Jutarnji programi

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Znaci,da li gledate jutarnji program i koji:
Mozda pinkov,rts-ov ili Budilnik...
Ja licno,kada ustanem,gledam budilnik...
P.S
Sta je sa Djordem Maricicem?
On kao ide u Ameriku(bash steta)ali zashto?
 
Ubedljivo najnemastovitiji jutarnji program trenutno ima Pink.Prvo Ognjen se mnogo isfolirao u poslednje vreme, drugo bas im je bezveze fora stara milion godina, kao voditelji su na plazi kupaju se i suncaju, medju silikonskim lepoticama, a mi pacenici koji nismo na moru sedimo ispred TV , balavimo i zamisljamo da smo na letovanju.Pa dal oni misle da se narod jos na to pali.Najbolji je jutarnji na RTS, al samo kad vode Rada i onaj bradonja
 
WOW :shock: to je previse rano za mene na raspustu,a kad sam u skoli onda nemam vremena da to gledam :?
Da,jutros sam se ustala u 6:30(neka emisija :oops: ) i gledala sam malo Zeku u jutarnjem izdanju. On je skroz lud 8)
 
ja gledam Ognjena u Jutarnjem programu od 09h!!
cool008.gif
 
Pozdrav svim forumasima. Siguran sam da svi mi u Srbiji ujutru dok se spremamo za posao ili kuvamo kafu, saltamo kanale gledajuci razne jutarnje programe. Ja sam iz CG poreklom i raduje me ds mi u Crnoj Gori od skoro imamo jako kvalitetan jutarnji program, sto ranije nije bio slucaj. Da li gledate i koji vam se jutarnji program najvise dopada. Pink/B92/RTS/HTV/RTCG. Da li neko gleda preko satelita RTCG jutarnji i kako vam se dopada?:brus:
 
Jedini pravi Jutarnji program bio je i ostace na RTSu.
RTCG nisam nikada gledao, ali ako se zasniva na besomucnoj i besmislenoj prici, onda mogu da kazem odmah da mi se ne svidja. Ako je program infomativnog karaktera, onda je u redu.
 

Back
Top