За све муке које нас сналазе одговорни су Хрвати

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jack Bauer

Početnik
Banovan
Poruka
47
Управо тако. За већину проблема које има српски народ одговорна су наша западна ''браћа''. Са босанским муслиманима и Албанцима смо лијепо живели док Хрвати нису умјешали своје покварене прсте. Хрвати су нас завадили са њима и ја немам ништа против тих народа, чак су ми симпатични. Дакле за Косово не кривите ни Тачија ни Клинтона ни Ругову ни Буша већ највећег сина наших народа и његову екипицу. Вјерујем да је ово сви знате али чисто да подсјетим. Хрвате морамо мрзити, гајити према њима једну превентивну пасивну мржњу у дефанзивне сврхе. То је један болестан народ и није тачно да нису сви Хрвати такви, да нису сви усташе. Ко није усташа није ни Хрват. Томпсонови концерти су најбољи показатељ тога. Опростите ''браћо'' Хрвати али Баја Мали Книнџа никад није напунио Маракану иако његова музика не опјевава геноцид ни близу као Томпсонова. Такође никад ни Кошево није било пуно као ни стадион у Приштини кад пјева неки Бошњачки или Шиптарски Томпсон, али Максимир јесте.
 
Управо тако. За већину проблема које има српски народ одговорна су наша западна ''браћа''. Са босанским муслиманима и Албанцима смо лијепо живели док Хрвати нису умјешали своје покварене прсте. Хрвати су нас завадили са њима и ја немам ништа против тих народа, чак су ми симпатични. Дакле за Косово не кривите ни Тачија ни Клинтона ни Ругову ни Буша већ највећег сина наших народа и његову екипицу. Вјерујем да је ово сви знате али чисто да подсјетим. Хрвате морамо мрзити, гајити према њима једну превентивну пасивну мржњу у дефанзивне сврхе. То је један болестан народ и није тачно да нису сви Хрвати такви, да нису сви усташе. Ко није усташа није ни Хрват. Томпсонови концерти су најбољи показатељ тога. Опростите ''браћо'' Хрвати али Баја Мали Книнџа никад није напунио Маракану иако његова музика не опјевава геноцид ни близу као Томпсонова. Такође никад ни Кошево није било пуно као ни стадион у Приштини кад пјева неки Бошњачки или Шиптарски Томпсон, али Максимир јесте.

Ne znam da li su oni bolesni , ali znam da ti sigurno jesi.
 
Управо тако. За већину проблема које има српски народ одговорна су наша западна ''браћа''. Са босанским муслиманима и Албанцима смо лијепо живели док Хрвати нису умјешали своје покварене прсте. Хрвати су нас завадили са њима и ја немам ништа против тих народа, чак су ми симпатични. Дакле за Косово не кривите ни Тачија ни Клинтона ни Ругову ни Буша већ највећег сина наших народа и његову екипицу. Вјерујем да је ово сви знате али чисто да подсјетим. Хрвате морамо мрзити, гајити према њима једну превентивну пасивну мржњу у дефанзивне сврхе. То је један болестан народ и није тачно да нису сви Хрвати такви, да нису сви усташе. Ко није усташа није ни Хрват. Томпсонови концерти су најбољи показатељ тога. Опростите ''браћо'' Хрвати али Баја Мали Книнџа никад није напунио Маракану иако његова музика не опјевава геноцид ни близу као Томпсонова. Такође никад ни Кошево није било пуно као ни стадион у Приштини кад пјева неки Бошњачки или Шиптарски Томпсон, али Максимир јесте.

Најлакше и најлепше је кривицу тражити у неком другом,
мада се она најчешће крије у нама самима!!!

И ако их већ не волиш, не мораш да их мрзиш!!!
Мржња није ни у традицији ни у духу и бићу српског народа!!!

СПУСТИ МАЛКО ЛОПТУ!!!
 
Ja mislila da je ovo ironija i taman htedoh da udelim bonu postavljaču kad ono :eek:
Gledaj bre u svoje dvorište, ne budi opsednut Hrvatima :mrgreen:

:super:

Ја би оставио њих на миру али неће они мене. Вјеруј ми, док Хрватска не дође на границе НДХ а Србија не буде Београдски пашалук, неће се смирити.
 
Ја би оставио њих на миру али неће они мене. Вјеруј ми, док Хрватска не дође на границе НДХ а Србија не буде Београдски пашалук, неће се смирити.

Hrvatska ti neće doći na te granice u skorije vreme tako da bolje sebi nađi neku zanimaciju nego što se truješ :mrgreen:
 
sudeci po mnogima sa ovog foruma..tomson bi napunio i marakanu

Недавно је у новинама писало да је Томпсон одржао концерт у Београду пред пуним стадионом. Шокирао сам се. Тек касније сам нашао да је у питању био Биоград(на мору).
 
Недавно је у новинама писало да је Томпсон одржао концерт у Београду пред пуним стадионом. Шокирао сам се. Тек касније сам нашао да је у питању био Биоград(на мору).

Nego, reci ti nama čiji si ti (klon)? Juče došao a već ovako inspirativan :think: Sumnjivo :zper:
 
Недавно је у новинама писало да је Томпсон одржао концерт у Београду пред пуним стадионом. Шокирао сам се. Тек касније сам нашао да је у питању био Биоград(на мору).
ja se ne bih zacudio ni da je bio u BEOgradu..i odrazo koncert..garant bi napunio marakanu..s obzirom na broj hrvatoljubaca u ovoj zemlji..pardon onih koji se zalazu za mir toleranciju i bratstvo i jedniostvo sa hravatima..
pa predsednik bi nam bio u pocasnoj lozi
 
Најлакше и најлепше је кривицу тражити у неком другом,
мада се она најчешће крије у нама самима!!!

И ако их већ не волиш, не мораш да их мрзиш!!!
Мржња није ни у традицији ни у духу и бићу српског народа!!!

СПУСТИ МАЛКО ЛОПТУ!!!

Не било каква мржња већ дефанзивна. Од те мржње штете не може имати нико, па ни Хрвати, а ми имамо много користи.
 
Не било каква мржња већ дефанзивна. Од те мржње штете не може имати нико, па ни Хрвати, а ми имамо много користи.
upotrebljavas pogresan izraz ..ili logicku konstrukciju..
mislim da znam sta hoces da kazes..to se zove bojkot
 
Само ми реци нешто Ахмете, откуд ти знаш ћирилицу, зар је учите у школи. Немој се љутити, пријатељски питам.

Selam brate Ibrahime, "upoznaj svog neprijatelja" stara je izreka, nije valjda da je ne znaš?


Kako se to defenzivno mrzi, a?
 
A kako se to defenzivno mrzi, gospon Bosanac?

Хрвати нас економски нападају тако да се економски требамо и бранити. Исто важи и за вас Бошњаке, да сте паметни били би сте са нама. За почетак да њихови привредници у Србији имају третман као српски и бошњачки у Хрватској.
 
Хрвати нас економски нападају тако да се економски требамо и бранити. Исто важи и за вас Бошњаке, да сте паметни били би сте са нама. За почетак да њихови привредници у Србији имају третман као српски и бошњачки у Хрватској.

Samo što ja nisam Bošnjak. :lol:

Nego bosanski Srbine, smanji malo te opojne droge for God's sake, Ramazan je.

I manje takvih misli, bićeš mentalno zdraviji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top