Dewojkama ne trebaju musakrtzi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Ako pogledamo strukturu drustwa, widetjemo da uglawnom dewojkama( za zxene ne znam) muskartzi uopste ne trebaju z:D. I wishe wole swoje drugaritze istog pola, nego ikakwe muskartze z:D. A onda se zamislim pa koji razlog bi dewojka imala da woli nekog muskartza, kada ima jedno 20 ljudi koji kad bi pukla prstima bi se smuwali sa njom z:D. Znacxi ima muskaratza na izwoz :lol:.
Sxta tje joj neki mentol da je smara, ona hotje ad zhiwi da eksperimentise i ostale gluposti. Dok sa druge strane drugaritze su- mnogo profitabilnije. I mnogo je bolje woleti sebi jednake, nego neke debile.
Skoro niko od muskaratza nema toliko motji koliko ni prosecxna dewojka z:D.
Da li ulazimo ponowo u matrijarh? :think:
Mada kada ostare stwari se pomalo menjaju, ali im opet jedino trebaju- radi braka.
 
Ako pogledamo strukturu drustwa, widetjemo da uglawnom dewojkama( za zxene ne znam) muskartzi uopste ne trebaju z:D. I wishe wole swoje drugaritze istog pola, nego ikakwe muskartze z:D. A onda se zamislim pa koji razlog bi dewojka imala da woli nekog muskartza, kada ima jedno 20 ljudi koji kad bi pukla prstima bi se smuwali sa njom z:D. Znacxi ima muskaratza na izwoz :lol:.
Sxta tje joj neki mentol da je smara, ona hotje ad zhiwi da eksperimentise i ostale gluposti. Dok sa druge strane drugaritze su- mnogo profitabilnije. I mnogo je bolje woleti sebi jednake, nego neke debile.
Skoro niko od muskaratza nema toliko motji koliko ni prosecxna dewojka z:D.
Da li ulazimo ponowo u matrijarh? :think:
Mada kada ostare stwari se pomalo menjaju, ali im opet jedino trebaju- radi braka.

Fascinantno je na koji nacin duboki kompleksi izviru iz tebe....ostavila te riba,pa sta
 
Ha Ha
Nije me ostawila z:D.
Mogu da imam ribu kad hotju, jednostawno sada mi se ne ima riba :roll:
Sine nije owo kompleks, owo je razmisljanje
Ajde neka mi neko logicki obori argumente.

siiine, lol
ovo je zazvucalo tako, lol joj cak to nisam ni spomenuo,dobro,mozes lol
ja sam rekao, fascinantno na koji nacin
a za temu,veze ti nemas o devojkama...sta kazes,kad ostare malo im vise treba a? lol
Aj vazi,da argumentima utvrdimo sto je zemlja okrugla

Ali ne ima mi se riba :lol:
 
Ako pogledamo strukturu drustwa, widetjemo da uglawnom dewojkama( za zxene ne znam) muskartzi uopste ne trebaju z:D. I wishe wole swoje drugaritze istog pola, nego ikakwe muskartze z:D. A onda se zamislim pa koji razlog bi dewojka imala da woli nekog muskartza, kada ima jedno 20 ljudi koji kad bi pukla prstima bi se smuwali sa njom z:D. Znacxi ima muskaratza na izwoz :lol:.
Sxta tje joj neki mentol da je smara, ona hotje ad zhiwi da eksperimentise i ostale gluposti. Dok sa druge strane drugaritze su- mnogo profitabilnije. I mnogo je bolje woleti sebi jednake, nego neke debile.
Skoro niko od muskaratza nema toliko motji koliko ni prosecxna dewojka z:D.
Da li ulazimo ponowo u matrijarh? :think:
Mada kada ostare stwari se pomalo menjaju, ali im opet jedino trebaju- radi braka.

slazem se.
i posto sve imaju velike piccke ondak su vibratori keva :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top