Tema koja je veoma teska za odgovor!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marjan!

Primećen član
Poruka
964
Da li je moguce povratiti devojku sa kojom je provedeno vreme od 3 godine i nesto malo meseci,u pitanju je bila prevelika ljubav,koja bi se brakom zavrsila,ja sam raskinuo ali ne u smislu da odlazim sa drugom vec da mi treba prostor da malo iskuliram,od raskida na ovamo smo se vidjali,povremeno ali sam joj u par navrata stvarno nekim izjavama slamao srce,nisam bio tu kad je trebalo i tako dalje,kada sam shvatio da zelim da budem sa njom ponovo i zauvek,ona mi je rekla da ne oseca vishe apsolutno nista prema meni,nego sao da sam joj kao "malo drag". Mislio sam da je u pitanju OSVETA,medjutim ispostavilo se da ona stvarno vishe ne oseca nista prema meni,TREBA MI NACIN,TREBA MI SREDSTVO,SAVET..BILO STA,STO BIH MOGAO DA PREDUZMEM A STO VEC NISAM,sta mislite...to traje vec 4-5 meseci,veza je bila cvrsta kao temelj a deluje mi nemoguce da ona iskulira za toliko kratko vreme.NISAM JOJ NANEO NEKI VECI BOl.
Da li postoji verovatnoca i neki nacin da povratim
 
Tesko prijatelju. Ako budes nastavio tako izgubices jos 4-5 meseci ni na sta. Za to vreme,eto i to koje je proslo, mogao si da nadjes novu ljubav koja bi do sad vec bila na nivou te prethodne!
Kad ti kaze u lice da te vise ne voli, to stvarno i misli!
"Najveca stvar koju mozete uraditi za voljenu osobu je da je ostavite na miru".
Pichi dalje!
 
Iskreno,mislim da te nije mogla tako lako zaboraviti niti prestati da te voli.
Ali verujem da je jako povredjena i ponosna i neznam bas da li postoji nesto sto mozes uraditi pa da ona zaboravi sve lose sto se desilo.
Mozda jedino da budes uporan...pa da vidis gde ce te to odvesti.
 
Da li je moguce povratiti devojku sa kojom je provedeno vreme od 3 godine i nesto malo meseci,u pitanju je bila prevelika ljubav,koja bi se brakom zavrsila,ja sam raskinuo ali ne u smislu da odlazim sa drugom vec da mi treba prostor da malo iskuliram,od raskida na ovamo smo se vidjali,povremeno ali sam joj u par navrata stvarno nekim izjavama slamao srce,nisam bio tu kad je trebalo i tako dalje,kada sam shvatio da zelim da budem sa njom ponovo i zauvek,ona mi je rekla da ne oseca vishe apsolutno nista prema meni,nego sao da sam joj kao "malo drag". Mislio sam da je u pitanju OSVETA,medjutim ispostavilo se da ona stvarno vishe ne oseca nista prema meni,TREBA MI NACIN,TREBA MI SREDSTVO,SAVET..BILO STA,STO BIH MOGAO DA PREDUZMEM A STO VEC NISAM,sta mislite...to traje vec 4-5 meseci,veza je bila cvrsta kao temelj a deluje mi nemoguce da ona iskulira za toliko kratko vreme.NISAM JOJ NANEO NEKI VECI BOl.
Da li postoji verovatnoca i neki nacin da povratim

nanio si joj bol i sad momak iskuliraj i trazi srecu na drugom mjestu.
sta i da te jos malo voli? kako moze ikad vise da bude sigurna u tebe,u vezu? kako moze da bude sigurna da tebi opet nece zatrebati malo vremena? :rtfm:
 
Prijatelju, ako budeš mnogo uporan, možda ćeš joj postati naporan.
Pusti je malo da sad ona iskulira i sredi svoja osećanja, jer ako je veza bila čvrsta ko temelj onda lako neće ni da se sruši.
Opusti se malo (znam da je to teško izvesti) ne javljaj joj se par dana pa nek ona pomisli šta je sa tobom.
 
Da li je moguce povratiti devojku sa kojom je provedeno vreme od 3 godine i nesto malo meseci,u pitanju je bila prevelika ljubav,koja bi se brakom zavrsila,ja sam raskinuo ali ne u smislu da odlazim sa drugom vec da mi treba prostor da malo iskuliram,od raskida na ovamo smo se vidjali,povremeno ali sam joj u par navrata stvarno nekim izjavama slamao srce,nisam bio tu kad je trebalo i tako dalje,kada sam shvatio da zelim da budem sa njom ponovo i zauvek,ona mi je rekla da ne oseca vishe apsolutno nista prema meni,nego sao da sam joj kao "malo drag". Mislio sam da je u pitanju OSVETA,medjutim ispostavilo se da ona stvarno vishe ne oseca nista prema meni,TREBA MI NACIN,TREBA MI SREDSTVO,SAVET..BILO STA,STO BIH MOGAO DA PREDUZMEM A STO VEC NISAM,sta mislite...to traje vec 4-5 meseci,veza je bila cvrsta kao temelj a deluje mi nemoguce da ona iskulira za toliko kratko vreme.NISAM JOJ NANEO NEKI VECI BOl.
Da li postoji verovatnoca i neki nacin da povratim

