KUKAVICE u ljubavi

najdraza

Početnik
Poruka
20
ZASTO NEKI MUSKARCI ISKORISTAVAJU DJEVOJKE SAMO ZA SEX? A UNAPRIJED OBECAVAJU LJUBAV ITD..........
ZASTO POSLIJE SVEGA NE ZOVU I NE PISU???
ZASTO SE JAVE TEK NAKON DUGO VREMENA I IZVINJAVAJU SE I GOVORE KAKO SU KRETENI ITD,CEMU TO?
DA LI SE TAKVI MUSKARCI BOJE LJUBAVI I VEZANJA?

DOK DJEVOJKE KOJE SU KUKAVICE ODALJAVAJU MUSKARCE JER SU NEKADA NEKOGA VOLJELE I BILE OSTAVLJENE,TAKO DA SE BOJE DA ZAVOLE DRUGU OSOBU NA TAJ NACIN.
 
najdraza:
ZASTO NEKI MUSKARCI ISKORISTAVAJU DJEVOJKE SAMO ZA SEX? A UNAPRIJED OBECAVAJU LJUBAV ITD..........
da li te takve devojke,na balkanu,u zargonu,zovu glupace ili mozda da upotrebim neki blazi izraz 'laka riba'
Pa 'samo za sex',izvini ja nisam jos cuo da je neko iskoristio devojku za shishanje trave,letovanje,pranje WC-a,...a zashto mu drugo treba?
 
najdraza:
ZASTO NEKI MUSKARCI ISKORISTAVAJU DJEVOJKE SAMO ZA SEX? A UNAPRIJED OBECAVAJU LJUBAV ITD..........
ZASTO POSLIJE SVEGA NE ZOVU I NE PISU???
ZASTO SE JAVE TEK NAKON DUGO VREMENA I IZVINJAVAJU SE I GOVORE KAKO SU KRETENI ITD,CEMU TO?
DA LI SE TAKVI MUSKARCI BOJE LJUBAVI I VEZANJA?

DOK DJEVOJKE KOJE SU KUKAVICE ODALJAVAJU MUSKARCE JER SU NEKADA NEKOGA VOLJELE I BILE OSTAVLJENE,TAKO DA SE BOJE DA ZAVOLE DRUGU OSOBU NA TAJ NACIN.
zato sto su cure glupe tako im i treba .....odma bi da daju......e naka im..... ka nauce da postuju sebe postovace ih i drugi... danasnje cure nemaju ni grama morala.....ne znaju sta znaci nevinost.....to je za njih obicna rec...... dans samo sto se ne hvale kad izgube nevinost.....kad bi samo znale sta znaci gubljenje nevinosti?....kad bi znale samo da bi toga trebale da se stide ako naravno nisu izgubile sto eji normalno sa partnerom koji ima ozbiljne namere.....
 
johnny_english_opet:
najdraza:
ZASTO NEKI MUSKARCI ISKORISTAVAJU DJEVOJKE SAMO ZA SEX? A UNAPRIJED OBECAVAJU LJUBAV ITD..........
ZASTO POSLIJE SVEGA NE ZOVU I NE PISU???
ZASTO SE JAVE TEK NAKON DUGO VREMENA I IZVINJAVAJU SE I GOVORE KAKO SU KRETENI ITD,CEMU TO?
DA LI SE TAKVI MUSKARCI BOJE LJUBAVI I VEZANJA?

DOK DJEVOJKE KOJE SU KUKAVICE ODALJAVAJU MUSKARCE JER SU NEKADA NEKOGA VOLJELE I BILE OSTAVLJENE,TAKO DA SE BOJE DA ZAVOLE DRUGU OSOBU NA TAJ NACIN.
zato sto su cure glupe tako im i treba .....odma bi da daju......e naka im..... ka nauce da postuju sebe postovace ih i drugi... danasnje cure nemaju ni grama morala.....ne znaju sta znaci nevinost.....to je za njih obicna rec...... dans samo sto se ne hvale kad izgube nevinost.....kad bi samo znale sta znaci gubljenje nevinosti?....kad bi znale samo da bi toga trebale da se stide ako naravno nisu izgubile sto eji normalno sa partnerom koji ima ozbiljne namere.....
Ma reci nam ti sta znaci gubljene nevinosti i molim te opisi svu nasu sentimentalnu vezanost za nevinost.Ma budi muskarcina!!!!!!!
 
najdraza:
ZASTO NEKI MUSKARCI ISKORISTAVAJU DJEVOJKE SAMO ZA SEX? A UNAPRIJED OBECAVAJU LJUBAV ITD..........
ZASTO POSLIJE SVEGA NE ZOVU I NE PISU???
ZASTO SE JAVE TEK NAKON DUGO VREMENA I IZVINJAVAJU SE I GOVORE KAKO SU KRETENI ITD,CEMU TO?
DA LI SE TAKVI MUSKARCI BOJE LJUBAVI I VEZANJA?

