Skrivamo se?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

fjaka

Domaćin
Poruka
4.230
Nisam dugo na forumu ali znam kako sve ovo funkcionira...svi forumi po istom principu ali nigdje vise korisnika u invisible modu kao ovdje:eek:
Evo i ja!
Zasto? Pa kud svi Turci tud i mali Mujo....Konkretno u mom profilu raste broj posjeta galopirajucom brzinom:confused:, a stalno zadnjih(istih!) 5 imena u profilu. Znam da ti ljudi cija su imena tamo ne sjede na mom profilu, nego udju, jave se i odu i znam da broj posjeta ne rade oni ...vec "tajni posjetitelji"
E sad mene interesira sta gledate u tim profilima, gledala bih i ja..:D..sto je razlog vaseg skrivenog moda
Mislim ovo pitam da mi objasnite pa da znam i ja zasto sam u skrivenom :mrgreen:....
 
Ja se ne skrivam...uvek se zeleni i ne razumem zasto to radite!

Nadam se da ces saznati zasto si u skrivenom:)

A ja odo'da ti skoknem do profila ,cisto da vidim koliki je taj veliki broj poseta:mrgreen:
 
ja se skrivam da moja tajna simpatija ne bi znala koliko mu često navraćam u profl
:heart:
zajebavam se, jednom sam upalila stelt, ne znam zašto, i sad ne vidim što bih ga gasila..
 
on ti je prijatelj, imas tog korisnika na listi prijatelja:D

Nego di su ovi skriveni, da nam kazu sto su skriveni:besna:

ah osim toga ja sam rekla al ste me svi iskulirali
nije ni čudo što niko drugi neće da ti odgovori kad vide svi kako se ponašate prema iskrenim i dobronamernim odgovaračima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top