Koja je ovo zhivotinja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MIcka Shicka

Početnik
Poruka
38
Svako veche kad se vracam kuci, dok se od moga verenika oprashtam pred kapijom, iz susednih drveca se chuju prestrashni zvuci. Chuje se jedno BRZZZZZZ, kao.. zamislite koshnicu koja stalno zuji. E, isto je tako, samo shto se to chuje od 5-10 sekundi, i ne znamo ni odakle dolazi, pa pretpostavimo da je iz drveta pored. Onda se pomerimo, i onda opet chujemo isti zvuk, i opet blizu nas, dakle iz drugog drveta, a da uopshte nismo videli da je ta chudna zhivotinja preletela taj put.
Ja se sad mnogo plashim, mozhda je to neki strashan gnom :(

imate li ideju koja bi to zhivotinja mogla da bude, molim vas pomozite, umrecu od straaaaahaaa!!!
 
Ja mislim da je to ManBearPig (Covekomedvedjasvinja) - "half man, half bear, and half pig"

Ghjkl.JPG
 
Svako veche kad se vracam kuci, dok se od moga verenika oprashtam pred kapijom, iz susednih drveca se chuju prestrashni zvuci. Chuje se jedno BRZZZZZZ, kao.. zamislite koshnicu koja stalno zuji. E, isto je tako, samo shto se to chuje od 5-10 sekundi, i ne znamo ni odakle dolazi, pa pretpostavimo da je iz drveta pored. Onda se pomerimo, i onda opet chujemo isti zvuk, i opet blizu nas, dakle iz drugog drveta, a da uopshte nismo videli da je ta chudna zhivotinja preletela taj put.
Ja se sad mnogo plashim, mozhda je to neki strashan gnom :(

imate li ideju koja bi to zhivotinja mogla da bude, molim vas pomozite, umrecu od straaaaahaaa!!!

Ma svemirci snajka :mrgreen:
 
Forumaska koleginice, na Vasem mestu bih bila jako zabrinuta povodom stacioniranja nepoznate animalie u blizini Vaseg stanovista. Na osnovu datog opisa, moglo bi se pretpostaviti da je u pitanju bice po imenu drekavac (Allouattinae) koje koristi malo drugacije zvukove od ovde navedenih a verovatno iz razloga prikrivanja svoje pozicije i ostavljanja pogresnih tragova (u ovom slucaju u pitanju je zujanje koje nije izvorni glas doticnog bica). Ne bih postavljala sliku jer bi kod osetljivijih ljudskih primeraka mogla da izazove paniku. Osnovni razlog boravka u blizini Vaseg doma je verovatno ljubomora na verenika koga je nuzno zaplasiti. Takodje moze biti i materijalizovani oblik nekog nekrstenog, umrlog stvora kome ste se grdno zamerili pa nije neverovatno da moze da se usunja kroz prozor i udavi Vas u snu. Preporuka je da mu se upali jak reflektor jer na svetlost negativno reaguje ili postaviti zastitne resetke na svojim prozorima. Radi umirenja, dobro bi bilo ostaviti mu kamare plodova i izdanaka (ne znam da li jede grozdje i sljive, treba probati). U svakom slucaju, neka je sa srecom a verenika za svaki slucaj privremeno udaljiti ili opskrbiti hladnim ili toplim oruzjem za slucaj napada.
 
Forumaska koleginice, na Vasem mestu bih bila jako zabrinuta povodom stacioniranja nepoznate animalie u blizini Vaseg stanovista. Na osnovu datog opisa, moglo bi se pretpostaviti da je u pitanju bice po imenu drekavac (Allouattinae) koje koristi malo drugacije zvukove od ovde navedenih a verovatno iz razloga prikrivanja svoje pozicije i ostavljanja pogresnih tragova (u ovom slucaju u pitanju je zujanje koje nije izvorni glas doticnog bica). Ne bih postavljala sliku jer bi kod osetljivijih ljudskih primeraka mogla da izazove paniku. Osnovni razlog boravka u blizini Vaseg doma je verovatno ljubomora na verenika koga je nuzno zaplasiti. Takodje moze biti i materijalizovani oblik nekog nekrstenog, umrlog stvora kome ste se grdno zamerili pa nije neverovatno da moze da se usunja kroz prozor i udavi Vas u snu. Preporuka je da mu se upali jak reflektor jer na svetlost negativno reaguje ili postaviti zastitne resetke na svojim prozorima. Radi umirenja, dobro bi bilo ostaviti mu kamare plodova i izdanaka (ne znam da li jede grozdje i sljive, treba probati). U svakom slucaju, neka je sa srecom a verenika za svaki slucaj privremeno udaljiti ili opskrbiti hladnim ili toplim oruzjem za slucaj napada.

:hahaha: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :ok:
 
Svako veche kad se vracam kuci, dok se od moga verenika oprashtam pred kapijom, iz susednih drveca se chuju prestrashni zvuci. Chuje se jedno BRZZZZZZ, kao.. zamislite koshnicu koja stalno zuji. E, isto je tako, samo shto se to chuje od 5-10 sekundi, i ne znamo ni odakle dolazi, pa pretpostavimo da je iz drveta pored. Onda se pomerimo, i onda opet chujemo isti zvuk, i opet blizu nas, dakle iz drugog drveta, a da uopshte nismo videli da je ta chudna zhivotinja preletela taj put.
Ja se sad mnogo plashim, mozhda je to neki strashan gnom :(

imate li ideju koja bi to zhivotinja mogla da bude, molim vas pomozite, umrecu od straaaaahaaa!!!

e TUŽNA TI...i niko izgleda ne skonta da si ti u stvari htela da se pohvališ kako se uskoro udaješ....nema tu nikakvog drekavca..ni ježa...ni stršljenja od 1m.

jer da i ima nesto TI BI NORMALNO TRAŽILA pomoć od tvog ĐUVEGLIJE čiji prsten nosiš...valjda ON treba da te spasava a ne MI odavlen koji smo samo virtulelni

dakle, KAD JE SVADBA, DRAGA ?
 
Jao, kako ste svi divni! Ja sam se vec udala znate, moj muzh je najdivniji i kupio mi je hemijsku olovku shto peva pesmu hane montane pre neki dan! ja ne znam ko je hana montana, ali sam chula da je popularna i da je tinejdzheri vole pa sam mislila da ih chinim ljubomornim, iako ne znam ni jednog tinejdzhera. ali zato znam neke starije osobe koje cu da nerviram svojom prelepom pojavom.
I shta vi znate da nema drekavca ni jezha, ja valjda znam da me to chudovishte pratii da ispushta zastrashujuce zvuke i stalno mi ispred nogu padaju neke krem banane, pikavci, breskve, krushke, opiljci od jabuka... i sinoc je bio tu, zvrndao kao i obichno... i mene bi moj muzh branio od men ber piga kad bi nas napao ali ja zhelim da znam da li je to men ber pig, zhelim da izvizualizujem svog neprijatelja kako bi mogla da crtam strip
 
pa i nije bila bash lepa torta jer moj muzh ne jede jaja ni mleko, ali ja sam zamishljala da je lepa. zato ni ne razumem zashto nas ova strashna zhivotinja prati i preti nam nashim tananim i lepim egzistencijama. mozhda ona zheli da je pojedemo? da umre u krvavoj dvojbi? mozhda je zheljna rata, jer joj umro tata... tako mnogo pitanja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top