LJUBAVNE SMS PORUKE I VARANJE NA TAJ NACIN

najdraza

Početnik
Poruka
20
E ovako,nemam cell zasada,ali strah me je kad budem kupila ga da se necu zaraziti pisajuci sms poruke osobi u koju se zaljubim,a plus ako ta osoba bude mene zezala ili varala posto ja znam preko jedne cure sto stalnooo pise sms jednome i onda kaze joj ja njemu pet puta pisala a on meni nijednom,pritome ti momci pisu i drugim curama sms i govore volim te iako to nije istina.Vidim da se neke cure pate oko toga isuvise dok muskarcima je to samo igra i nista vise.I da ja ne navodim previse stvari al zelim reci da se neki stvarno igraju sa necijim osjecajima varajuci preko sms i tako.
Valjda znate na sta sve mislim po ovome pitanju...
(Ja jos uvjek nikad nisam pisala sms poruke,a zelim da ih pisem mojoj rodici sto zivi daleko od mene.)
 
najdraza:
E ovako,nemam cell zasada,ali strah me je kad budem kupila ga da se necu zaraziti pisajuci sms poruke osobi u koju se zaljubim,a plus ako ta osoba bude mene zezala ili varala posto ja znam preko jedne cure sto stalnooo pise sms jednome i onda kaze joj ja njemu pet puta pisala a on meni nijednom,pritome ti momci pisu i drugim curama sms i govore volim te iako to nije istina.Vidim da se neke cure pate oko toga isuvise dok muskarcima je to samo igra i nista vise.I da ja ne navodim previse stvari al zelim reci da se neki stvarno igraju sa necijim osjecajima varajuci preko sms i tako.
Valjda znate na sta sve mislim po ovome pitanju...
(Ja jos uvjek nikad nisam pisala sms poruke,a zelim da ih pisem mojoj rodici sto zivi daleko od mene.)

Koliko ti godina imas?! Skocicu sa Brankovog u hladno Dunavo ako imas vise od 18 i ako ovo sve nije necije dobro zezanje!
Meni ovde nista nije jasno. Ti bi da kupis telefon, a ne bi da se zarazis pisanjem sms frajerima da te neko ne povredi, a htela bi da pises rodici, a ne smes, jer znas kako momci varaju preko sms...
Draga devojcice - uz mobilni paket ne dobijaju se brojevi telefona frajera, tako da ne moras da brines dok ti ne das telefon nema ko da te zeza. Sem ako to nije neka nova opcija za koju ne znam.
Drugo, sms je i za mene moze da bude igra, a i za masu devojaka, a ne samo za muskarce.
Trece, sidji sa oblaka na zemlju i manje gledaj tv gde se "reklamiraju" sto je sada veoma popularno "romanticni tipovi (90)koji traze romanticne devojke (91,92,93) zeljni istinske i prave ljubavi i prijateljstva"!
I na kraju opet se nadam da je ovo necije zezanje.
 
Sta da ti savetujem se toga,da smanjis citanje ljubavnih casopisa i gledanje TV Stankom-a.
Usotalom,valjda je pametnije da brines da li ce te povrediti neki tip koga upoznas na klasican nacin,nego neki tamo virtualni.......Mada,mladja sestra moje drugarice je raskinula sa deckom jer se permanentno dopisivao sa nekom tamo ribom,koju nikad nije video......
Ipak mislim da slobodno mozes da saljes poruke i rodjaki i drugaricama,pa na kraju krajeva i framjerima samo sto ne trebas shavtati ih ozbiljno.
 
