Pahomije scandal case

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Nije valjda da smo svi zaboravili skandal u vezi sa vladikom Pahomijem i pedofilijom.Dakle,hajde malo da komentarišemo o slučaju...


pahomije.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa ispuni je ti, pošto očigledno imaš neko, na argumentima izgrađeno, mišljenje o tome...

Pa još nisam naišao na neke argumente za bilo koju stranu, mada nisam se ni zanimao...mislim, na forumu je Pahomije prihvaćen kao simbol pedofila, ali nisam još pročitao konkretno šta se desilo.

e to je vec neshto drugo...:roll: lepo kazi; "Nisam obaveshten" a ne odma' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
hmm..a ko JESTE obavesten?
niko od nas ovde ne raspolaze nikakvim dokaznim materijalom..raspolazemo novinarskim clancima..u javnosti je pahomije proglasen krivim i pre podizanja optuznice..
objektivno ja ne mogu da tvrdim ni da pahomije jeste pedofil ni da pahomije nije pedofil..
 
nema tu vise sta da se kaze....Srbija je jadna zemlja kad su pedofili na slobodi........
a oslobodila ga je cini mi se vlada onog neobavestenog klerofashiste sto deli stanove

optuzen je bio.ali nije osudjen



Kažnjeni sveštenici i monahinje

Trojica sveštenika i dve monahinje, koji su svedočili u korist oštećenih dečaka, raščinjeni su i uklonjeni iz Eparhije vranjske jer ih je stigla osveta i kazna vladike Pahomija. Bez posla i na ulici ostali su bivši jerej Goran Arsić i đakoni Vladimir Savić i Milorad Milosavljević. Osveta vladike Pahomija stigla je i monahinje Jovanu Stanković i Nadu Ćerilić, koje su u vranjskom vladičanskom dvoru postale nepoželjne i nisu više u Vranju. Sveštenici koji su lažno svedočili u korist Pahomija napredovali su u službi.
 
chekaj.....ti ne znash da je vladika Pahomije optuzen za seksualno uznemiravanje i zlostavljanje dechaka?

Znam da je optužen, ali znam i da ga je, kao što reče Navar javnost osudila prije same optužnice. Kasnije je oslobođen, i opet, sramota za sudstvo itd itd...ja samo kažem da ne mogu žuriti sa zaključcima, posebno ne kada je u pitanju tako teška optužba kao što je pedofilija.
Inače, takve optužbe (pedofilija, silovanje) same po sebi u startu osuđuju.
 
Kažnjeni sveštenici i monahinje

Trojica sveštenika i dve monahinje, koji su svedočili u korist oštećenih dečaka, raščinjeni su i uklonjeni iz Eparhije vranjske jer ih je stigla osveta i kazna vladike Pahomija. Bez posla i na ulici ostali su bivši jerej Goran Arsić i đakoni Vladimir Savić i Milorad Milosavljević. Osveta vladike Pahomija stigla je i monahinje Jovanu Stanković i Nadu Ćerilić, koje su u vranjskom vladičanskom dvoru postale nepoželjne i nisu više u Vranju. Sveštenici koji su lažno svedočili u korist Pahomija napredovali su u službi.
nije osudjen zato sto je zastareo predmet....zar to tebi nije ni malo sumnjivo ????
Da, očigledno sumnjivo...
 
za sud svedok je uvek sumnjiv dokaz..izjave svedoka se ne mogu uzeti zdravo za gotovo i po difoltu kao tacne..
jer bi u tom slucaju ja mogao da nadjem dva svedoka i kazem kako mi pera duguje milion evra sto ce moja dva svedoka da potvrde.i sta sud treba da osudi peru da isplati meni milion evra?
 
a sta to pa u srbiji NIJE sumnjivo?

pa delimicno sam pratio sudski proces iz vise sredstava informisanja i sve mi je ovo bas sumnjivo....posle tolike mediske halabuke kako je moguce da sudski proces zastari....i koliko znam da su akteri u sudskom procesu navodno uzeti na odgovornost....samo nikad niko nije objavio kakve kosenkvence su izrecene....a da su krivi za zastarevanje procesa to je toliko ocito....
 
za sud svedok je uvek sumnjiv dokaz..izjave svedoka se ne mogu uzeti zdravo za gotovo i po difoltu kao tacne..
jer bi u tom slucaju ja mogao da nadjem dva svedoka i kazem kako mi pera duguje milion evra sto ce moja dva svedoka da potvrde.i sta sud treba da osudi peru da isplati meni milion evra?

ama banalizujes ga brate...!!!
a sta ako je vladika stvarno kriv....koje argumente imas na to da roditelji maloletnika optuze jednog vladiku za pedofiliju nad svojom decom i time obeleze decu do kraja zivota....u to ne mogu da poverujem...
i na kraju mi nije jasna SPC taman i da nije vladika kriv,zbog ugleda crkve kao institucije trebao je barem biti premesten...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top