najbolje ti je da pokusas sve sto je u tvojoj moci da ti opet povjeruje da neces biti gad- ne odustaj jer ces i na kraju ako te odbije bar znati da si pokusao i dao sve od sebe.
mada, sagledaj realno, mozda je i ona za to vrijeme dok si bio bezobrazan, prolazila kroz pakao i lagano se udaljavala od tebe pa zbog toga kaze da joj vise nije stalo.
od te tri godine veze, koliko je trajalo to tvoje "ponasanje gada"?
 
Poslednja izmena:
nanio si joj bol i sad momak iskuliraj i trazi srecu na drugom mjestu.
sta i da te jos malo voli? kako moze ikad vise da bude sigurna u tebe,u vezu? kako moze da bude sigurna da tebi opet nece zatrebati malo vremena? :rtfm:

Potpis, osobito na ovo boldano :worth:
Osobno bi se plasila da me ne povrijedi opet na isti ili slican nacin, neke stvari ne bira pamet vec srce, a o nekim stvarim dobrano razmislimo prije nego sto uradimo.
Iz osobnog iskustva ti mogu reci da sam nekad davno prosla kao tvoja cura, kad je molio za oprost, nisam mu se vratila, bolilo je jer sam ga volila, ali u svakom slucaju manje nego sto bi vjerovatno zabolilo kad bi se ista stvar dogodila opet
 
Da li je moguce povratiti devojku sa kojom je provedeno vreme od 3 godine i nesto malo meseci,u pitanju je bila prevelika ljubav,koja bi se brakom zavrsila,ja sam raskinuo ali ne u smislu da odlazim sa drugom vec da mi treba prostor da malo iskuliram,od raskida na ovamo smo se vidjali,povremeno ali sam joj u par navrata stvarno nekim izjavama slamao srce,nisam bio tu kad je trebalo i tako dalje,kada sam shvatio da zelim da budem sa njom ponovo i zauvek,ona mi je rekla da ne oseca vishe apsolutno nista prema meni,nego sao da sam joj kao "malo drag". Mislio sam da je u pitanju OSVETA,medjutim ispostavilo se da ona stvarno vishe ne oseca nista prema meni,TREBA MI NACIN,TREBA MI SREDSTVO,SAVET..BILO STA,STO BIH MOGAO DA PREDUZMEM A STO VEC NISAM,sta mislite...to traje vec 4-5 meseci,veza je bila cvrsta kao temelj a deluje mi nemoguce da ona iskulira za toliko kratko vreme.NISAM JOJ NANEO NEKI VECI BOl.
Da li postoji verovatnoca i neki nacin da povratim

m, da :think:
ne, decko, ako je imalo pametna, nema nacina da je vratis
 
opet se neki feminizam proteze temom..
a040.gif

malo tolerancije ne bi bilo na odmet..
a030.gif
 
ljudi bre...u vezi sam sa njom...ne bio dobar,nego predoooobar...zivot mi je bila bre,svaki dan,iz dana u dan...smo se vidjali 3 godine,nije to mala stvar...proslio sito i reseto zajedno,ali ne loshe stvari u vezi nas,da smo imali greske...covece..ja sam joj 2 prevare oprostio,toliko sam je voleo,sad mi se cini da je volim jos vishe,ona je posle tog oprosta bila isto neponovljivo dobra,u zadnje vreme je izmenila karakter...sta ja znam,navelo ju je sve to da se promeni,al ja znam da ona nije losha,nisam slep...razmisljam i postavljam stvaari realno..A NEMOJ DA MI PREBACUJETE JER TAJ MOJ RASKID JE BIO SAMO TRENUTAK KRIZE NEKE,NEKOG LOSHEG RASPOLOZENJA...objasnjavao sam joj 200 puta to...nisam stvarno toliko djubre bio..ja vam garantujem,DAJ TE NEKI SAVET DA DELUJE..to sto pricate sve stoji...ali dajte neku ideju!!! :((((((((
 
ljudi bre...u vezi sam sa njom...ne bio dobar,nego predoooobar...zivot mi je bila bre,svaki dan,iz dana u dan...smo se vidjali 3 godine,nije to mala stvar...proslio sito i reseto zajedno,ali ne loshe stvari u vezi nas,da smo imali greske...covece..ja sam joj 2 prevare oprostio,toliko sam je voleo,sad mi se cini da je volim jos vishe,ona je posle tog oprosta bila isto neponovljivo dobra,u zadnje vreme je izmenila karakter...sta ja znam,navelo ju je sve to da se promeni,al ja znam da ona nije losha,nisam slep...razmisljam i postavljam stvaari realno..A NEMOJ DA MI PREBACUJETE JER TAJ MOJ RASKID JE BIO SAMO TRENUTAK KRIZE NEKE,NEKOG LOSHEG RASPOLOZENJA...objasnjavao sam joj 200 puta to...nisam stvarno toliko djubre bio..ja vam garantujem,DAJ TE NEKI SAVET DA DELUJE..to sto pricate sve stoji...ali dajte neku ideju!!! :((((((((

