KORUPCIJA na podizanju kredita! to je sistem

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Zivim u inostranstvu bio sam sad u Srbiji i sledece je bilo u prici.
Svima vam je poznato za kredite za srednju privredu od 13.000€ koji se dodeljuju,pa sistem je sledeci,
1-uplatite 550€ da bi ste dobili sve papire sredjene i dosli na listu za dodelu kredita
i
e pa onda sacekate malo i dobijete NARAVNO KREDIT jer su papiri svi kako treba a osoba koja vam dodeljuje te kredite7tacnije ta zena kasira 3.000€ za sebe jer vam je odobrila kredit tako da vam isplate na kraju nekih 10.000€.
Samo da znate kako to ide!
 
Zivim u inostranstvu bio sam sad u Srbiji i sledece je bilo u prici.
Svima vam je poznato za kredite za srednju privredu od 13.000€ koji se dodeljuju,pa sistem je sledeci,
1-uplatite 550€ da bi ste dobili sve papire sredjene i dosli na listu za dodelu kredita
i
e pa onda sacekate malo i dobijete NARAVNO KREDIT jer su papiri svi kako treba a osoba koja vam dodeljuje te kredite7tacnije ta zena kasira 3.000€ za sebe jer vam je odobrila kredit tako da vam isplate na kraju nekih 10.000€.
Samo da znate kako to ide!

Не верујем да је то баш тако, радим у финансијском сектору и за такву процедуру још нисам чуо.....
 
ljudi neradi se o BANKAMA vec o dodeljivanju kredita od DRZAVE,a da je to istina to vam kazem iz svog licnog uverenja,jer sam bio prisutan kad je jedan prijatelj od jednog drugog naplatio na tu foru dug od 10.000€ momak mu je dugovao i on mu je to sredio i naplatio svoju kintu!
Ili sistem kako mi je on objasnio,neko otvori kao garazu/menjanje ulja itd,vulkanizer i uzme masine da kupi a onda te iste vrsi zamenu sa nekim/u slucaju koji ja znam zamenio za mercedesa ha ha ha... pa neka neko prica sta hoce ja sam bio i sam SVEDOK sta ljudi rade
 
ljudi neradi se o BANKAMA vec o dodeljivanju kredita od DRZAVE,a da je to istina to vam kazem iz svog licnog uverenja,jer sam bio prisutan kad je jedan prijatelj od jednog drugog naplatio na tu foru dug od 10.000€ momak mu je dugovao i on mu je to sredio i naplatio svoju kintu!
Ili sistem kako mi je on objasnio,neko otvori kao garazu/menjanje ulja itd,vulkanizer i uzme masine da kupi a onda te iste vrsi zamenu sa nekim/u slucaju koji ja znam zamenio za mercedesa ha ha ha... pa neka neko prica sta hoce ja sam bio i sam SVEDOK sta ljudi rade

hahahahahah.......
To nema nikakve veze sa bankama, niti sa korupcijom....Ima veze sa kriminalom.........
A zasto je taj tvoj prijatelj na to pristao, to je njegova stvar.

Koliko je meni poznato(a poznato mi je), krediti za pocetnike, ili za novootvorene firme se UGLAVNOM dobijaju ako su ti dokumenta ispravna i ako imas uslove za kredit.
Sad, postoji puno njih koji navodno za tebe pisu biznis planove, predaju dokumenta "urgiraju", ali to kosta mnogo manje nego sto si naveo.......
PS:Moj komsija je dobio kredit za otvaranje preduzeca od 25 000 evra na 5 godina sa godinu dana grejs perioda, i za to je platio agenciji koja mu je sredjivala papire i sredila da sve pare dobije odmah 3%.......
A to o cemu ti pricas nema veze sa realnoscu.
 

Back
Top