Vanzemaljac ili prevera?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.802
Kazu, vanzemaljac. Jes, ali u habuzenzeu... :)



image.jpg


Nauka je rekla svoje... :)
 
kazu da je poluguster:cool:
------------------------------------------------
Na ranču u Meksiku 2007. godine pronađeno je stvorenje koje neodovljivo podseća na neka vanzemaljska bića. Meksikanci koji su pronašli stvorenje ubili su ga odmah. Posle detaljnih ispitivanja tela stručnjaci za NLO utvrdili su da ima odlike čoveka i guštera. Mnogi sumnjaju da se radi o nekoj vrsti majmuna, a stručnjak za NLO Džaime Mosan tvrdi da je reč o vanzemaljcu

-------------------------------------------------
 
kazu da je poluguster:cool:
------------------------------------------------
Na ranču u Meksiku 2007. godine pronađeno je stvorenje koje neodovljivo podseća na neka vanzemaljska bića. Meksikanci koji su pronašli stvorenje ubili su ga odmah. Posle detaljnih ispitivanja tela stručnjaci za NLO utvrdili su da ima odlike čoveka i guštera. Mnogi sumnjaju da se radi o nekoj vrsti majmuna, a stručnjak za NLO Džaime Mosan tvrdi da je reč o vanzemaljcu

-------------------------------------------------

Stručnjaci za NLO?

Šta, postoji neki fakultet za svemirce??? :hahaha:


Da li mislite da je ovako primitivno stvorenje koje je neki meksički seljak ubio štapom moglo da pređe toliki put?
 
aliiiiiiiiii......


Meksikanci udavili „vanzemaljca“?
Sreda - 26.08.2009
Marao Lopez, vlasnik farme ptica u Meksiku, bio je više nego zatečen kada je 11. maja 2007. u zamci za pacove pronašao ulovljeno neobično stvorenje.

Visoko tridesetak centimetara, stvorenje koje podseća na mešavinu guštera, majmuna i čoveka je cvilelo i treslo se od straha. Lopez je sa još nekoliko rančera odlučio da neobičnog stvora likvidira. Potopili su ga u vodu i ostavili tako satima.
Posle izvesnog vremena, vest o stvorenju sa druge planete je stigla do Džejmija Masanea (56), stručnjaka za NLO. On je otkupio leš stvora kako bi izvršio DNK analize tvrdeći da je reč o bebi vanzemaljcu. Utvrđeno je da ova životinjka potiče sa Zemlje. Telo je pokazivalo karakteristike guštera, kao što su zubi bez korena, ali i ljudi, kao što je struktura zglobova. Mozak mu je bio razvijen, posebno potiljak, deo koji je kod ljudi odgovoran za učenje i pamćenje.
„To je mali primat kome je neko uklonio kožu i deo mišića, neki mali majmun možda“, rekla je Marija Gimaraeš sa meksičkog univerziteta, navodeći da su video i slike prevara i da nije reč o vanzemaljcu.



***:manikir:
 
izvor:

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=77409&sectionId=40


a najbolji mi je komentar koji je ostavio neki lik u pressu:

"ma kakav vanzemaljac...neko bice,ko zna sta je i koja rasa ali naslucujem da je pobjeglo iz neke naucne laboratorije iz lude Amerike od najodvratnijeg i najpoganijeg naroda na planeti...Boze me sacuvaj ali njih bi trebalo spaliti i ne naseljavati tu zemlju narednih 100 godina...najveca prokletstva dolaze upravo iz njihove kuhinje,a ovo nesretno bice je ocit primjer njihovog zla...sve bolesti,svi ratovi i sve sto je naopako i sa djavolom u sprezi dolazi iz "demokratske" Amerike..."

izgleda da je pogodio iako nije znao zasto, MOZDA je to bice doslo iz americke baze Dulce :think:, za koju su ubijeni ljudi tvrdili da vrse genetske eksperimente coveka, vanzemaljaca i zivotinja :think:
 
aliiiiiiiiii......


Meksikanci udavili „vanzemaljca“?
Sreda - 26.08.2009
Marao Lopez, vlasnik farme ptica u Meksiku, bio je više nego zatečen kada je 11. maja 2007. u zamci za pacove pronašao ulovljeno neobično stvorenje.

Visoko tridesetak centimetara, stvorenje koje podseća na mešavinu guštera, majmuna i čoveka je cvilelo i treslo se od straha. Lopez je sa još nekoliko rančera odlučio da neobičnog stvora likvidira. Potopili su ga u vodu i ostavili tako satima.
Posle izvesnog vremena, vest o stvorenju sa druge planete je stigla do Džejmija Masanea (56), stručnjaka za NLO. On je otkupio leš stvora kako bi izvršio DNK analize tvrdeći da je reč o bebi vanzemaljcu. Utvrđeno je da ova životinjka potiče sa Zemlje. Telo je pokazivalo karakteristike guštera, kao što su zubi bez korena, ali i ljudi, kao što je struktura zglobova. Mozak mu je bio razvijen, posebno potiljak, deo koji je kod ljudi odgovoran za učenje i pamćenje.
„To je mali primat kome je neko uklonio kožu i deo mišića, neki mali majmun možda“, rekla je Marija Gimaraeš sa meksičkog univerziteta, navodeći da su video i slike prevara i da nije reč o vanzemaljcu.



***:manikir:

Zar je zvanicno saopstenje moglo biti drugacije?
Onaj ko zeli da prikrije istinu izjavice bas tako nesto.

I sada si ti valjda defintivno uverena? Na osnovu cega?
 
Ugly mothafucka,što jes', jes', brateee...
:hahaha:
Nažalost,bolesnici koji deru majmune da bi ličili na aliene ostaju nekažnjeni.
Ali to već ne spada u misterije,nego u kriminal i sadizam.
E kad već kucam imate na agencijama i tvrdnju lika da je našao Nessie u
onom škotskom Lochu,i top preko Gugl Erta...
:hahaha:
New topic,rasta,man!
Ganja bus,shit,man,good weed...
:mrgreen:
 
Ugly mothafucka,što jes', jes', brateee...
:hahaha:
Nažalost,bolesnici koji deru majmune da bi ličili na aliene ostaju nekažnjeni.
Ali to već ne spada u misterije,nego u kriminal i sadizam.
E kad već kucam imate na agencijama i tvrdnju lika da je našao Nessie u
onom škotskom Lochu,i top preko Gugl Erta...
:hahaha:
New topic,rasta,man!
Ganja bus,shit,man,good weed...
:mrgreen:

meni se cini da si ti malo hiperaktivaN:mrgreen:
 
Sto? Ja obozavam njegove postove.
Hawk, os u Mocne rendzere? Konkurs otvoren, ali samo za ljudove i ljudovice. :):)

E a da to nije onaj Reptiloid?

Hahahahahhahah....joj, ako i jeste, koji "ugly motherfucker" je...i vi od takvih cvikate?

Ma idu mi suze niz ledja od smeha...... :)
 
Najozbiljnije razmišljam da se učlanim u Rendžere...
Iako sam ja više Teks Viler tip.
:mrgreen:
Neko mora i dvocijevkom,nismo svi karatisti.
:lol:
Ipak,prvo treba da se ispišem iz kluba ljubitelja Teenage Mutant Ninja Turtles.
Iako sam ja tamo zbog April O Neal (kakav nagovještaj seksa za klince!)
Kud ćeš jaču subliminalnu poruku...
:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top