Razgovor aliena

proguglao sam malo i pronasao da neki ljudi smatraju da je ovo razgovor dva pripadnika vrste Sivih (Greysa):

"Nedavno sam pročitao onu knjigu o otmici Betty i Barney Hilla i oni su rekli kako greysi imaju nekakva usta sa kojima proizvode zvukove. Nekakva membrana. Ono što je također interesantno je da Hillovi navode kako se njima čini da ima više vrsta vanzemaljaca u tom brodu. Njih su pregledavali nekakvi sivi vanzemaljci sa reptilskim očima, no takđer ih je iz daleka promatrao vrlo nizak vanzemaljac sa crnim očima koji se njima činio kao šef broda. Za tog malog Betty je tvrdila da ima nekakvu zlu pojavu. Recimo ovi malo viši su joj kao htjeli dati onu knjigu za uspomenu, kada ih je taj mali spriječio.

Evo opisi usta i govora (na engleskom)

“Their mouths moved and I could see them.” When their mouths moved sounds came out from them that Barney described as sounding like (quivering) “oh-oh-oh-oh-oh-oh. They opened their mouths but they were not talking to me.”


A membrane was observed near the captor’s mouth-opening when it was parted slightly. This membrane appeared to flutter when the humanoid creatures communicated with each other in a humming type of language not understood by the Hills."

gray_alien_close1.jpg
 
Na NASA stranici:

http://www.nasa.gov/mission_pages/cassini/multimedia/pia07967.html

nema nikakvog objašnjenja ovog fenomena, piše "Bizaran zvuk Saturnovih radio emisija" , da je ovo uobičajan zvuk lako bi dali nekakvo - objašnjenje kako "naucnici" uvek nađu čak i za fenomene kojima se bavimo za koje nikakvo "naucno" objašnjenje ne stoji, običan pokušaj racionalnog ( zatvorenog ) uma da objasni ono što ne može shvatiti.
 
To je radio razgovor izmedju dve neidentifikovane letece WC sholje.

***** je donekle u pravu, ali nije sve razumeo.
Mi mocni Rendzeri imamo translator, koji je izbacio ovo

-Wc24, javi se..

-Sta oces koji ****** sada, narucujem nam virsle sa senfom i kecapom.

-Ama vidi bre na krstarici, na pdf-u natprirodne misterije sta sve laprdaju
Kake ko foke

-Mislis da intervenisemo, i pokupimo kaku?

-Ja bi rado, al bojim se onih Mocnih Rendzera...ne bi ni ovde smeli biti

- U pravu se, jebte...cek da nam donesu virsle, i palimo za TAeletabilend

- Ok.

Eto, to vam je to. ::)
 
Ma samo se vi zezajte ali ovo pokazuje koliko je onaj Seti projekat ustvari smesan. Cak sam ga i ja jednom vrteo na svom racunaru ne bi li otkrili poruke iz svemira.

A evo..KONACNO JE zabelezeno nesto takvo. ...i sta sad. Nikom nista. NIti neko to spominje niti izgelda sme da spomene.

O cemu mi pricamo i u kakvom svetu to zivimo?. Svetu lazi...gde se svaka istina skriva i gde ne mozemo da verujemo u ama bas nista sto nam zvanicne sluzbe i zvanicna "nauka" serviraju kao istine o svetu i zivotu.
 
Kavi bre alieni.
Meksikanac ga udavio ko pile.
A mi bi ga već skrkali.
Džo bagerista bi bio Si-gurni Tkalčević(Weaver),ne znam samo da li bi reko
GET AVEJ FROM HR,JU BIČ!
:hahaha:
Ali bi ražnjić bio, sa sve šljivovicom pride.
 
Mislim,Tajlanđani jedu bube,ko i Aboridžini.
Kinezi šibaju pse(ili Korejanci?)
Talijani jedu konje(ček,a što ih zovu žabari?)
Pa možemo i mi aliene,nema šta ne možemo.
Poslije vranjansku crvenu papričicu,niki ALIJEN ni kiselina ne more nam ič!!!
:hahaha:
 
Zvončice...
JA ti vjerujem.
Ali pošto sam danju ćuko koji juri loptu,a noću jastreb iznad reposa...
Ne treba me ozbiljno shvatiti.
Alieni pričaju A MI iH SNIMIMO...
Krici iz pakla na 14 km,A MI IH SNIMIMO...
Nja,nja,nja,A MI TO SNIMIMO...
Tajne baze,planovi,CIA,FBI,nja,nja,nja...
A članovi foruma Krste ih sve razotkriju...
Uz pomoć LINAKA na kupite moju knjigu dot kom.
A-ha...
:mrgreen:
:hahaha:
:hahaha1:
:dash: I am OK now... :cool: :hahaha: :lol: WTF
 
Ma samo se vi zezajte ali ovo pokazuje koliko je onaj Seti projekat ustvari smesan. Cak sam ga i ja jednom vrteo na svom racunaru ne bi li otkrili poruke iz svemira.

A evo..KONACNO JE zabelezeno nesto takvo. ...i sta sad. Nikom nista. NIti neko to spominje niti izgelda sme da spomene.

O cemu mi pricamo i u kakvom svetu to zivimo?. Svetu lazi...gde se svaka istina skriva i gde ne mozemo da verujemo u ama bas nista sto nam zvanicne sluzbe i zvanicna "nauka" serviraju kao istine o svetu i zivotu.

Ti vrteo seti na svom racunaru? HAhahahahahah, Imas radio teleskop u dvoristu ili primas talase direktno u mozak?
:)

Ovaj snimak je teski laznjak, lepo vam Alex rece da naprcite slusalice na tintaru i pazljivije slusate.
 

Back
Top