Upozorenja

Poruka
8.529
Vanzemaljci ne postoje, drako ljudi su demoni u obliku covecijem,.....bla.bla

Satanisti su izmislili vanzemaljce i oni prave letece tanjire kako bi zavarali ljude da veruju u van zemaljce, a ne u Boga.
Svuda u svetu ima zajednica koje veruju i cakaju da ih vanzemaljci pokupe/spasu. a time sto veruju da ce ih vanzemaljci spasiti time se udaljavaju od Hrista(istinitog spasitelja).

U Bibiliji pise da ce se pojaviti lazni Prorok i evo ga ,,Muhamed''
CocaCola kad se cita u nazad na nekom jeziku(zaboravio sam koji) znaci satanizam a na nekom drugom znaci Muhamed spasitelj...
Pise i o cipovanju ljudi a cip radi sa kodom zveri sa 666(fuj taj broj). svako ko ga bude primijo za njega vise nece biti spasa.
Mi vec zivimo u zadnjem vremenu a naj svedok je Izrael, jer pise deca moja ce se ujediniti (Izrael je postao drzava)

A Muslimani dobro znaju da je njihova vera lazna i tacno znaju da je zemlja na kojoj zive Jevrejska, i znaju da ce ta zemlja pripasti jevrejima, ali oni svom silom pokusavaju da to sprece ali niko nemoze protiv reci Bozije jer svi su narodi ko nista pred njim....
 
Joj, Milice sestro draga...pa sta to nas boli uvo?
Svi redom traljaju o nekim zaverama, te Drakoni vladaju, te nam se radi o glavi 12 te, te Reposi se nama hrane....

Ako entuzijasti imaju te info, ako zasigurno znaju da je to tako, pa ajde da napravimo pokret otpora.
Ajde da srusimo ili miniramo STA?

Aerodrom u BG?
U Bosni piramide?

Ljudi moji...ako ste toliko uvereni, ako toliko verujete u vasa ta srnja, URADITE NESTO KONKRETNO POVODOM TOGA\

A vidim da je vasa konkretnost samo u obliku serendanja na forumu.

ma...
 
Hriscanine Hriscanine da li si znao da oni najvise vole vas verske fanatike ;)

drako ljudi su demoni u obliku covecijem,.....
Apsolutno se slazem sa ovom konstatacijom. Tako su ih ljudi nekada nazivali, a i danas koliko vidim.

Satanisti su izmislili vanzemaljce i oni prave letece tanjire kako bi zavarali ljude da veruju u van zemaljce, a ne u Boga.
Pa sad pazi ovako ima tu malo istine. Satanisti su izmislili neke vanzemaljce, tipa Kasopejce, Ashtar komandu, Anunake da su bili Sumerski bogovi itd. To stoji. A neki vanzemaljci su upravo stvorili te sataniste u Sumeru koji su izmislili ove vanzemaljce. I da slazem se i da prave letece tanjire, to su vec poceli. Kao sto sam vec rekao davno ovde,u planu je i lazna invazija vanzemaljaca od kojih će nas toboze spasti Drako, kako bismo ih prihvatili kao spasioce. Tako da to si u pravu, prave satanisti letelice, ali prave ih da bi prihvatili djavole kako bi ti to voleo da kazes, ili vanzemaljce od kojih oni poticu. I ja kada kazem satanisti, oni nisu biblijski satanisti kako ti to mislis vec gnosticni. Ali to je vec za neku shiru raspravu.

Svuda u svetu ima zajednica koje veruju i cakaju da ih vanzemaljci pokupe/spasu. a time sto veruju da ce ih vanzemaljci spasiti time se udaljavaju od Hrista(istinitog spasitelja).
Znam i odvratne su mi sve te zajednice i sekte. Bilo da cekaju Hrista, vanzemaljca ili djavola, sve te sekte rade u interesu iluminata. Svi rituali i sve ceremonije poticu od Drako mentaliteta. Takodje i sve okultne organizacije, sekte i grupe. Moje licno misljenje je da nemamo koga da cekamo jer niko nece doci da nas spase. Ni Hrist ni vanzemaljci. Vanzemaljci su odavno medju nama, pa nemam koga da cekam.

