Kontradijeta - kako se ugojiti :)

CTAHOJKO

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.684
Čitav život i od malih nogu sam šlank. Koliko god jeo i kako god raspoređivao obroke, kilaža mi je varirala +-2kg i to je to. U proteklom periodu sam imao užasno stresan i depresivan period tokom kog sam poprilično smršao (u mom slučaju 5-6 kg, ali se to baš vidi).

Želeo bih da nabacim jedno 10-15 kila telesne težine na svojih 178 cm, po mogućstvu brzo i kvalitetno. Da li postoji dijeta za ovo, da li da se obraćam nutricionisti ili da jurum neke dijete. Kome da se obratim i kako se to radi? Da li su ove bilderski preparati za brzo nabacivanje kilaže efikasni i održivi.

Ako neko zna, nek pripomogne. Na netu se sa, priča o skidanju kilaže, jer je to bolest današnjice, ali o kontra slučaju - ništa.
 
Čitav život i od malih nogu sam šlank. Koliko god jeo i kako god raspoređivao obroke, kilaža mi je varirala +-2kg i to je to. U proteklom periodu sam imao užasno stresan i depresivan period tokom kog sam poprilično smršao (u mom slučaju 5-6 kg, ali se to baš vidi).

Želeo bih da nabacim jedno 10-15 kila telesne težine na svojih 178 cm, po mogućstvu brzo i kvalitetno. Da li postoji dijeta za ovo, da li da se obraćam nutricionisti ili da jurum neke dijete. Kome da se obratim i kako se to radi? Da li su ove bilderski preparati za brzo nabacivanje kilaže efikasni i održivi.

Ako neko zna, nek pripomogne. Na netu se sa, priča o skidanju kilaže, jer je to bolest današnjice, ali o kontra slučaju - ništa.

kolko imas kila...i ja sam oko 178,manje vise???
 
kolko imas kila...i ja sam oko 178,manje vise???

Pa sad imam oko 62-63. Ko da sam rahitičan ***... U najboljem slučaju sam imao oko 66-67 i to kad sam jeo po nekoliko kilograma mesa na dan i litre i litre mleka... Dakle, kad sam se hranio u fullu, doguram do 66-67, sad sam bar 5 kg ispod. Hteo bih da oborim rekord. :)

Moj ti je savet da ipak odes kod nutricioniste.

Ma nemam pojma gde i kako. kako to funkcioniše? Možeš li da me uputiš.
 
Pa sad imam oko 62-63. Ko da sam rahitičan ***... U najboljem slučaju sam imao oko 66-67 i to kad sam jeo po nekoliko kilograma mesa na dan i litre i litre mleka... Dakle, kad sam se hranio u fullu, doguram do 66-67, sad sam bar 5 kg ispod. Hteo bih da oborim rekord. :)



Ma nemam pojma gde i kako. kako to funkcioniše? Možeš li da me uputiš.

ja imam 67 i uopste nisam nesto mnogo mrsav,niti ja mislim da sam mrsav nego zlatna sredina z:D
 
Jao, eh da mi je tvoj problem :(
Otkad sam se navukla na slanise i slatkise ugoila sam se 5 kilograma koje ne znam kako da skinem. Poznato je da slane grickalice poput smokija, cipsa, kikirikija..... itd, strasno goje. Takodje hrana iz Meka, pica, fast food...:sad2: a da ne pricam o holesterolu. Cokolade, torte, razni kolaci koji se sastoje od jaja, secera, brasna, margarina...sve to goji. Ja sam postala vegetarijanac zbog toga, jedem jedino bezmasnu ribu, takodje bezmasni sir, povrce, voce, jaja ponekad jer strasno goje, kajmak nikako jer se on pravi od mlecne masti, feta sir nikako, banane nikako jer goje :roll: To ti je genetika mada poznajem ljude koji su uprkos tome dosli do zeljene tezine. Ja se borim da se pridrzavam dijete ali cesto popustim sto je vec pitanje karaktera. Svakako moras razgovarati sa Nutricionistom da nebi narusio svoje zdravlje. Pozdrav!
 

Back
Top