DOK DJEVOJKE KOJE SU KUKAVICE ODALJAVAJU MUSKARCE JER SU NEKADA NEKOGA VOLJELE I BILE OSTAVLJENE,TAKO DA SE BOJE DA ZAVOLE DRUGU OSOBU NA TAJ NACIN.
Zato sto nazalost na puno mjesta kod nas jos uvijek nije lako stupiti u seksualne odnose s djevojkom ako joj prije toga ne obecas da ces umrjeti za nju, vjecnu ljubav i srecu, brak i troje djece.

A i oni sami su kreteni pa idu linijom lakseg otpora.
 
Mozda je pravo pitanje:zasto neke devojke tako brzo upadaju u krevet, pa se posle cude kako nisu poznavale doticnog i njegove osobine.
Muskarac koji je u vezi zbog brzog seksa ponasace se onako kako ste ga definisale u pitanju.
Muskarac koji je u vezi zbog ljubavi dobice sex, mozda najlepsi, sex iz ljubavi, a i ostace pored devojke.
 
najdraza:
ZASTO NEKI MUSKARCI ISKORISTAVAJU DJEVOJKE SAMO ZA SEX? A UNAPRIJED OBECAVAJU LJUBAV ITD..........
zato sto je to mnogima i namera, a obecanje sluzi da bi neku odveli u krevet
najdraza:
ZASTO POSLIJE SVEGA NE ZOVU I NE PISU???
zasto bi uopste pisali, odradili su svoje
najdraza:
ZASTO SE JAVE TEK NAKON DUGO VREMENA I IZVINJAVAJU SE I GOVORE KAKO SU KRETENI ITD,CEMU TO?
jer su tek tad shvatili da su pogresili, jer su tad sazreli i nesto naucili
najdraza:
DA LI SE TAKVI MUSKARCI BOJE LJUBAVI I VEZANJA?
neki da neki ne, zavisi od sorte

najdraza:
DOK DJEVOJKE KOJE SU KUKAVICE ODALJAVAJU MUSKARCE JER SU NEKADA NEKOGA VOLJELE I BILE OSTAVLJENE,TAKO DA SE BOJE DA ZAVOLE DRUGU OSOBU NA TAJ NACIN.

ovo mi nije jasno ni malo :shock:
 
lujka:
cccccc.........ti si verovatno izgubio nevinost sa svojom zenom i ona sa tobom...nista pre braka....pa znas znacenje reci nevinost......
pricaj mi malo o tome.....
sta da ti kazem osim da mi te je zao... znas kod nas muskaraca u mladjim danima postoji enormna zelja za je8anjem i mi je8emio sve zivo i posle odbacujemo... naravno sad si se ti nasla pametna pa uzivas u tome ....tj uzivas ti u carima mnogih...ali svi mi nekadasnji mladi je8aci za brak trazimo devojku koju niko nije navlacio i devojku koja ce biti dobra majka....pazi svi ovi frajeri sto prcaju unaokolo kad komentarisu cure reaguju na sledeci nacin:kad vide nekui napirlitanu u visoke stikle preplanulu sa nabijenim sikama kazu AL BIH JE JE8O a kad vide finu lepu devojku skladno odevenu komentar je FINA CURA OVU BIH ZENIO.... vi tezite da budete je8ane.... evo nudim vam se ... kako bi ste rekle iskoristite me.....skoro sam i to cuo od jedne koja se hvali kako je ONA iskoristila momka.....ZANIMLJIVO ZAISTA..... ja te razumem i tvoju potrebu za nabadanjem ali ti govorim za tvoje dobro... kad dodje vreme niko te nece hteti... izvini ako ti smetam sa mojim stavovima kojima samo pokusavam da dozovem ljude moralu u ovim vremenima kada sa strane prihvatamo samo ono sto je negativno...sve biste vi da se je8ete i na kraju posteno udate....e to ne moze....
 
