ZASTO NIJE USPOSTAVLJEN BALANS IZMEDJ MUSKARACA I ZENE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a da pitam ja nesto e ovako malo da skrenem sa teme..ZASTO AKO SE MUSKARAC POJ*ebe sa pola grada on postaje faca a ako devojka to uradi sa dvojicom vec se pominje kao ku*rva i svi je gledaju popreko.npr ja sam pre neki dan bila na zurci poljubila se sa trojicom i vec me ostali pljuju dok je jedan moj drug bio toliko pijan da je ljubio i hvatao sve redom na kraju je izdr*kao u wcu i od tog dana mu svi padaju na kolena??!!!jel to u redu ajde mi kazite isto tako ako devojka pogleda ili prica sa nekim drugim momak odmah pravi ljubomorne scene dok ako decko to uradi devojka (uglavnom) ne kaze nista jer je to jelte normalno za muski pol. :x
 
JOBAHA:
a da pitam ja nesto e ovako malo da skrenem sa teme..ZASTO AKO SE MUSKARAC POJ*ebe sa pola grada on postaje faca a ako devojka to uradi sa dvojicom vec se pominje kao ku*rva i svi je gledaju popreko.npr ja sam pre neki dan bila na zurci poljubila se sa trojicom i vec me ostali pljuju dok je jedan moj drug bio toliko pijan da je ljubio i hvatao sve redom na kraju je izdr*kao u wcu i od tog dana mu svi padaju na kolena??!!!jel to u redu ajde mi kazite isto tako ako devojka pogleda ili prica sa nekim drugim momak odmah pravi ljubomorne scene dok ako decko to uradi devojka (uglavnom) ne kaze nista jer je to jelte normalno za muski pol. :x

hehehehehehe :D
hihih :lol:
naravno da treba da te pljuju i naravno da je onaj dechko normalan. svasta.
c c c c :)
 
anita14:
Ni jedan ne zna da ti kaze ono sto oseca ili misli. I interesuje ga samo izgled
I zasto se muskarci zaljubljuju gledanjem a zene slusanjem.
Devojka mora da bude iskrena i verna a muskarac ne
Ma sve to sto ti pricas zavisi od coveka do coveka....Naprimer znam mnogo slucejava,tacnije ponzajem mnogo mladica koji na vrlo lep nacin umeju da iskazu svoja osecanja,uostalom izgled je bitan,tacnije to je prvi uslov da bismo prisli nekome.Naprimer,vidis neku grbavu nakazu na ulici,sigurno neces pomisliti:jao ko zna kako je on pametan!Pa zapoceti razgovor,vec ces pobeci,glavom bez obzira,a da vidis nekog slatkog,razvijenog,lepog tipa sigurno ces pozeleti da ga upoznas i malo bolje....tako je i sa muskrcima!Druga stvar:Niko ne mora biti veran.Vernost je pitanje morala i vaspitanja,a ne obaveze.Istina je da za muskarca koji je neveran i koji menja devojke 'k'o carape' da ce ga nazivati frajerom,a za devojku sa takvim osobinama reci ce da je fuksa.
To i niije fer,ali je*iga tako je! :P
 
Specijalno za naše drugarice feministkinje: :lol:

Šta znači kad žena predje iz kuhinje u kupatilo?
- Znači da je lanac predugačak.

Bog rekao Adamu: "Stvoriću biće koje će te voleti, paziti i čuvati, koje će ti pomagati i pored koga ćeš uživati, ali mi moraš dati jednu ruku, bubreg, jetru i levo plućno krilo..."
Adam na to kaže:
"A šta mogu da dobijem za jedno rebro?"
 
Ni jedan ne zna da ti kaze ono sto oseca ili misli. I interesuje ga samo izgled
I zasto se muskarci zaljubljuju gledanjem a zene slusanjem.
Devojka mora da bude iskrena i verna a muskarac ne

Pa to za zaljubljivanje je iz razloga što je dobra većina somine...A ovo za iskrenost i vernost je zato što živimo u svetu muškog šovinizma i nepismenosti i koliko god pričali da napredujemo po nekim shvatanjima smo još u srenjem veku.Što se tiče osećanja znam momke koji ih iskazuju i znaju kako to da rade, tako da nije da ne znaju svi....
 
Specijalno za naše drugarice feministkinje: :lol:

Šta znači kad žena predje iz kuhinje u kupatilo?
- Znači da je lanac predugačak.

Bog rekao Adamu: "Stvoriću biće koje će te voleti, paziti i čuvati, koje će ti pomagati i pored koga ćeš uživati, ali mi moraš dati jednu ruku, bubreg, jetru i levo plućno krilo..."
Adam na to kaže:
"A šta mogu da dobijem za jedno rebro?"

Jadno.....
 
a da pitam ja nesto e ovako malo da skrenem sa teme..ZASTO AKO SE MUSKARAC POJ*ebe sa pola grada on postaje faca a ako devojka to uradi sa dvojicom vec se pominje kao ku*rva i svi je gledaju popreko.npr ja sam pre neki dan bila na zurci poljubila se sa trojicom i vec me ostali pljuju dok je jedan moj drug bio toliko pijan da je ljubio i hvatao sve redom na kraju je izdr*kao u wcu i od tog dana mu svi padaju na kolena??!!!jel to u redu ajde mi kazite isto tako ako devojka pogleda ili prica sa nekim drugim momak odmah pravi ljubomorne scene dok ako decko to uradi devojka (uglavnom) ne kaze nista jer je to jelte normalno za muski pol. :x

Zato što su ljudi nepismeni i zato što imaju pogrešno ustaljene sisteme vrednosti.
 
Anarko-sistemko, da te pitam nešto:
kojem pravcu feminizma ti pripadaš?

180px-Anfem.svg.png
 
a da pitam ja nesto e ovako malo da skrenem sa teme..ZASTO AKO SE MUSKARAC POJ*ebe sa pola grada on postaje faca a ako devojka to uradi sa dvojicom vec se pominje kao ku*rva i svi je gledaju popreko.npr ja sam pre neki dan bila na zurci poljubila se sa trojicom i vec me ostali pljuju dok je jedan moj drug bio toliko pijan da je ljubio i hvatao sve redom na kraju je izdr*kao u wcu i od tog dana mu svi padaju na kolena??!!!jel to u redu ajde mi kazite isto tako ako devojka pogleda ili prica sa nekim drugim momak odmah pravi ljubomorne scene dok ako decko to uradi devojka (uglavnom) ne kaze nista jer je to jelte normalno za muski pol. :x

Ali šta je najinteresantnije u svemu ovome,a to bi prebacio devojkama,tj. to ih uopšte ne shvatam- Jure baš za takvim momcima koji su hebali pola grada,dok su im ostali šonje,šeprtlje ili kako god...Dok muškarac koji želi ozbiljnu vezu neće uzeti neku koja je spavala sa pola grada...
 
Ali šta je najinteresantnije u svemu ovome,a to bi prebacio devojkama,tj. to ih uopšte ne shvatam- Jure baš za takvim momcima koji su hebali pola grada,dok su im ostali šonje,šeprtlje ili kako god...Dok muškarac koji želi ozbiljnu vezu neće uzeti neku koja je spavala sa pola grada...

Koje devojke??Jeste interesantan fenomen..valjda zbog onog prirodnog vidi se da je polno sazreo...u tom slučaju ne zna se ko je zreliji.Zašto neće uzeti ako se devojka uozbiljila?I nisu ostali šonje, šeprtlje i ostalo...sad što se vi tako osećate zbog raznoraznih kompleksa, sasvim druga priča....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top