свекрве какве су вам снаје?

Ovde ima zaista beznacajan broj svekrva, te ova tema nece zaziveti.

Ipak, da dam svoj doprinos i opisem svoju snaju:
Ne poznajem snaju bas mnogo, ali dovoljno da mogu da je opisem kao krajnje razumnu osobu!

Potice iz normalne porodice.
Retko se vidjamo (1-2xgodisnje) jer zivi u Evropi, ali ne blizu Srbije.

Cinjenica da je ostavila posao i posla u svet sa svojim muzem (a mojim sinom) (pre skoro 1 deceniju), mi govori da ga mnogo voli sto je sasvim dovoljno da u mojim ocima bude pozitivna licnost.

Odlicna je majka je jednog nemirka.

Nismo imale nikakve sukobe, vec medjusobno postovanje..... a to je mozda i jer svaka ima svoju kucu (u stvari, to i jeste ono najbitnije).

Njena narav je slicna mojoj - ne voli neka preterana intimisanja, tako da se dobro razumemo.

Postujem je, ali necu da se foliram i pisem da je volim kao sto bih volela svoju cerku jer to nikako ne bi bilo tacno!
Dovoljno je da mi je simpaticna i da normalno komuniciramo.
poz
 
Ovde ima zaista beznacajan broj svekrva, te ova tema nece zaziveti.

Ipak, da dam svoj doprinos i opisem svoju snaju:
Ne poznajem snaju bas mnogo, ali dovoljno da mogu da je opisem kao krajnje razumnu osobu!

Potice iz normalne porodice.
Retko se vidjamo (1-2xgodisnje) jer zivi u Evropi, ali ne blizu Srbije.

Cinjenica da je ostavila posao i posla u svet sa svojim muzem (a mojim sinom) (pre skoro 1 deceniju), mi govori da ga mnogo voli sto je sasvim dovoljno da u mojim ocima bude pozitivna licnost.

Odlicna je majka je jednog nemirka.

Nismo imale nikakve sukobe, vec medjusobno postovanje..... a to je mozda i jer svaka ima svoju kucu (u stvari, to i jeste ono najbitnije).

Njena narav je slicna mojoj - ne voli neka preterana intimisanja, tako da se dobro razumemo.

Postujem je, ali necu da se foliram i pisem da je volim kao sto bih volela svoju cerku jer to nikako ne bi bilo tacno!
Dovoljno je da mi je simpaticna i da normalno komuniciramo.
poz

zašto vi niste moja svekrva...:lol:
 

Back
Top