Devojka je u pravu.
Malo ljudi zna da mobilni telefon vodi poreklo iz Starog Rima.Naime, zena vojskovodje Hanibala dok je on bio na pohodima, kresala se sa gomilom tipova (crnci, mornari, vojnici..) ali je imala problem sto nije znala kad ce da bane kuci.Zato je iznajmila par klinaca da cuvaju strazu pa kad se on vraca a oni:HANIBAL ANTE PORTAS (HANIBAL JE PRED VRATIMA).Coveku bilo cudno sto klinci to vicu jer je bio nepopularan u kraju (yebo mater klincima kad igraju fudbal dok drema posle rucka, busio im lopte itd.)Vidi njegova zena da ta akcija ne drzi vodu i pita ga jednog dana:Honey-Bunny(Kao Hanibal-od miloste Hani bani)da li znas nekog naucnika koji bi mogao da nam modernizuje stan dok nisi tu.Ne znam sta bi to bilo ali videcu.Hanibal joj dovede mladog naucnika koga je uzeo kao zarobljenika u maloj Aziji i ode u rat.Ona se odmah kresne sa likom i kaze mu da bi joj trebala neka sprava kojom bi mogli tiho da joj jave kad je Hanibal
u blizini a ona sa svalerom.On promisli i smisli:Mobilni telefon!Napravi galvanski element (primitivna baterija, ono vinska kiselina, bakarna zica bla, bla)smontira neki telefon i radilo je.Posto tad nije bilo zvucnika, radilo je samo preko poruka i od latinskog izraza Sapientia, mea Sapientia (Mudrosti, moja mudrosti) potice skracenica SMS.Naime, to je uskliknula hanibalova zena u toku kresanja dok je svrsavala sa mladim naucnikom kada je zavrsio posao.
I tako, Hanibalova zena je imala 5-6 telefona koje je razdelila ljudima iz Hanibalove pratnje koji su je takodje kresali i kad budu na 5km od Rima-puste porukicu:HANIBAL ANTE PORTAS i to je to.Klince strazare je otpustila (pokazala im je ribu za nagradu i dala po 5 sestercija) i to je to.
Eto vidite kako se vara preko moba.Ma samo pitajte efendiju... :wink:
 
Princeza:
najdraza:
E ovako,nemam cell zasada,ali strah me je kad budem kupila ga da se necu zaraziti pisajuci sms poruke osobi u koju se zaljubim,a plus ako ta osoba bude mene zezala ili varala posto ja znam preko jedne cure sto stalnooo pise sms jednome i onda kaze joj ja njemu pet puta pisala a on meni nijednom,pritome ti momci pisu i drugim curama sms i govore volim te iako to nije istina.Vidim da se neke cure pate oko toga isuvise dok muskarcima je to samo igra i nista vise.I da ja ne navodim previse stvari al zelim reci da se neki stvarno igraju sa necijim osjecajima varajuci preko sms i tako.
Valjda znate na sta sve mislim po ovome pitanju...
(Ja jos uvjek nikad nisam pisala sms poruke,a zelim da ih pisem mojoj rodici sto zivi daleko od mene.)

Koliko ti godina imas?! Skocicu sa Brankovog u hladno Dunavo ako imas vise od 18 i ako ovo sve nije necije dobro zezanje!
Meni ovde nista nije jasno. Ti bi da kupis telefon, a ne bi da se zarazis pisanjem sms frajerima da te neko ne povredi, a htela bi da pises rodici, a ne smes, jer znas kako momci varaju preko sms...
Draga devojcice - uz mobilni paket ne dobijaju se brojevi telefona frajera, tako da ne moras da brines dok ti ne das telefon nema ko da te zeza. Sem ako to nije neka nova opcija za koju ne znam.
Drugo, sms je i za mene moze da bude igra, a i za masu devojaka, a ne samo za muskarce.
Trece, sidji sa oblaka na zemlju i manje gledaj tv gde se "reklamiraju" sto je sada veoma popularno "romanticni tipovi (90)koji traze romanticne devojke (91,92,93) zeljni istinske i prave ljubavi i prijateljstva"!
I na kraju opet se nadam da je ovo necije zezanje.


ne mozesh a brankovog u ladan dunav nikako, sa panchevachkog eventualno?!
 
ljudi moji,ja razumijem da sam ja vas vecinu zbunila ovim topicom,ali ja sam ljubomorna jako i onda sam najvise zato stavila topic ovaj.Jednostavno mnogo muskaraca je mene povrijedilo i tesko im vjerujem,pogotovo kad se zaljubim onda se pojavi taj strah i ljubomora i moja posesivnost.Ali bit ce valjda sve ok.
 
Bad_Wolf:
snoshaj efendija:
Devojka je u pravu.
... Ma samo pitajte efendiju... :wink:

Efendija, moj duboki naklon, svaka cast (i za info za pilulu posle...).

Hvala, hvala...
Znaci sad imam 4 obozavaoca mojih prica...
(Ono za pilulu posle, nije zezanje.Sledite instrukcije na moju odgovornost).Ako pukne nesto, efendija ce uplatiti u Svajcarskoj kantonalnoj banci u Zenevi 100 000$ da dete doneseno na svet mojom pogresnom informacijom ima za skolovanje na Harvardu kad poraste... 8)
 

Back
Top