Optuzi te da si je silowao

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
icon1.gif
Optuzi te da si je silowao
Dakle imali ste sex, owako nesto se desilo
Goli ste oboje, jedno na drugome, i ti njoj kazes netju ti nista werj mi( mislim ono ko je glup toliko da poweruje u to z:D) i nista narawno desi se to sto se desi, spawate zajedno, i pole toga budete jos zajedno jedno mesec ipo dana
I ona krene da prica posle wase weze, zbog nekih sranja sto su se desila, da si ti nju silowao :eek:
I ne samo to, wetj krene swima redom da prica to, upoznas npr nowu dewojku i ona cuje da si ti silwoao tamo neku, i moje pitanje je sada sta raditi????
Kako se moze "sprati ljaga" ?? Ne widim nacin na koji bi tako nesto bilo mogutje, i sta sada si osudjen da jednostawno promenis swe poznanike, koje imaju weze sa tomd ewojkom? :/
Posto ti swi iza ledja sada pricaju da si islowao nekud ewojku :/
 
icon1.gif
Optuzi te da si je silowao
Dakle imali ste sex, owako nesto se desilo
Goli ste oboje, jedno na drugome, i ti njoj kazes netju ti nista werj mi( mislim ono ko je glup toliko da poweruje u to z:D) i nista narawno desi se to sto se desi, spawate zajedno, i pole toga budete jos zajedno jedno mesec ipo dana
I ona krene da prica posle wase weze, zbog nekih sranja sto su se desila, da si ti nju silowao :eek:
I ne samo to, wetj krene swima redom da prica to, upoznas npr nowu dewojku i ona cuje da si ti silwoao tamo neku, i moje pitanje je sada sta raditi????
Kako se moze "sprati ljaga" ?? Ne widim nacin na koji bi tako nesto bilo mogutje, i sta sada si osudjen da jednostawno promenis swe poznanike, koje imaju weze sa tomd ewojkom? :/
Posto ti swi iza ledja sada pricaju da si islowao nekud ewojku :/


to, bre, neka klinka?
ceo ovaj post mi, ustWari, deluje strasno nezrelo.

off topic, al moram....
pisi srpski!!:roll:
 
braco, fora je u tih mesec ipo dana...
nakon tog prvog puta, za tih mesec ipo dana, koliko ste zajedno, trebalo bi da se desi, prirodno je još neki sex odnos.....ako se i nije desio, očigledna je namera da je devojka pristala da bude sa tim likom, bez prinude, svojevojljno. nijedna ne ostaje sa silovateljem, pa bi bilo postavljeno pitanje zašto odmah nije reagovala nakon "silovanja"....
ako neka devojka širi loše glasine o momku, to druge devojke demantuju. nije prijatno, verovatno, al ne ide baš to tako sa ozbiljnim optužbama...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top