U Bibiliji pise da ce se pojaviti lazni Prorok i evo ga ,,Muhamed''
CocaCola kad se cita u nazad na nekom jeziku(zaboravio sam koji) znaci satanizam a na nekom drugom znaci Muhamed spasitelj...
I sta s tim. Kao nisi znao da svetom vladaju satanisti. A da li si znao da je u Iluminati planu i predstava povratka laznog Isusa koji je zapravo njihov klon od krvi koju su sacuvali sa raspeca. Bice to velika i lepa predstava. I sta sad znaci mozda je taj koga ti cekas zapravo lazni prorok koji ce sluziti interesima satanista - iluminata. Sta ako nam preko njega uvedu Novu Svetsku Religiju koju planiraju da uvedu u Novom Svetskom Poretku? Sta ces onda?


Pise i o cipovanju ljudi a cip radi sa kodom zveri sa 666(fuj taj broj). svako ko ga bude primijo za njega vise nece biti spasa.
Da to za cipovanje je tacno i to jeste taj zig. Ali ne zato sto je Bog pisao bibliju. Tacno je zato sto su Iluminati prepravili veci deo biblije i tu ubacili njihove planove.

Mi vec zivimo u zadnjem vremenu a naj svedok je Izrael, jer pise deca moja ce se ujediniti (Izrael je postao drzava)

A Muslimani dobro znaju da je njihova vera lazna i tacno znaju da je zemlja na kojoj zive Jevrejska, i znaju da ce ta zemlja pripasti jevrejima, ali oni svom silom pokusavaju da to sprece ali niko nemoze protiv reci Bozije jer svi su narodi ko nista pred njim....
a joj a joj sad si sam sebe pokopao. Izvini molimte ovi Jevreji sto su se naselili u Izrael nkada njihovi preci nisu ziveli u Izraelu. To su Hazari, tursko-mongolsko pleme koje je uzelo jevrejsku veru. Daleko su oni od bozje dece, ovi sadasnji Izraelci-Jevreji su u polubukvalnom smislu deca satane ili deca drako reptila kako god ti je lakse. Izmesao si ti ovde malo babe i zabe, al' nema veze.

pozz
 
Poslednja izmena:
Vanzemaljci ne postoje, drako ljudi su demoni u obliku covecijem,.....bla.bla

Satanisti su izmislili vanzemaljce i oni prave letece tanjire kako bi zavarali ljude da veruju u van zemaljce, a ne u Boga.
Aha a Bog postoji, ma kako da ne!!!

Svuda u svetu ima zajednica koje veruju i cakaju da ih vanzemaljci pokupe/spasu. a time sto veruju da ce ih vanzemaljci spasiti time se udaljavaju od Hrista(istinitog spasitelja).
A ti vanzemaljici ce doci u velikim svemirskim brodovima, onim kao u filmu Dan Nezavisnosti, i pobice pola stanovnistva, medjutim nacice se pametan Amer koji ce zaraziti mainframe vanzemaljskog maticnog broda i tako ce im sve po spisku...

U Bibiliji pise da ce se pojaviti lazni Prorok i evo ga ,,Muhamed''
Kakve veze sta kaze Biblija? I ko ti daje za pravo da govoris koja je religija prava? Mislis da je Hriscanstvo prva religija? Ma kako da ne, ljudi su pre toga bili zatucani, glupi i retardirani, samim tim sto su verovali u vise bogova....
To jedino moze da znaci da oni sada svi gore u paklu. Ako je tako, mora da je dobra zurka tamo...

CocaCola kad se cita u nazad na nekom jeziku(zaboravio sam koji) znaci satanizam a na nekom drugom znaci Muhamed spasitelj...
A da ne mislis mozda da je Coca jer se u receptu koristio list Koke, a Coca ( kola orah ) koji se koristi u proizvodnji ovog napitka jer sadrzi ( jedan od tih vrsta oraha ) odredjene kolicine Kafina, inace i to se nalazi u Coca-Cola picu....

Pise i o cipovanju ljudi a cip radi sa kodom zveri sa 666(fuj taj broj). svako ko ga bude primijo za njega vise nece biti spasa.
Mi vec zivimo u zadnjem vremenu a naj svedok je Izrael, jer pise deca moja ce se ujediniti (Izrael je postao drzava)
Fuj taj broj? Slatko si me nasmejao :) A cipovanje ljudi? Sta je tu lose!?! Bolje tako, jer krajnje je vreme da se uvede neka totalna kontrola, ima nas previse, previse se koljemo, bilo bi lepo znati gde se ko nalazi u svakom trenutku...