Sve dodje i prodje...raspadaju se brakovi od 20 godina, tako i veze od 3 god...mozda bas zato sto ste prosli sito i reseto, sto ste u 3 godine turbo istrosli energiju veza vam se raspada.
Ne znam koliko je to stvarno bila prava iskrena ljubav kad te je na samom pocetku isla varati...:manikir:
Zasto je izmjenila karakter? Da nisi ti otisao na "pauzu" mozda bi ona prekinula s tobom...
 
najbolje ti je da pokusas sve sto je u tvojoj moci da ti opet povjeruje da neces biti gad- ne odustaj jer ces i na kraju ako te odbije bar znati da si pokusao i dao sve od sebe.
mada, sagledaj realno, mozda je i ona za to vrijeme dok si bio bezobrazan, prolazila kroz pakao i lagano se udaljavala od tebe pa zbog toga kaze da joj vise nije stalo.
od te tri godine veze, koliko je trajalo to tvoje "ponasanje gada"?

Brate u te 3 godine ja nisam imao ni jednu jedinu gresku! a probao sam sve,od zvanja...podsecanja na dane,poklona...setnji preko pesama...sveeee!!!
brate bukvalno sam posvetio ceo zivot 8 meseci tome
 
Meni ona kaze da ni sama ne zna sta oseca vishe,ne zna i tu rec ne zna....ponavlja 50 00 puta...raspitivao sam se kod ljudi koji su bliski sa njom,sta kako...svi kazu DA NIJE ONA ISTA...da joj se nesto desilo,a ja sam tome kriv,a nece da mi kazi kako da popravim,a NISAM je OSTAVIOOOOO KAOOOO DEBILKU NAJVECU,koj vam je djavo??? jel vi citate sta vam pishem,ljudi bre sve vreme sam prisutan bio u njenom zivotu,zvao je...kupovao lekove kad je bolesna i tako dalje...
 
pa nismo mi bili 3-4 meseca zajedno...nego tri 3 ipo godine,to je prakticno nemoguce da zaboravi sve za 6 meseci,daj molim te...nemoj da pricas,ako ne znas nemoj da me savetujes...mislim,napisao sam ovoliki tekst,sta iznosis cinjenicu - AKO NEKOG NECES ONDA ...brate nije da ona nece,jel si lud...jel si procitao ti tekst. KAKVA 6 DANA,KAKVIH 6 SATI...
 
Citam sta pises i kao da pises nesto sto se meni dogadjalo. Imao sam 2 x veze po 3 godine! pa sta! bilo pa proslo! prvi put sam se opekao kao ti, jurio je, molio, ma sve i svasta.. posle 6 meseci ubijanja sebe skoro da sam prs'o potpuno. Sedeo sam kuci kao biljka! I? Sta sam imao od toga? Pa samo izgubljeno vreme i nerve! Kao sto napisah, pichi dalje!
 
pa nismo mi bili 3-4 meseca zajedno...nego tri 3 ipo godine,to je prakticno nemoguce da zaboravi sve za 6 meseci,daj molim te...nemoj da pricas,ako ne znas nemoj da me savetujes...mislim,napisao sam ovoliki tekst,sta iznosis cinjenicu - AKO NEKOG NECES ONDA ...brate nije da ona nece,jel si lud...jel si procitao ti tekst. KAKVA 6 DANA,KAKVIH 6 SATI...

hhahah postajes mi smjesan koliko vices, aj ne vici, smiri se pa polako!

Cinnjenice: hodali ste 3 godine, imali vezu sa padovima i uspjesima,volili ste se, bio si uz nju i dok si je stavio na stand-by, ona je vrijeme stand-by iskoristila razmisljajuci o vezi, toj ljubavi, mozda pokusala sa nekim drugim(kazem mozda!!! ne da jeste) i shvatila da od te vase veze ZA SADA nema nista..kuzis?Nekomu je potrebno da to skuzi 6 minuta, nekomu 6h, nekomu 6mj...kuzis?Nadam se da kuzis!
Osobno bi volila da uspijes u svojim namjerama, da povratis ljubav, ali tipkam onako kako ja vidim situaciju....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top