Uskoro vencanje

slatko se nasmejah.... moj drugar se nedavno ozenio.... znam ga kako dise, rasli smo zajedno. bilo mi je zao sto nisam mogla ici na svadbu... sa devojkom je bio u vezi nekoliko godina,ali mi on nije delovao kao neko ko je za brak.... i na dan svadbe, ujutro rano, stize mi poruka ´´suzo, prestravljen sam, bezi mi se´´.... hahahha ajde,ajde, bice to sve ok, samo ako se volite....
 
Za nekih 20-tak dana je vencanje dvoje ljudi,on je srecan,mada se malo plasi braka.Hajde ohrabrite ga

Nemaš čega da se plašiš, ako si oženjen nisi uštrojen.
I uvek imaš šansu za popravni; ja sam se ženio dva puta i ništa mi ne fali (bar ja mislim da mi ništa ne fali), a svaki sledeći put je sve lakše. :mrgreen:
 
Necemo ti krojit odjelo pa da ti gledamo slike:mrgreen: Salim se ;)
A sto bi tebi bilo bolje nego ostalom ozenjenom i udanom rodu?:mrgreen:
Ne brini, ne boli to nista.. a znas li ti sto je brak?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Za nekih 20-tak dana je vencanje dvoje ljudi,on je srecan,mada se malo plasi braka.Hajde ohrabrite ga

promenice se sve
neces moci na vrata da izadjes a da joj ne kazes de si poso
(pa makar poso po postu)
posle posla pravac kuci inace belaja
muziku pice televizor sve to zaboravi
ima da slusas sta ti se kaze da pijes kolko ti se kaze
i gledas sta ti se kaze
nadam se da sam te ohrabrio
 
E baš ćeš za plašljivog Denija da se udaješ... ne dam...

Izaberi nekog neustrašivog i iskusnog...
sad treba ja da te učim...

A ti Deni dušo, ako se bojiš, ostani kod kuće ;)

slušaj, stižu me godine
isto ko eli mekbil koju sam gledala u mladim godinama i nikada to sebi neću oprostiti
jer je ona bila anoreksična što je kul a ja nisam.
e
ovih dana svi navalili da me udaju
golub kaže to što svi vidite da kaže
frizerka kaže nađi nekog sa stanom, nema veze jel visok, jel ima stomak, sve se to svede na isto
teta na mom.. khm radnom mestu.. me tera da izmenjujem kontakte sa svim stancima koji nas posete, da se udam u bolje sutra i svetliju budućnost

ne znam ne znam
 
slušaj, stižu me godine
isto ko eli mekbil koju sam gledala u mladim godinama i nikada to sebi neću oprostiti
jer je ona bila anoreksična što je kul a ja nisam.
e
ovih dana svi navalili da me udaju
golub kaže to što svi vidite da kaže
frizerka kaže nađi nekog sa stanom, nema veze jel visok, jel ima stomak, sve se to svede na isto
teta na mom.. khm radnom mestu.. me tera da izmenjujem kontakte sa svim stancima koji nas posete, da se udam u bolje sutra i svetliju budućnost

ne znam ne znam

da se udas za nekog iz sela to je pravi izbor
svez vazduh zdrava hrana med i mleko
nemoj da te prevari neko iz grada
 

Back
Top