Nožem napadao šetače po Knez Mihailovoj !!

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.191
U petak uveče odigravala se prava drama u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu. Nepoznati muškarac romske nacionalnosti oko 20.30 časova, sa velikim kuhinjskim nožem jurio je i tukao prolaznike po šetalištu, pišu "Večernje novosti".

Pomahnitali čovek u vidno alkoholisanom stanju više od pola sata je napadao decu, žene i ulične prodavce, a prema rečima očevidaca, jednu devojku je ubo nožem u leđa.

Beograđanima je ipak najviše u sećanju ostao slučaj kada je krajem marta 2007. godine pomahnitali Kinez Vang Ling Li (42) nožem isekao pet prolaznika. Dve osobe su tada zadobile teške telesne povrede, a Kinez je ubrzo uhapšen.


http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=144653

Mozete da nastradate ni krivi ni duzni na bilo kom mestu u gradu..
Vas komentar na ovo?
 
Stravično. Verovatno će ga pustiti da mu ne bi povredili njegova manjiska prava.
Sina moje prijateljice od 9 godina su takodje noževima napali cigani od 8-12 godina,ispred škole,psujući mu mater srpsku (oni su Goranci) srećom,prošlo je s ogrebotinama. Policija ih je našla pa pustila?! Inače,nemojte prihvatati reči romi i neromi,jer reč rom na ciganskom jeziku znači ČOVEK,hoće reći da su svi ostali neromi-to jest NELJUDI! Čisto kršenje zakona o zabrani diskriminacije na nacionalnoj osnovi.
 
U petak uveče odigravala se prava drama u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu. Nepoznati muškarac romske nacionalnosti oko 20.30 časova, sa velikim kuhinjskim nožem jurio je i tukao prolaznike po šetalištu, pišu "Večernje novosti".

Pomahnitali čovek u vidno alkoholisanom stanju više od pola sata je napadao decu, žene i ulične prodavce, a prema rečima očevidaca, jednu devojku je ubo nožem u leđa.

Beograđanima je ipak najviše u sećanju ostao slučaj kada je krajem marta 2007. godine pomahnitali Kinez Vang Ling Li (42) nožem isekao pet prolaznika. Dve osobe su tada zadobile teške telesne povrede, a Kinez je ubrzo uhapšen.


http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=144653

Mozete da nastradate ni krivi ni duzni na bilo kom mestu u gradu..
Vas komentar na ovo?



ja mislim da Rome treba da vratimo tamo odakle su i dosli,u Kinu:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Stravično. Verovatno će ga pustiti da mu ne bi povredili njegova manjiska prava.
Sina moje prijateljice od 9 godina su takodje noževima napali cigani od 8-12 godina,ispred škole,psujući mu mater srpsku (oni su Goranci) srećom,prošlo je s ogrebotinama. Policija ih je našla pa pustila?! Inače,nemojte prihvatati reči romi i neromi,jer reč rom na ciganskom jeziku znači ČOVEK,hoće reći da su svi ostali neromi-to jest NELJUDI! Čisto kršenje zakona o zabrani diskriminacije na nacionalnoj osnovi.

Sada vec davne 1997.godine ubijen je mali Rom u Beogradskoj ulici.

Goranci nisu Romi.

Mogla bih jos o tome, ali me zaboli glava.
 
Sada vec davne 1997.godine ubijen je mali Rom u Beogradskoj ulici.

Goranci nisu Romi.

Mogla bih jos o tome, ali me zaboli glava.

Pa? Ludaka (ubice,silovatelji...) ima na sve strane,sto bi jedno romsko dete trebalo da bude veca zrtva od jednog belog deteta? Ista je to tragedija ali ti pricas o romima kao da njima niko ne sme nista i da je njihova jedna zrtva 10000 puta veca od nase jedne zrtve! Svaki dan u crnoj hronici pogine neko dete i sto bi se neko drugo dete razlikovalo od tog romskog? Samo sad nemoj poceti pricu o incidentu na koncertu RN,jer su ubice osudjene!
 
Romi su ozbiljno ugrozeni, to niko normalan ne moze da porekne.

Smrt svakog dete je jeziva,bez obzira na boju koze, a dete koje sam pomenula islo je u moju bivsu OS i bilo uzoran djak. Moja kuma mu je bila razredna.

A tek sta reci o ubistvu glumca Dragana Maksimovica, koga je grupa razularenih Radovaca pretukla na smrt misleci da je Rom?

Svako ko deli ljude na osnovu rase, vere, nacije, za mene nije COVEK.
 
U petak uveče odigravala se prava drama u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu. Nepoznati muškarac romske nacionalnosti oko 20.30 časova, sa velikim kuhinjskim nožem jurio je i tukao prolaznike po šetalištu, pišu "Večernje novosti".

