opera problem

Jowwa90

Zainteresovan član
Poruka
349
Kad u operi otvorim bilo koji sajt pozadina je zelena, a sve na sajtu je kockasto i ruzno slozeno. Moj mladji brat je nesto stisnuo i sad ne mogu nikako da se resim te uzasne zelene pozadine. Reinstalacija nije pomogla. Da li zna neko kako da resim problem? hvala:D:D
 
Pa ko je reko da je IE dobar, samo kazem da Opera nije kao sto je bila, pa je to mozda jedan od razloga.Rekao sam da proba sa IE jer pretpostavljam da ga ima [samo kao eksperiment].Ako pricamo koji je browser najbolji onda je to sigurno Mozila Firefox.
 
A jel ti radi Internet Explorer.Ako radi onda instaliraj najnoviju Operu i obavezno flash player http://get.adobe.com/flashplayer/ a ako i onda ne radi onda je neki veci problem u pitanju.Mada Opera u zadnje vreme i nije nesto za pohvalu [sve se manje koristi].

Hm,opera kada se obrise savuca sve podatke tako da kada se ponovo instalira svi podaci i podesavanja su ponovo tu,renistall ne pomaze kao ni flash player.Verovatno je izbrljano nesto oko View podesavanja...
 
Znam ja za to,ali onda odose svi bookmarkovi (mada moze da ih eksportuje),passwordi,speed dial-i....Bolje da nadje problem i da ga resi,ionako je rekla da je brat nesto ispritiskao i da je zato pobrljavila opera...
 

Back
Top