Musko drustvo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili da papucari uvek traze za druga pravog muskarca?

Valjda na taj nacin im bude lakse kad odu na pivu sa takvim likom.

Sa mnom se stalno papucari zele druziti i to je neverovatno. Samo trce da idu sa mnom na pivu i vole moje price.:)
 
Jel sad, ako neko muško bude postovalo na ovoj temi i još se složio s tobom, on je papučar? :think:
Samo pitam, da znam :lol:


Nije, valjda nije.
Ali ovo je istina. Pazi, cim upoznam nekog papucara, e on me odmah zove na pice i zeli da se druzimo.:)

I kad pricamo, on lupi sakom o stol i bude pravi muskarac sve dok ga ne pozove zena.:hahaha:
 
Добро, ти си прави мушкарац... То капирам...
А зашто ти онда смета кад те ти типови зову на пиво? :?
Није ли нормално, ако им је до мушког друштва, да те позову да изађете и да причает о утакмицама, женама и сл.? :?


П.С. Претпостављам да се не ради о... пед**и...
 
Добро, ти си прави мушкарац... То капирам...
А зашто ти онда смета кад те ти типови зову на пиво? :?
Није ли нормално, ако им је до мушког друштва, да те позову да изађете и да причает о утакмицама, женама и сл.? :?


П.С. Претпостављам да се не ради о... пед**и...

Pa nije bas ni normalno da ga odmah cim se upoznaju zove na pice i na druzenje.Ko zna sta taj stvarno misli...
 
Добро, ти си прави мушкарац... То капирам...
А зашто ти онда смета кад те ти типови зову на пиво? :?
Није ли нормално, ако им је до мушког друштва, да те позову да изађете и да причает о утакмицама, женама и сл.? :?


П.С. Претпостављам да се не ради о... пед**и...

A sta da ti kazem. nemoj pisati po temi koja ti nije jasna. Ne mogu ja sebi nabiti 20 miliona postova i od toga 19 miliona su oni kojima drugima objasnjam sta znaci koje slovo.
 
Nije, valjda nije.
Ali ovo je istina. Pazi, cim upoznam nekog papucara, e on me odmah zove na pice i zeli da se druzimo.:)

I kad pricamo, on lupi sakom o stol i bude pravi muskarac sve dok ga ne pozove zena.:hahaha:

То јесте, има таквих. То им дође као нека врста терапије... претпостављам. :roll:
Неким таквима, њеним пријатељима, је моја бивша била набила опасне комплексе... :D
Ма такве обично игноришеш...
Што каже један мој ортак, "то су ти они злостављани у детињству"... :hahaha:
 
A sta da ti kazem. nemoj pisati po temi koja ti nije jasna. Ne mogu ja sebi nabiti 20 miliona postova i od toga 19 miliona su oni kojima drugima objasnjam sta znaci koje slovo.
Шта ћу ти... Уводни пост ти није био потпуно јасан... После си већ појаснио.
 
Jasno kao dan. Hvalis se da si pravi muskarac i imas velika yaya i tako to, to se provlaci kroz svaku tvoju temu. Zene oce da ih zenis, muskarci da ih vodis na pivo da im malo predje tvog testosterona i macho-sti i mozda i oni postanu makar malo cool kao ti. E sad koga briga ima li tu istine ili ne..whatever
 
Da li ste primetili da papucari uvek traze za druga pravog muskarca?

Valjda na taj nacin im bude lakse kad odu na pivu sa takvim likom.

Sa mnom se stalno papucari zele druziti i to je neverovatno. Samo trce da idu sa mnom na pivu i vole moje price.:)

a da ti nije palo na pamet da pravi muskarac zeli sa tobom na pivo jer si papucar i da bi se istakao u odnosu na tebe????
 
Da li ste primetili da papucari uvek traze za druga pravog muskarca?

Valjda na taj nacin im bude lakse kad odu na pivu sa takvim likom.

Sa mnom se stalno papucari zele druziti i to je neverovatno. Samo trce da idu sa mnom na pivu i vole moje price.:)

zasto ti volis da pricas o papucarima :lol: nadam se da ne podrazumevas pod papucarima likove koji imaju dugu, srecnu i harmonicnu vezu i ne varaju devojke. ako mislis na njih...kajem se sto sam pisala bilo sta!!!!! ako, pak, mislis na one tipove koji dozvoljavaju da ih zena vredja u drustvu, naredjuje, pa i samara pred drugima, koji ne smeju da izraze svoje misljenje...pa, verovatno su navikli na otresitito ponasanje ili im u svakoj vrsti odnosa odgovara jaci,grublji i samopouzdaniji partner. a kakve veze to ima sa proizvodnjom papuca, vrag bi ga znao....
 
Jasno kao dan. Hvalis se da si pravi muskarac i imas velika yaya i tako to, to se provlaci kroz svaku tvoju temu. Zene oce da ih zenis, muskarci da ih vodis na pivo da im malo predje tvog testosterona i macho-sti i mozda i oni postanu makar malo cool kao ti. E sad koga briga ima li tu istine ili ne..whatever

a nije samo to, care... nego, sve te lepe zene koje se lepe za sinketa, kad u jednom trenutku vide kakav je on baja, pa kad ih on istorba i sutne 100 metra u visinu, oni posle sto su sa njim mogu, na primer, da ih tese i pokazu kako su osecajni... i tako dobiju dve sekunde prednosti u odnosu na sve ostale... sinke, mozemo da idemo na pivo? ja placam, majke mi... nikakav problem nije... za to uvek mora da se nadje...
 
Da li ste primetili da papucari uvek traze za druga pravog muskarca?

Valjda na taj nacin im bude lakse kad odu na pivu sa takvim likom.

Sa mnom se stalno papucari zele druziti i to je neverovatno. Samo trce da idu sa mnom na pivu i vole moje price.:)

e ako nisam znala da ces to napisati u nastavku..nek me pregazi tramvaj....gde si muskarcino...mi svi ovde a tebe nema:D
 
a nije samo to, care... nego, sve te lepe zene koje se lepe za sinketa, kad u jednom trenutku vide kakav je on baja, pa kad ih on istorba i sutne 100 metra u visinu, oni posle sto su sa njim mogu, na primer, da ih tese i pokazu kako su osecajni... i tako dobiju dve sekunde prednosti u odnosu na sve ostale... sinke, mozemo da idemo na pivo? ja placam, majke mi... nikakav problem nije... za to uvek mora da se nadje...

270_IMG_6636-01.jpg
 

Back
Top