Pomahnitali čovek u vidno alkoholisanom stanju više od pola sata je napadao decu, žene i ulične prodavce, a prema rečima očevidaca, jednu devojku je ubo nožem u leđa.

Beograđanima je ipak najviše u sećanju ostao slučaj kada je krajem marta 2007. godine pomahnitali Kinez Vang Ling Li (42) nožem isekao pet prolaznika. Dve osobe su tada zadobile teške telesne povrede, a Kinez je ubrzo uhapšen.


http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=144653

Mozete da nastradate ni krivi ni duzni na bilo kom mestu u gradu..
Vas komentar na ovo?

Ovaj Kinez je imao machetu, a ne noz koliko se secam. I stvarno ne razumem kako mu neko nije momentalo je*ao mater bezobraznu, a i ovom liku, zamisli da ide tako i da seche ljude, pa gde to ima!? Kako se bre nije nashao neko sa utokom ili makar nozem pa da i njega malo " bocnu " u ledja... I gde je bila je*ena murija!? Inache su stalno u Knezu, izgleda da nisu tu samo kada treba neshto da se radi... Lenchuge nijedne.
 
Romi su ozbiljno ugrozeni, to niko normalan ne moze da porekne.

Smrt svakog dete je jeziva,bez obzira na boju koze, a dete koje sam pomenula islo je u moju bivsu OS i bilo uzoran djak. Moja kuma mu je bila razredna.

A tek sta reci o ubistvu glumca Dragana Maksimovica, koga je grupa razularenih Radovaca pretukla na smrt misleci da je Rom?

Svako ko deli ljude na osnovu rase, vere, nacije, za mene nije COVEK.

greotice jedne :(

bio bi i ja ugrozen da necu nista da radim i da izigravam pantljicaru celog zivota.

mani se tih prica, ako ti je toliko stalo da njih usvoji koje cigance
 
Romi su ozbiljno ugrozeni, to niko normalan ne moze da porekne.

Smrt svakog dete je jeziva,bez obzira na boju koze, a dete koje sam pomenula islo je u moju bivsu OS i bilo uzoran djak. Moja kuma mu je bila razredna.

A tek sta reci o ubistvu glumca Dragana Maksimovica, koga je grupa razularenih Radovaca pretukla na smrt misleci da je Rom?

Svako ko deli ljude na osnovu rase, vere, nacije, za mene nije COVEK.

Kako su ugrozeni kad imaju ista prava,deca na prijemnom imaju dodatne poene samo zato sto su romi,e sad sto oni nece da se socijalizuju to je njihov problem! Da su oni kao africki crnci u Americi,da rade i da hoce da se ukljuce u drustvo niko ih nebi mrzeo niti bi imao za to razloga a ovako mnogi ih ljudi ne vole! Pa i Aljbanci i Hrvati maltertiraju Srbe,samo zato sto su Srbi pa niko ne staje u nasu odbranu! Sta cemo sa tim? To stoji,ali ljudi ih ne vole jer su ne radnici i jer zive u ne higijenskim naseljima i misle ako su romi da sve drzavam besplatno mora da im obezbedi! Ovde su zasticeni kao beli medvedi i imaju najveca prava u Evropi!
 
U petak uveče odigravala se prava drama u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu. Nepoznati muškarac romske nacionalnosti oko 20.30 časova, sa velikim kuhinjskim nožem jurio je i tukao prolaznike po šetalištu, pišu "Večernje novosti".

Pomahnitali čovek u vidno alkoholisanom stanju više od pola sata je napadao decu, žene i ulične prodavce, a prema rečima očevidaca, jednu devojku je ubo nožem u leđa.

Beograđanima je ipak najviše u sećanju ostao slučaj kada je krajem marta 2007. godine pomahnitali Kinez Vang Ling Li (42) nožem isekao pet prolaznika. Dve osobe su tada zadobile teške telesne povrede, a Kinez je ubrzo uhapšen.


http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=144653

Mozete da nastradate ni krivi ni duzni na bilo kom mestu u gradu..
Vas komentar na ovo?

Sve ce vise takvih slucajeva da bude.
 
Pa mislim da bi glat trebalo da se ljudi skupe i da ga lincuju po kratkom postupku bez ikakvih podpitanja i odgovornosti..desilo se tako svojevremeno da su njih trojica nekih sirovih navijaca nasrnuli na njih 200 i normalno svi u beg..ko ce se junaci i nabada na noz zbog budala..poenta da oni nece odgovarati za to i sutra su opet na ulici dok im ne iseces lepo prstice
 

Back
Top