Ex

U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

.......sretnemo se ,puno nas ima zajednichke prijatelje ,drago mi je kad ih vidim nasmejane i srecne ,tuzan sam kad ih vidim tuzne sa nekim debilima koji im crpi zivotnu energiju i pochinju da vegetiraju ,sve ih i dalje volim na neki specifichan nachin jer su sve ostavile neki trag u mom zivotu ..................:cmok:
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

pa, sad, s nekima se čujem, s nekima se ne čujem.
al' ne zato što neću, već, eto....to je tako samo od sebe.
neki su i dalje veliki deo mog života,
i prija mi što je to tako. :)
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?
Zavisi od kolicine emocija koje su bile u igri... Sto vise emocija, to manje sansi za kasnije prijateljstvo...
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

Od onih sam osoba,koja je zelela da ostane u prijateljskim odnosima,ali avaj..jako me je povredilo nacin na koji je raskinuo..Smatram to nekulturnim nacinom,jer sam bila uvek ok,i takav nacin zavrsetka veze nisam zasluzila.S toga,se niti cujemo,niti vidimo i nismo se na prijateljski nacin razisli. Da je samo lepo rekao u lice:"Ej,Jelena,ja tebe vise ne volim,ok.." ja sam takva,mogu da prihvatim istinu i da podnesem kraj.To sam dozivela kao uvredu i ne zelim sa takvim osobama vise ikada biti u kontaktu. Da je postupio drugacije,ostali bi u prijateljskim odnosima. Mislim,kakav ja prijatelj trebam biti sa nekim,ko te ostavi preko sms poruke? Same kukavice...ma,nema veze.Mislim da sve zavisi od nacina,kako se rastanete sa nekim.Ja sam u tim prekidima,ono sto neki od muskaraca nece biti nikada...fer do samog kraja i kada ide na moju stetu.Iako se ponesu kao pravi skotovi,ja njima ipak pozelim lep zivot i sve najbolje...Posaljem porukicu i ako se poneo tako i kazem,kao u onoj pesmi Emine Jahovic..."Budi ti meni i dalje tako lep,ziv ,zdrav i nasmejan..." :) Nema mene nigde...:):)
 
Zavisi. Ako je decko bio i ostao ok prema meni od pocetka do kraja (raskinuli smo uz iskren razgovor i sa otvorenim kartama), onda sam i ja ok prema njemu-kad se sretnemo, pozdravimo se i malo popricamo. Ako je, sa druge strane (ali samo u jednom slucaju) ispao totalno nefer, dobije jedno kratko "cao", cisto zato sto ja ne ignorisem svoju proslost, a i time pokazujem da sam prerasla fazon nejavljanja u kome sam bila dok je rana zarastala. Jedno vreme sam mislila da nije vredan ni mog pogleda, ali sam kasnije shvatila da, ako hocu da budem iznad njega, moram da se spustim na zemlju. Ljude koji nas ne zasluzuju nista ne nervira kao kad ih tretiramo na indiferentan nacin, a mene jako zabavlja njegova zbunjenost time sto mu se javljam :)
 
Nazalost u nikakvim,iako protiv moje volje.Nikada nisam raskinuo neku vezu na ruzan nacin,uvek je bilo obostrano prihvatljivo,osim jednom.Medjutim,obicno devojkama iz narednih veza jako smeta da odrzavam bilo kakav kontakt sa bivsim devojkama,to cak postavljaju kao jedini ultimatum,stoga se nevoljno tome povinujem.Mada,radim tu i tamo na svoju ruku mimo dogovora,ipak se ti lepi zajednicki trenuci ne mogu tek tako zaboraviti.
 
Zavisi. Ako je decko bio i ostao ok prema meni od pocetka do kraja (raskinuli smo uz iskren razgovor i sa otvorenim kartama), onda sam i ja ok prema njemu-kad se sretnemo, pozdravimo se i malo popricamo.

Nazalost u nikakvim,iako protiv moje volje. Nikada nisam raskinuo neku vezu na ruzan nacin,uvek je bilo obostrano prihvatljivo,osim jednom.

......u tri slucaja kada nisam mogla na fin nacin da raskinem :neutral:
 
Poslednja izmena:
Neshto nemogu da se setim da sa nekom bivshom.curom...imam losh odnos...a bivshom vajf..nikakav..ustvari ko sa milicijom ..nit je diram nit me dira.....
 
Ne daj se.;)
Eh,ako se ne daju sarmirati,mora da imaju kamen umesto srca.:roll:
Sto se tice bivsih,vazno je da ti je savest mirna,i da se ucinilo sve u cilju mirnog razlaza.

Ma ne :lol:...meni je bas bilo to cudno jer koliko znam cajkani spopadaju bas one koji ih ne diraju.... hocu da poludim kada ih vidim jos kad me zaustave pa pocnu svasta da me ispituju ....ma kao da sam na sudu ...kada sam polozila prve dve godine nisam imala nikakvih stopiranja , a onda kao da sam samo ja u saobracaju :roll:
 
Ma ne :lol:...meni je bas bilo to cudno jer koliko znam cajkani spopadaju bas one koji ih ne diraju.... hocu da poludim kada ih vidim jos kad me zaustave pa pocnu svasta da me ispituju ....ma kao da sam na sudu ...kada sam polozila prve dve godine nisam imala nikakvih stopiranja , a onda kao da sam samo ja u saobracaju :roll:

Dosadni su strasno.Mene su za vreme Univerzijade zaustavili kod Zemun polja zbog brze voznje i nije im bilo dovoljno sto su me kaznili vec su mi i dali pouku da pazim na ucesnike Univerzijade.:lol: Tako da sam sad bogatiji za jednu lepu pouku i savet.:neutral:
Vremenom se naviknes i naucis na kojim mestima obitavaju i posle si miran.
A inace ne znam sta je u pitanju,kad god me kazne van Novog Sada kazna mi nikada ne stigne.Nemam nista protiv takvog trenda.:lol:
 
U kakvim ste odnosima s bivšim partnerima? Da li ste od onih koji ostaju prijatelji, povremeno se čuju i viđaju s bivšima ili ste možda oni koji kad prekidaju... prekidaju za sva vremena? Ili to sve zavisi od razloga prekida veze?

NE znam zashto ali prema svakoj sam ispao ono kako se kaze.....djubre :D, ali to im ne smeta da se isprichaju sa mnom kad se vide. :lol:
 

Back
Top