Izrael je proglasio nezavisnost 1948godine, znaci pre 60-tak godina, dugo nesto traje to poslednje vreme, ili ga bas dugo cekamo...

A Muslimani dobro znaju da je njihova vera lazna i tacno znaju da je zemlja na kojoj zive Jevrejska, i znaju da ce ta zemlja pripasti jevrejima, ali oni svom silom pokusavaju da to sprece ali niko nemoze protiv reci Bozije jer svi su narodi ko nista pred njim....
[/QUOTE]

Ko tvrdi da je Islam lazna religija? Ti, Hriscanstvo?!? I to sto ti mislis da je zemlja Jevresjka, malo morgen, ves su se samo tu naselili, i pomesali sa stanovnistvom. Cak ni pojas Gaze oko kod toliko ratuju nikad nije bio njihov...
 
Poslednja izmena:
Vanzemaljci ne postoje, drako ljudi su demoni u obliku covecijem,.....bla.bla

Satanisti su izmislili vanzemaljce i oni prave letece tanjire kako bi zavarali ljude da veruju u van zemaljce, a ne u Boga.
Svuda u svetu ima zajednica koje veruju i cakaju da ih vanzemaljci pokupe/spasu. a time sto veruju da ce ih vanzemaljci spasiti time se udaljavaju od Hrista(istinitog spasitelja).

U Bibiliji pise da ce se pojaviti lazni Prorok i evo ga ,,Muhamed''
CocaCola kad se cita u nazad na nekom jeziku(zaboravio sam koji) znaci satanizam a na nekom drugom znaci Muhamed spasitelj...
Pise i o cipovanju ljudi a cip radi sa kodom zveri sa 666(fuj taj broj). svako ko ga bude primijo za njega vise nece biti spasa.
Mi vec zivimo u zadnjem vremenu a naj svedok je Izrael, jer pise deca moja ce se ujediniti (Izrael je postao drzava)

A Muslimani dobro znaju da je njihova vera lazna i tacno znaju da je zemlja na kojoj zive Jevrejska, i znaju da ce ta zemlja pripasti jevrejima, ali oni svom silom pokusavaju da to sprece ali niko nemoze protiv reci Bozije jer svi su narodi ko nista pred njim....

A sta je sa onima koji znaju za velicinu kosmosa? Ili onima koji ne tvrde da im nesto pripada, vec samo zele da zive? Sta je sa onima koji nisu ni jevreji,ni muhamedanci, ni hriscani, ni satanisti, ni sledbenici bilo kog kulta, ni ...?
 
A sta je sa onima koji znaju za velicinu kosmosa? Ili onima koji ne tvrde da im nesto pripada, vec samo zele da zive? Sta je sa onima koji nisu ni jevreji,ni muhamedanci, ni hriscani, ni satanisti, ni sledbenici bilo kog kulta, ni ...?

pa nema toga....il verujes u hrista ili si najebo :super: :super: :super:
zbog takvih i slicnih prica ja sam davno prestao verovat u takve prica....ima boga,samo ne onakvog kakvog ga crkva pokazuje
 
Iluminati hm koliko znam oni su se pojavili posle hrista zar ne? a u bibliji je to pisalo mnogo pre njih i biblija je menjana kroz vekove ali samo zbog izgovora u starom jevrejskom nisu postojali glasovi A,E;U i td.... i kada su ubaceni samoglasnici ona se izmenila..ali joj je srz ista...Kao napravice klona cujem ovde a Isus upozorav na lazne proroke i mesije koji ce se pojaviti, evo Muhamed je prvi...Drugi dolazak Hristov je llepo opisan Na Istoku ce se otvoriti nebo i stepenice ce se spustiti na zemlju i vojske nebeske ce ce se sudariti sa sa palim andjelima a Isus ce sotonu gurnuti u Lavu na polju Armagedon...i time ce satana zauvek biti porazena...Isus je vec pobedio satanu jer je pobedio smrt vaskrsao je...
 
