Battlefield 1942

Nema sanse.CS je popularan jer je jednostavan i trebace da izadje jos dosta nastvaka da bi se proslavila.Sta mislite zbog cega se igra generals toliko proslavila medju gejmerima.Jer serijal c&c postoji jos od pre hrista.Da se generals pravio zasebno ne bi dozivela veliki uspeh ko sada.
 
Upravo je izasao patch za Bf 1942 1.4 i novi mod zvani E.O.D - eve of destruction u fazonu vijetnamskog rata.....Ovo je ubedljivo najbolja igra a CS ne moze ni da mu pridje po kvalitetu.....
 
naravno da cs ne moze nida mu pridje po kvalitetu.Ali cs je popularan jer je jednostavan i nije mnogo realan.
_______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
 
KUPI original u knjizari PLATO ili u MERKATORU
staje 2700 dinara.Trenutno u SCG nema servera za ovou igru.Ali igra ima dobro optimizovan NET KOD
tako da bez problema mozes igrati na stranim serverima sa modemom 56k.Da bi se igrao na stranima serverima najbolje ti je da skines sa interneta
tragac za igre koji se zove ALL SEEING AYE.Sa njim
ces imati brdo servera za igru.Ja BF 1942 igram
vec 8 meseci sa LUCENT modemom 56k. i nemam nikakvih
problema sa pingom na stranim serverima.Ping mi se
krece u rasponu od 130-190.Trenutna verzija igre je
1.45 a u skoroj pripremi je 1.5 verzija.
Nadam se da si zadovoljan sa ovim informacijama
Pozdrav
fest10.gif
 
Nije ni blizu kao CALL OF DUTY . Jeste pucacina a cela strategija se sastoji u tome koga i kada treba odabrati. NPR. ako neprijatelj navaljuje sa mnogo tenkova onda izaberes protivtenkistu, itd.Takodje mozes ulaziti u sva vozila i avione to takodje negde donosi prednost.NPR.znati dobro sa tenkom je jednako dobro i protiv pesadije i protiv drugih tenkova. Slobodno samo isprobavaj.
Mada je meni licno CALL OF DUTY mnogo bolja igra 8)
 

Back
Top