Da li vam se ikad nabacivala gay osoba i kako ste reagovali?

Paramparčad

Početnik
Poruka
25
Ako jeste kako ste reagovali?
laughing.gif

Ako nije,sta mislite,kako bi ste odreagovali?
laughing.gif
 
Što ja nekoga diskriminišem ako ona mene ugrožava i seksualno me uznemirava... alo bre...o čemu ti pričaš..ili samo ponavljaš ono što si videla i čula na televiziji?!

Slazem se sa tobom, ali moja poenta nije da ih ne treba ignorisati, naprotiv, samo to isprva treba uraditi kao i sa bilo kojom drugom strejt osobom koja prema nama postupa na isti nacin. Ako i nakon prvog odbijanja ne shvata da nismo zainteresovani, onda se zaboravljanje na toleranciju svakome moze oprostiti.
 
Slazem se sa tobom, ali moja poenta nije da ih ne treba ignorisati, naprotiv, samo to isprva treba uraditi kao i sa bilo kojom drugom strejt osobom koja prema nama postupa na isti nacin. Ako i nakon prvog odbijanja ne shvata da nismo zainteresovani, onda se zaboravljanje na toleranciju svakome moze oprostiti.

Aman ova mene nije startovala normalno... pa to mi se nije desilo ni od muškarca... a eto desi mi se od žene... majko mila, šta me snađe!
 
Uplatio mi jedan veseli, nasminkani tip, zeton za Arkade igru jednu Alien, valjda bese, u nekoj fliperani, i onda smo igrali malo, dok nisam izgubio, i on mi dao jos jedan zeton, koji sam iskoristio, i on mi je rekao nakon sto smo izgubili sve zivote da dobro igram, i ja sam rekao da imam sutra da pisem domaci i otisao sam kuci.
8 godina kasnije sam tek provalio da sam umalo zeton platio buljom.
 

Back
Top