Hristos ce doci, a pise bice laznih proroka....prvi za sada je Muhamed a kasnije videcemo.

Covece, prestani da vredjas druge religije!!! To sto si Hriscanin ne daje ti za pravo da vredjas Islam, Hinduzam i bilo koju drugu religiju..

A posto je Hinduizam starija religija ( neki kazu nacin zivota ), i to par hiljada godina od Hriscanstva, jel ce mozda onda i svi Hindusi ( a ima ih preko 900miliona ) svi goreti u paklu, iako su temelje svoje religije postavili par milenijuma pre Hriscanstva?
 
Muslimanima je zadnji prorok i on sam se time gleda

Pa gledajte film Digitalni Andjeo
To je dokumentarni film ima dva dela i moze se naci na netu i ako si clan crkve mozes da ga dobijes
clan crkve:(ako si u npr. horu,ako ucis za svestenika,ako si prijatelj sa svesetnikom na veronauci (pravoslavnoj) je prvo sto se radi je da se gleda taj film
 
Iluminati hm koliko znam oni su se pojavili posle hrista zar ne? a u bibliji je to pisalo mnogo pre njih
Ne oni su se pojavili pre Isusa, pojavili su se jos u Vavilonu. Ja ne mislim na Bavarske Iluminate (koji su njihova produzena ruka), mislim na Vavilonske Iluminate, koje mozes nazvati i bratstvo zmija itd, njihova religija je mesavina gnosticnog satanizma i kabale.

i biblija je menjana kroz vekove ali samo zbog izgovora u starom jevrejskom nisu postojali glasovi A,E;U i td.... i kada su ubaceni samoglasnici ona se izmenila..ali joj je srz ista...
Promenjena je vise nego drasticno. Davno su izbrisali istinu iz Biblije. Jos su je Rimljani promenili na celu sa kanibalom Carem Konstantinom,a onda i Kralj Dzejms kome je asistirao Frensis Bekon, mason 33 stepena i gnosticni satanista.

Kao napravice klona cujem ovde a Isus upozorav na lazne proroke i mesije koji ce se pojaviti, evo Muhamed je prvi...Drugi dolazak Hristov je llepo opisan Na Istoku ce se otvoriti nebo i stepenice ce se spustiti na zemlju i vojske nebeske ce ce se sudariti sa sa palim andjelima
Mozda je Isus bas upozoravao na tog kloniranog Iluminati Isusa koga ti cekas i preko koga ce nam iluminati uvaliti Novu Svetsku Religiju. Vi "verski fanatici" i ovi samoproklamovani "naucnici", vi dajete vetar u ledja Novom Svetskom Poretku. Al' sta da se radi, neka bude sto biti ne moze.

pozz
 
Poslednja izmena:
pa nema toga....il verujes u hrista ili si najebo :super: :super:
zbog takvih i slicnih prica ja sam davno prestao verovat u takve prica....ima boga,samo ne onakvog kakvog ga crkva pokazuje
Upravo to!!!

Subverzija Drako-Iluminata preko crkve je u tome da se upravo ta jednostavnost Boga zakomplikuje, oteza i udalji od coveka. Da se od toga napravi mrtva dogma. Otuda toliko ceremonijalne magije u crkvenim obredima.
 
NPR zashto nose smeshne kape , brade, oblache ceremonijalne "uniforme" odredjenih boja?
Teraju te da se vrtish u krug oko oltara, gutash razne pripravke i napitke.
Mrzi me da nastavim sa nabrajanjem, verujem da razumesh na shta mislim-o.
 
NPR zashto nose smeshne kape , brade, oblache ceremonijalne "uniforme" odredjenih boja?
Teraju te da se vrtish u krug oko oltara, gutash razne pripravke i napitke.Mrzi me da nastavim sa nabrajanjem, verujem da razumesh na shta mislim-o.

kao npr? tebi su hleb i vino razni pripravci i napitci? sta je magicno u hlebu i vinu? mantiji? bradi?
 
Si sigurna da je u pitanju hleb a ne "hleb"?
Vino a ne "vino"?
Od obichnog poslasticara se zahteva higijenski minimum a od ljudi u crnom primash u usta nedeklarisan i neproveren sadrzaj.:think:

Rekao bih lakoverno.:rtfm:
 

Back
Top