covece, koji si ti... ne znam. ja ne znam muskarca koji razmislja ko ti, a da ga cenim. znam dvojicu i obojicu ih varaju devojke(nevine obe).to je stvarno istina. kao sto sam napisao jednom, ispod mire sto djavola vire. malo miruj. ovako si laka roba za svoju partnerku.previse je sigurna u tebe.nismo mudzosi. a i kod njih nije bas tako (zacudio bi se).
 
inspirion:
covece, koji si ti... ne znam. ja ne znam muskarca koji razmislja ko ti, a da ga cenim. znam dvojicu i obojicu ih varaju devojke(nevine obe).to je stvarno istina. kao sto sam napisao jednom, ispod mire sto djavola vire. malo miruj. ovako si laka roba za svoju partnerku.previse je sigurna u tebe.nismo mudzosi. a i kod njih nije bas tako (zacudio bi se).
brate ocemu je rec ne znam da li si me skapirao... znas prcam ja ribe vec dugi niz godina...sve je to lepo... naravno prcam ove razradjene jer one nista drugo i ne zasluzuju.... ali onu koju bih samo navukao a pri tom je nevina to ne radim... postujem ih i ipak malo razmisljam umesto nje.. ako ona mislid je nevinost nesto cega treba da se stidi ja tako ne mislim....ali mi ja samo krivo upravo iz razloga sto kad mi je do neke cure posebno stalo ona je obavezno vise puta navlacena sto ja ne podnosim... ja necu da idem ulicom sa devojkom koju su mnogi nabadali na kite i ko zna sta joj radili.....
 
Zato što su takvi tipovi skotovi,a takve ribe glupe fuxare kojima je dizanje nogu najpametnije što znaju da urade u životu.I dobijaju šta su zaslužile hvala bogu..
A ti Johnny_English,ti si jedna retardirana seljačina koju je bog dobro izje8ao u glawu! :evil:
 
johnny_english_opet:
srebro:
Zato što su takvi tipovi skotovi,a takve ribe glupe fuxare kojima je dizanje nogu najpametnije što znaju da urade u životu.I dobijaju šta su zaslužile hvala bogu..
A ti Johnny_English,ti si jedna retardirana seljačina koju je bog dobro izje8ao u glawu! :evil:
vazno je da si ti produhovljen.....
e zbog ovakvih vredi dolaziti na forum :lol: :lol: :lol:

i missed u guys 8)

hehehehehehhee :twisted:

ajde cvike 8) obojica.... nije tesko biti fin
 
AD 1. Molim te, iskljuci CAPS LOCK, nije lepo da vices na ljude od kojih trazis savet...

AD 2. Muskarci iskoriste devojke za seks pa ostave, jer im se moze, tacnije, jer devojke koje su iskoristene ne bi ni posluzile mnogo cemu drugom...
 
Anja :*:
AD 1. Molim te, iskljuci CAPS LOCK, nije lepo da vices na ljude od kojih trazis savet...

AD 2. Muskarci iskoriste devojke za seks pa ostave, jer im se moze, tacnije, jer devojke koje su iskoristene ne bi ni posluzile mnogo cemu drugom...
bi li definisala pojam iskoriscene devojke u tvojoj recenici.... :roll:
 
najdraza:
ZASTO NEKI MUSKARCI ISKORISTAVAJU DJEVOJKE SAMO ZA SEX? A UNAPRIJED OBECAVAJU LJUBAV ITD..........
Zato sto samo zele sex...
najdraza:
ZASTO POSLIJE SVEGA NE ZOVU I NE PISU???
Zato sto su dobili ono sto su hteli-sex...
najdraza:
ZASTO SE JAVE TEK NAKON DUGO VREMENA I IZVINJAVAJU SE I GOVORE KAKO SU KRETENI ITD,CEMU TO?
Zato sto zele da obnove gradivo,ponovo lazu jer zele sta?-SEX!
najdraza:
DA LI SE TAKVI MUSKARCI BOJE LJUBAVI I VEZANJA?
Naravno da ne,samo su jos u fazi "sex,sex i sex"...

