jake zivce, ali ja sam uvek za varijantu mirni zivci a upregnuta desanka. Osim ako nemas curu sa kojom ti je dobro pa se sa tobom torba i ne maltretira te.
 
Pa nisam mislila na granične slučajeve, automobile, novčanike i međusobno "kao stoku" tretiranje, već na normalne veze među normalnim ljudima i na opštu opsednutost veličinom penisa, otkud i čemu služi?

Bas gledo na travel&living neku sto podmladila ribicu da izgleda ko sa 18god..kao bolji joj sex i nije se pokajala..nije bitna velicina vec nacin na koi dodjes do sexa i ako je bio los samo kazes stvar inspiracije
 
Pa to ni nije pitanje za muzjake. Mislim, tu je sve jasno. Prirodno takmicenje ko je bolji muzjak. Ono, penis, kuca, novac, potomstvo, prirodna selekcija i te stvari..

ephesuspenis.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa pitanje je i za "muzjake" i za "zenke", za sve one koji pisu i citaju o tome po forumima ili misle o tome. Mislim, ne znaci da je "bolji muzjak" onaj kome je veci niti da ce prirodna selekcija prema njemu biti blagonaklona. Tu ne mislim na stvarno retke slucajeve poremecaja u velicini nego na varijacije u okviru normale.
 
Pa pitanje je i za "muzjake" i za "zenke", za sve one koji pisu i citaju o tome po forumima ili misle o tome. Mislim, ne znaci da je "bolji muzjak" onaj kome je veci niti da ce prirodna selekcija prema njemu biti blagonaklona. Tu ne mislim na stvarno retke slucajeve poremecaja u velicini nego na varijacije u okviru normale.

Nista ne mozes da tvrdis dok jednom ne probas veliku kitu.
 
Zapitala sam se postoji li neki stvaran razlog za to. Osim onog vecitog " je li bitno za uzivanje u seksu?"itd.

Naravno, sa malom kitom se mucis kao crv da zadovoljis zenu.I sav se koncentrises na kopanje i rovanje, gadjanje coskova..
Sa velikom kitim nema tih problema.Kita radi tehnicki deo posla a ti se skoncentrises na maznju, grljenje i tako te fore...
Jel ti sad jasno?

Ja sam to jedanput poredio sa montazom visece kuhinje srafcigerima iz djackog kompleta za tehnicko. Mislim da je to najbolje poredjenje.
 
Poslednja izmena:
Pa pitanje je i za "muzjake" i za "zenke", za sve one koji pisu i citaju o tome po forumima ili misle o tome. Mislim, ne znaci da je "bolji muzjak" onaj kome je veci niti da ce prirodna selekcija prema njemu biti blagonaklona. Tu ne mislim na stvarno retke slucajeve poremecaja u velicini nego na varijacije u okviru normale.

E vidi sadd..

Recimo ovako: imas kepeca tj malog coveka. Ono, recimo metar i pedeset. I sad tom muzjaku recimo da je priroda dodelila dobrih 22 cm-a kvalitetno gustog i sirokog penisa. Znaci vrh, tvrdo, cvrsto, nema sta nema u tom penisu. A kad svrsi potece mlaz guste sperme..

Ono, blago receno, dobra kurcetina jel..

Ali.. Tip je i dalje kepec. Moze da ima i pare. I dalje je kepec..
I verovatno nece bas biti mazen i pazen jel. Sto ce reci, penis nije bitan ako hvali ostalo..
Generalno utisak je, ovaj ako izbaci spermice bit ce armija malih kepeca, el tako?

I to je to. Mislim da je opis dosta dobar i da pogadja srz stvari :)..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top