Jal će se jopet udruže Šešelj i Toma protiv demokrate?

Kat se vrne će bidnu jopet najbolji pajtaši?

  • Ja vala nego šta će drugoj?

  • Jok bre kat mu ni paket nisu poslali

  • Eve počinje dokunmenatarac "seksi grad"


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Baba Višnja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Baba primetila da mlogi ovdeka imadu slabo pamćenje pa se uvek nadje neki stručan da potseti. Takoj sam rešila da i ja potsetim na jedan čovek o kom se dugo nije pričalo. Pošto smo provetrili sećanje o onaj političar sat ćemo o ovaj. To vi je jedan Hercegovac, mlogo dobar čovek sas kilažu a i ovakoj sas glavu pa se mlogi otimadu o njega. Srbi viču da je njin a rvati viču da nema čisijeg nego kat je zido kuću pala mu cigla na glavu pa zaboravio. On je najbolje branio Srbe od sviju političara a ondak rekao da je lagao zbog izbori, mangup jedan. Silne knjige napiso do sada pa i ja uznula jednu tanku za komarci i jednu dembelu za mesto nogar ispod kredenac. Mogu vi kažem da su kvalitetne po to pitanje pa ih nikim ne zajmim. Akoj i vama nešto nakrivo u kuću samo kupite, neće se pokajete. Toplo preporučavam na onu snajku što pročitala kilometri knjige i što ih drži u frižider da im ne prodje rok na trajanje. Nego batalimo toj da neki ne posumlja kakoj se sprdam a do sprdnju mi nije. Akoj mi verujete oću da puknem na najzdravije mesto.

Eve sat se baba Višnja pituje u zadnje vreme što je on još u ona zatvor tamo i kat on misli da dodje da nas zasmejava mesto one tamo? Nema bolji cirkus u skupštinu nego kat izadje za govornicu pa zavitlava one demokrate u pamet pa moru jadni od muku da ga frljnu kroz vrata kagoj ja onu mačku iz ambar.

E mlogo sam ljuta na onu dvojicu što ga zaboravili dok je otsutan. Mesto da mu prave polačinke sas nutelu i pošalju koj ćorav dinar na ruke zbok porez akoj je preko računj, pa da imadne za žilet i pivo ki u vojske ovi muški rešili da se prave šašavi ki da je stvarno u vojske pa mu se ne javljadu uopšte da i njih ne turu u pešadiju. Taka situvacija za sada a menja se svaki dan. Da se situvacija ne menja pa ne bi bila ona španska serija Dnevnik2. Kuj zna možda se ujedine jopet kat se vrne jerbo će se potsete dani iz mlados kat su ženske fatali na jemocije? Take smo mi žene samo nam ispričaš nešto lepo a mi ti odmak poverujemo pa kogoj gluve kučke čekamo da nam pričaš i dalje kakoj smo najlepše i najbolje ponegde. . Kot muškarci je drukše - priču jedno a znaju šta oće mangupi jedni. A mi žene verovale.

Šta misle dečica na ova forum će se jopet ujedine jal jok?
 
Eve stigla snajka iz gornji tekst.
De si snajka?

Е баба, баба, стварно си лапонија, мора да си ме помешала сас неку другу снајку. :D

Јесте да сам и ја прочитала километре књига, ал' их не чувам у фрижидеру, већ имам полице у тоалету, да не дангубим у одсудним моментима.. :cool:
 
Е баба, баба, стварно си лапонија, мора да си ме помешала сас неку другу снајку. :D

Јесте да сам и ја прочитала километре књига, ал' их не чувам у фрижидеру, већ имам полице у тоалету, да не дангубим у одсудним моментима.. :cool:

A kuj će ti frižider u tovalet?
 
Не знам шта да мислим, само знам да је народу из дана у дан све горе, да је сиромаштво све веће, да ЕУЛЕКС туче Србе у Брђанима а наша Влада на то не реагује, да је Војводина све даље од Србије... ето Србијо за шта ти гласаш од 2000-те па на овамо... :roll:
 
Не знам шта да мислим, само знам да је народу из дана у дан све горе, да је сиромаштво све веће, да ЕУЛЕКС туче Србе у Брђанима а наша Влада на то не реагује, да је Војводина све даље од Србије... ето Србијо за шта ти гласаш од 2000-те па на овамо... :roll:

A sta po tebi treba da se radi?
Cim seneki Srbin pobije sa nekim siptarom Srbija treba da digne vojsku i da ide na Kosovo da bije siptare i da oper ratuje sa celim svetom?
Pa vi radikali (ili bivsi radikali) ste nepopravljivi:sad2:
 
A sta po tebi treba da se radi?
Cim seneki Srbin pobije sa nekim siptarom Srbija treba da digne vojsku i da ide na Kosovo da bije siptare i da oper ratuje sa celim svetom?
Pa vi radikali (ili bivsi radikali) ste nepopravljivi:sad2:
Не, него да постави питање рада ЕУЛЕКС-а. УМНИК бар није толико отворено навијао за албанску страну. Још нешто, није реч о некој кафанској тучи већ о намери албанске стране да насели север КиМ- већ су почели са покушајима у Зубин Потоку или Звечану, не могу да се сетим које од ова два места, а да притом неколико стотина Срба који би желели да се врате у јужну Косовску Митровицу не могу то да учине...Срби у Брђанима траже реципроцитет, ако може 5 албанских онда мора и 5 српских кућа у жутој зони или да се омогући повратак Србима у јужну Кос. Митровицу. Постојао је споразум да градња мора бити започета само уз пристанак обе стране, споразум је прекршен, сад постоји реципроцитет 5-5 али Албанци већ граде 20 кућа и то неке намерно непосредно поред српских...схвати истерају ли ове наше из Брђана, тешко да онда Срби могу опстати игде више на КиМ...велики поздрав
 
Не, него да постави питање рада ЕУЛЕКС-а. УМНИК бар није толико отворено навијао за албанску страну. Још нешто, није реч о некој кафанској тучи већ о намери албанске стране да насели север КиМ- већ су почели са покушајима у Зубин Потоку или Звечану, не могу да се сетим које од ова два места, а да притом неколико стотина Срба који би желели да се врате у јужну Косовску Митровицу не могу то да учине...Срби у Брђанима траже реципроцитет, ако може 5 албанских онда мора и 5 српских кућа у жутој зони или да се омогући повратак Србима у јужну Кос. Митровицу. Постојао је споразум да градња мора бити започета само уз пристанак обе стране, споразум је прекршен, сад постоји реципроцитет 5-5 али Албанци већ граде 20 кућа и то неке намерно непосредно поред српских...схвати истерају ли ове наше из Брђана, тешко да онда Срби могу опстати игде више на КиМ...велики поздрав

Mislim da je mnogo pametnije sto ova vlada pokuseva da pocisti siptare prvo u Bujanovcu i Presevu nego da se svadja sa medjunarodnom zajednicom oko 5 kuca.
Vec su poceli akciju provere siptara koji su se doselilili u te opstine iz Kosova i Albanije da bi sutra tazili Sengen-vize a prekosutra ko zna sta.;)
 

Back
Top