VRLO KONKRETNO :)

Vrtirepic

Početnik
Poruka
32
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze kada cu se ja zaljubiti tj naci decka..eto vrlo konkretno i jednostavno, ne bih da vas gnjavim jer vidim da vam svasta traze ali ako bi bacili pogled na ovo moje cudo od natalne karte bila bih vam zahvalna :)

 
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze kada cu se ja zaljubiti tj naci decka..eto vrlo konkretno i jednostavno, ne bih da vas gnjavim jer vidim da vam svasta traze ali ako bi bacili pogled na ovo moje cudo od natalne karte bila bih vam zahvalna :)


Sto se sekiras,jos imas Ve u vagi verovatno si lepa;)
Verovatno krajem oktobra..a mozda naleti neki stariji dogodine,ali pazi, tek ovo ce biti ozbiljno;)
 
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze kada cu se ja zaljubiti tj naci decka..eto vrlo konkretno i jednostavno, ne bih da vas gnjavim jer vidim da vam svasta traze ali ako bi bacili pogled na ovo moje cudo od natalne karte bila bih vam zahvalna :)


A sta da radimo sa ovima oko tebe? Da ih sve razjurimo?

Nego, meni je upalo u oci...

Drugo polje u Strelcu, vladar Jupiter u petom polju
Nisam pratila dalje aspekte, ali, da li si igrala neke igre na srecu?

Ajde ostali amateri...
da vidimo koje su nam sanse da nas ova mala slatka vodi na Havaje? ;)
 
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze kada cu se ja zaljubiti tj naci decka..eto vrlo konkretno i jednostavno, ne bih da vas gnjavim jer vidim da vam svasta traze ali ako bi bacili pogled na ovo moje cudo od natalne karte bila bih vam zahvalna :)


Ti mozes da se zaljubis kad hoces,to ti niko ne moz' zabraniti! ;)
Imas postavljenu kartu koju gledamo i mi i ti...
Pa ajd' da gledamo, ok?

Saturn je trenutno u Devici,,,pa u kojoj tvojoj kuci ili polju?
U tom segmentu zivota ti kao ti, osecas ogranicenja ili teskoce...
ako je u 10, u vezi posla ili skole ( moze da se kaze da je djaku skola posao)
Kada udje u 11. se neka prijateljstva prekinu,mozda nisu ni bila prava prijateljstva..?
A moze da dodje do racionalnijih planiranja, recimo, da razgranicimo sta je to sto je idealnoooo...a sta je to sto je realno...
Pa onda, gledamo na koju planetu ce prvo Saturn da naidje u toj tvojoj Vagi?
Na Sunce, koje oznacava, pored direktora, oca, ali i muza...
Moze da se desi neki ozbiljan (Saturn) ili stariji (oko 7. godina ) djuvegija koji bi da se zeni? :heart:

Posle toga dolazi do Venere, gde ce Venera da se preispituje... i pita...Jel bas to taj?
Ili moze da dodje do ozvanicenja veze, ulazak u brak kao zakonski definisanu...

No, tebi peto polje pocinje u Ovnu, vladar Mars je u Devici na poslednjim stepenima, a preko njega ce Saturn imati tranzit oktobra~novembra...mozda da obratis paznju, jer Mars, on hoce i vice KREEECEM dok Saturn kaze CEEEEEKAJ! :rtfm:

Saturnova rec je uvek jaca...tako da ti u tom periodu mogu biti kreni~stani situacije...
ali, situacije koje se mogu sa obzirom da ih ZNAMO mogu solidno i bez sekiracije proci.

Pa. sad ti nama kazi kad ces da nadjes momka? ;)
Pa jos da dodam da Vaga kao Vaga prosto juri~zuri da se udaje!
Pozdrav od Vage
 
Malo sam citala o Saturnu i vidim da se ljudi njega uglavnom "plase" tj da je to planeta koja sa sobom nosi probleme, prekidanje veza, probleme na poslu itd..e sad ono sto me zanima..kako da znam kada ce Saturn uci u moju 11 kucu i da li cu imati probleme sa prijateljima jer kao i sve Vage vrlo sam drustvena :) i prijatelji cine veliki deo mog zivota..ne bih volela da to bude ugrozeno ni na koji nacin :)
 
Врло конкртно, нема теби ништа озбиљније пре краја 2011. године, новембар месец.
Тад ће ти Сатурн бити на Венери, Јупитер ће давати свој последњи и најачи трзај изласком из 5. поља, поља емоција, Венера и Месец ће ти бити на Нептуну, па ћеш бити сва романтична...ето...јави да потврдиш.;)
 

Back
Top