Onemoguceno instaliranje Youtube downloader-a, ili bilo kojeg drugog programa...

Skidala sam i sa torrenta, ali sam se nakupila virusa samo tako:think::think:

Pa nabavi antivirus :p

Sto se tice skidanja sa YouTube-a ne treba ti downloader. Jednostavno idi na sajt www.keepvid.com mozes da biras kvalitet.
Za gresku moze da bude svasta. Los file procitaj ispod linka komentare jel ostecen. Promeni forum gde trazis linkovet ili nesto slicno. Da ne koristis Mac ili Linux?
 
Pa nabavi antivirus :p

Sto se tice skidanja sa YouTube-a ne treba ti downloader. Jednostavno idi na sajt www.keepvid.com mozes da biras kvalitet.
Za gresku moze da bude svasta. Los file procitaj ispod linka komentare jel ostecen. Promeni forum gde trazis linkovet ili nesto slicno. Da ne koristis Mac ili Linux?

Tako je,skidaj sa www.keepvid.com.
Odlicna stvar...
 
e sad meni nece da radi messenger live nijedna verzija.kad probam da se ulogujem pise "we cen't sing you in windows live".pa onda pise error i onda koji je error.jel neko zna nacin da udjem u windows live?:worth:

kakve veze to ima sa ovom temom? imas pdf i to onaj lepljivi, iliti najvazniji o svim problemima msn-a, pretrazi ga malo.
 
zar nisu ukinuli besplatno skidanje sa youtube
?
Sa www.keepvid.com skida bez ikakvih problema.;)
e sad meni nece da radi messenger live nijedna verzija.kad probam da se ulogujem pise "we cen't sing you in windows live".pa onda pise error i onda koji je error.jel neko zna nacin da udjem u windows live?:worth:

Probaj sa reinstalacijom messengera ili sa nekom drugom verzijom za pocetak...
 

Back
Top