Kako prepoznati vestake?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Kako prepoznati implantate,silikone, vestake?
E ja stvarno ne znam kako da nadjem kompromis sa cenzurom krstarice po ovom pitanju , jer imam jednu fotografiju s boka, koja je edukativna u te svrhe, ali ko ce ga znati , iako se ne vidi bradavica, sisa je ipak gola, te nisam siguran da li smem da je postavim.
Inace je poznata filmska glumica u pitanju...ali to je nebitno , bitni su detalji koji ne mogu bez zagledanja da se vide ili ako znas sta trebas da radis....
 
gotovo sve filmske glumice su pvc..
ajde, dobro, turi fotku, a ako je neka katastrofa, gumica i gotovo...
implantate nije teško prepoznati, pa zar se zaista izgubila razlika između prirodnog i očigledno friziranih, nabudženih telesina...
 
Kako prepoznati implantate,silikone, vestake?
E ja stvarno ne znam kako da nadjem kompromis sa cenzurom krstarice po ovom pitanju , jer imam jednu fotografiju s boka, koja je edukativna u te svrhe, ali ko ce ga znati , iako se ne vidi bradavica, sisa je ipak gola, te nisam siguran da li smem da je postavim.
Inace je poznata filmska glumica u pitanju...ali to je nebitno , bitni su detalji koji ne mogu bez zagledanja da se vide ili ako znas sta trebas da radis....
Ma daj , bre, sliku te sise odma'!
Siguran sam da će moonja da se pravi da mu je to promaklo.....
A u ostalom, to je u naučno-istraživačke svrhe.......
 
Kako prepoznati implantate,silikone, vestake?
E ja stvarno ne znam kako da nadjem kompromis sa cenzurom krstarice po ovom pitanju , jer imam jednu fotografiju s boka, koja je edukativna u te svrhe, ali ko ce ga znati , iako se ne vidi bradavica, sisa je ipak gola, te nisam siguran da li smem da je postavim.
Inace je poznata filmska glumica u pitanju...ali to je nebitno , bitni su detalji koji ne mogu bez zagledanja da se vide ili ako znas sta trebas da radis....

Daj bre covece otvorio si ovu temu pre vise od 3 sata, a sise jos uvek nema. Pozuri malo,nestrpljivi smo :D
 
ко да су битни да ли су вештаци или не, важна је да постоји флуид између двоје људи, разумеш ти ту мене патак.
баш ме занима ко је први употребио ову фразу ''постоји флуид између двоје људи''
по мени већи је проблем открити ко има вештачке зубе. стоматолози су узнапредовали, не уграђују само беле кљове што шљаште ко керамика младеновац.
 
attachment.php

Evo to je ta slika, a da napomenem da joj je otac plasticni hirurg.
 

Prilozi

  • Rhona_Mitra14 vest.jpg
    Rhona_Mitra14 vest.jpg
    26,8 KB · Pregleda: 198
Kako prepoznati implantate,silikone, vestake?
E ja stvarno ne znam kako da nadjem kompromis sa cenzurom krstarice po ovom pitanju , jer imam jednu fotografiju s boka, koja je edukativna u te svrhe, ali ko ce ga znati , iako se ne vidi bradavica, sisa je ipak gola, te nisam siguran da li smem da je postavim.
Inace je poznata filmska glumica u pitanju...ali to je nebitno , bitni su detalji koji ne mogu bez zagledanja da se vide ili ako znas sta trebas da radis....

A što je to bitno?
Ako je ufatiš za sisu i ne možeš da provališ da li je prava ili ne, onda reci sebi da je prava i udri dalje bez opterećivanja mozga (u tim trenucima krv treba da bude tamo gde treba, ne da se penje u mozak zbog radi povodom misaonih procesa).
A ako je očito da je silikonka, sam odluči da li ti to smeta ili ne.
 
Ударила вам врућина у главу, па сте се успалили! :per:
Шта уопште имате да загледате и меркате... Труман је постао прави зналац кад су вештаци у питању откад је на Крсти... :mrgreen:девојка на слици има уграђен силикон у десној, а за леву нисам сигурна... е, патак, сад мораш да покажеш и леву дуду својим пајтосима.:p
:zcepanje:
 
Kako prepoznati implantate,silikone, vestake?
E ja stvarno ne znam kako da nadjem kompromis sa cenzurom krstarice po ovom pitanju , jer imam jednu fotografiju s boka, koja je edukativna u te svrhe, ali ko ce ga znati , iako se ne vidi bradavica, sisa je ipak gola, te nisam siguran da li smem da je postavim.
Inace je poznata filmska glumica u pitanju...ali to je nebitno , bitni su detalji koji ne mogu bez zagledanja da se vide ili ako znas sta trebas da radis....

nikako :)))
 
Zasto sam mitru odabrao, zato sto ako joj gledate grudi spreda nema sanse da se nesto primeti...a s boka se vidi...Kod vecine odradjenih se vidi iz nekog ugla, ali s preda ne...ako su odradjene po klasi.

Psiholoski se dosta razlikuje devojka koja je spremna pod noz radi estetskog dodatka svom naletu kvaliteta od devojke koja to nije spremna da ucini.
 

Back
Top