instalacija sa flesha

Nije da kapiram sta ti treba, ali odgovoricu ti onako kako sam ukapirao pitanje...

Jednostavno prekopiras zeljeni sadrzaj sa CD-a na flesh... A kada flesh ubacis u noutbuk samo pokrenes setup.exe...

Ako si mislio na nesto drugo, ponovi pitanje...
 
Hvala na odgovoru ali "ne ide" i kaze da mu za instalaciju nedostaje pat...
Ako bih instalaciju pretvorio u "image file' kako da ga po prebacivanju "raspakujem ?

Instaliras PowerIso (na primer), desni klik na ikonicu koja se nalazi kod sata (zuti disk), Mount Image to Drive...I onda imas taj sadrzaj CD-a na virtuelnom drajvu... Ako postoji Autorun na CD-u, sam pokrece instalaciju... Ako ne postoji, onda odes na F (na primer, ili koji ti je vec virtuelni drajv) i kao i sve ostalo... Dvoklik na Setup.exe...
 
ja imam instaliran magicISO i preko njega sam napravio vir.driv. F. Dalje mi nije nista islo sto sam pokusao......
Sta predlazes ?

Nema tu neke velike filozofije... Na racunaru na kom imas CD citac treba da imas bilo koji od tih programa, da napravis "image"... Znaci, ako imas MagicISO otvoris ga i od sadrzaja na CD-u napravis "image" koga snimis kao fajl sa .iso ekstenzijom... Ako vec imas instaliran MagicISO na nautbuku onda samo preko njego mountujes taj "image" fajl na svoj virtuelni drajv...

Iz tvog posta ne vidim sta si pokusavao i sta nije islo...
 

Back
Top