najdraza:
DOK DJEVOJKE KOJE SU KUKAVICE ODALJAVAJU MUSKARCE JER SU NEKADA NEKOGA VOLJELE I BILE OSTAVLJENE,TAKO DA SE BOJE DA ZAVOLE DRUGU OSOBU NA TAJ NACIN.
Ovo je vec glupost... :roll:
 
johnny_english_opet:
lujka:
cccccc.........ti si verovatno izgubio nevinost sa svojom zenom i ona sa tobom...nista pre braka....pa znas znacenje reci nevinost......
pricaj mi malo o tome.....
sta da ti kazem osim da mi te je zao... znas kod nas muskaraca u mladjim danima postoji enormna zelja za je8anjem i mi je8emio sve zivo i posle odbacujemo... naravno sad si se ti nasla pametna pa uzivas u tome ....tj uzivas ti u carima mnogih...ali svi mi nekadasnji mladi je8aci za brak trazimo devojku koju niko nije navlacio i devojku koja ce biti dobra majka....pazi svi ovi frajeri sto prcaju unaokolo kad komentarisu cure reaguju na sledeci nacin:kad vide nekui napirlitanu u visoke stikle preplanulu sa nabijenim sikama kazu AL BIH JE JE8O a kad vide finu lepu devojku skladno odevenu komentar je FINA CURA OVU BIH ZENIO.... vi tezite da budete je8ane.... evo nudim vam se ... kako bi ste rekle iskoristite me.....skoro sam i to cuo od jedne koja se hvali kako je ONA iskoristila momka.....ZANIMLJIVO ZAISTA..... ja te razumem i tvoju potrebu za nabadanjem ali ti govorim za tvoje dobro... kad dodje vreme niko te nece hteti... izvini ako ti smetam sa mojim stavovima kojima samo pokusavam da dozovem ljude moralu u ovim vremenima kada sa strane prihvatamo samo ono sto je negativno...sve biste vi da se je8ete i na kraju posteno udate....e to ne moze....

Decko, procitaj malo od Molijera "Skola za zene", mada si to vec trebao poodavnooooooooo da ucinis. Odakle ti samo ovako stupidni stavovi?! Zalosna ti majka!
 
d1:
Anja :*:
AD 1. Molim te, iskljuci CAPS LOCK, nije lepo da vices na ljude od kojih trazis savet...

AD 2. Muskarci iskoriste devojke za seks pa ostave, jer im se moze, tacnije, jer devojke koje su iskoristene ne bi ni posluzile mnogo cemu drugom...
bi li definisala pojam iskoriscene devojke u tvojoj recenici.... :roll:

Yebene, pa ostavljene!
S tim sto je to njihov izbor, niko im nista nije uzeo na silu!
 
Anja :*:
Yebene, pa ostavljene!
S tim sto je to njihov izbor, niko im nista nije uzeo na silu!

Stani! A $ta je sa nama mu$karcima koji smo iskori$ceni za sex od strane lepih i zgodnih devojaka. Kome ministarstvu mi da se zhalimo? Koja prava mi da trazhimo?! 8)





$alu NaStranu... ako ste oboje uzhivali u sexu onda to nije iskori$cavanje!? zbog chega bi bilo?
Sa druge strane ne mozhe prosechna devojchica koja se znojila sa extra parchetom mu$kog mesa posle neke zhuraje na kojoj ga je polupijanog savatala, sutra ochekivati od njega neznam kakvu ljubav i vernost.. To isto vazhi i u obrnutom smeru.

Jedna plastika... Zamislite da ste kupili greb-greb.. Izgrebete malo i vidite da ste tezhi za 10.000din.. Predivno.. Date se u ludi provod i sve spiskate. I $ta onda?! Treba da do kraja zhivota zhalite $to je kinte od greb-greba nestalo. Ova chudna i nadasve zanimljiva metafora nas podseca da ni$ta nije vechno i da na$e zhelje ne odgovaraju realnosti u kojoj zhivimo. $to pre to shvatimo, manje cemo da patimo, vi$e cemo da uzhivamo i da se druzhimo. Jel tako 8)

prethodna filozofija pretochena je u praktichan primer, a sve o tome mozhete prochitati ako kliknete na http://tesla.rcub.bg.ac.yu/~vootron

pozdrav Krtstici :wink:

 

Back
Top