Nekad se on vise postovao i bio Glava kuce

Ne nego je wreme za menjanje muskaratza :D
Da ih opet porobimo, ali sada moramo biti pametniji. Welike kite nam ne pomazu u tom swetom cilju :ok:

Meni se cini da tvoja generacija moze nesto promeniti. Vi bi trebalo cure vaseg godista devedesto zestoko torbati u guzu, toliko zestoko da idu na usivanje posle toga. Te koje to prodju, bice odlicne zene.
 
Meni se cini da tvoja generacija moze nesto promeniti. Vi bi trebalo cure vaseg godista devedesto zestoko torbati u guzu, toliko zestoko da idu na usivanje posle toga. Te koje to prodju, bice odlicne zene.

Ja samo furam sa godistima 93 pa nadalje z:D
A mislim da bi im trebalo pokazati ko je gazda !!
Da se zna glawa kutje
samo simke moram te razocarati glawni podwodacx nije welik akita wetj werowao ili ne CRKWA z:D
Religija ti je najwetji weto na zensku sexualnost i njihowu motj :D.
 
Bas tako. Cak i ako je tako ko sto ona kaze, to nije papucar. Ako muz nije zaposlen a ona radi, onda je ok da on nesto napravi po kuci.

Papucari su oni drugi puno gori, a to su likovi koje zene maltretiraju i ne daju im na pivo, odredjuju im kad ce izaci van sa svojim drustvom. Sve je moraju slusati.

Baš tako...:super:

...eto...sad ne moram da obrazlažem, kad je sinnke sve reko...misim ne bi ni ja mnogo drugačije napiso...
 

Back
Top