Da li je i vama ovo cudno?

baby cool

Početnik
Poruka
41
Sutra treba da idem sa deckom u bioskop, i najnormalnije ga pozovem da dodje pre toga kod mene, jer sam posle bioskopa zauzeta...
I pogodite sta mi on na to kaze! ''Ja mislim da nije normalno da ljudi vode ljubav u toku dana''. :shock: :D I dalje nastavlja: ''Ako su dvoje u vezi, onda treba da provode noci zajedno''. I otkaci me decko, kao nalazimo se ispred bioskopa.

Ja zivim sa svojima, tako da je malo nezgodno da gospodin ostaje do ujutru, a on je u studentskom domu, ima svoju sobu (bez wc-a i tusa), mali krevet... Pritom je i van grada, tako da mi stvarno nije zgodno da idem tamo, ostajem do ujutru, vracam se kuci... - izgubim mnogo vremena, a ne spavam uopste. Uradila sam to jednom, i tad sam se vratila kuci prvim jutarnjim busom, i spavala do 2 popodne... Uglavnom, ne bih da davim previse...

On je i ranije to pominjao i trazio da ja spavam kod njega, ujutru se zajedno budimo, zajedno doruckujemo itd. ali nije nikad odbio da dodje kod mene u toku dana, tako da mi sad cela situacija deluje ozbiljnije.

Mozda sam ja malo komplikovana, jer on tvrdi da drugim devojkama nije bio problem da ostaju po celu noc, ali to da njemu nije 'prirpdno i normalno voditi ljubav danju, kad je mnogo lepse nocu' stvarno ne razumem!

I jos nesto, zajedno smo malo duze od mesec dana...

E, sad, bio moj problem glup ili ne, plizzz, poslusajte kolegu Busturu (topic: ''Izbegnimo glupost’’) i trudite se da mi ozbiljno odgovorite i malo me posavetujete! :)
 
Jel taj tvoj (buduci intektualac) stavlja maramu preko glave devojci kada "vodi ljubav"? ... Mozda je i to obicaj u njegovim krajevima gde "ono" rade samo kasno nocu, u spavacim sobama, na krevetu, ispod carsafa i zatvorenih ociju.
A fora "drugim devojkama nije smetalo da prespavaju" ne treba da te ineteresuje. Ti nisi druge devojke i treba da radis kako ti odgovara.
Jos uvek ne mogu da verujem da je odvalio da se "to" radi samo nocu... u kom veku on zivi? Sex po danu je fantasticna stvar.
 
Mozda se decku ne dize po danu... :mrgreen:

Salu na stranu, moguce je da jos nije dovoljno "oslobodjen" i samosvjestan te ne moze dovoljno da se opusti i vodi ljubav pri danjem svjetlu... A, ima i muskaraca koji jednostavno kao da se bude, kako noc pada, dok su danju vise aseksualna bica...
 
Mozda je to sto ti kazes Gazda, da nema dovoljno samopouzdanja vezano za svoje telo da bi mogao da vodi ljubav po danu. A mozda mu je sex samo radnja koja se, kako je "naucio", radi samo u mraku. A mozda je jednostavno staromodan. Mozda nije ni probao po danu.
Steta, ako nikada nece saznati kako je dobar sex ujutru, kada se sunce probija kroz zavese...
Treba mu objasniti da je sex dobar u svako doba dana...
 
Ma,daj tip je skroz smesan i detinjast,ne znam sta uopste i radis sa njim,a i mesec dana je jako malo da bi nekoga znao,a nije mi ni jasno kako si pristala da spavas sa njim s obzirom koliko ste zajedno.U cemu je stvar,sluzis li mu samo za to(no offense)ili je u pitanjunesto vise?
 
Prvo, hvala vam svima na odgovorima - super je ovaj forum! :D

Drugo, danas smo pricali i decko definitivno ne voli seks po danu, kaze: ''Ok, moze ponekad, ali nije normalno ako se upraznjava vise danju nego nocu, jednostavno nije prirodno.'' I to je bilo jedino njegovo objasnjenje koje sam mogla da izvucem.

Ali, to je izgleda bio samo povod za jednu duzu raspravu o svemu sto njemu u stvari kod mene smeta, a to je pre svega, kako kaze moja rezervisanost. Tacno je da ja nisam preuzimala inicijativu ni u cemu i da nisam ulagala puno emocija, ali to je uglavnom zato sto ni sa njegove strane nije nista dolazilo, pa sam stekla utisak da je raspolozen za neki neobavezniji tip veze... Medjutim, on tvrdi da je na pocetku osecao dosta, onda je video da sam ja hladna, pa je resio da se i sam ponasa drugacije.

Ha - ko bi u to poverovao? Stalo ti je do nekoga, ali neces da pokazujes to, jer mislis da on oseca manje! I mozes toliko da se kontrolises i da tacno procenis koliko ces da ulozis truda i emocija?! Mislim, nije to voznja, gde mozes da kocis, kad se bojis da ides previse brzo ili da ces da udaris u nesto (haha, nije mi bas neko poredjenje; polozila sam juce vozacki, pa valjda zato...).

U svakom slucaju, to mi nekako sve deluje dosta proracunato... Zar nije trebalo vise da se trudi i da pokazuje osecanja, pa ako posle izvesnog vremena stvarno vidi da nije uspelo onda odustane? Plus sam ja dosta mladja od njega - sta je ocekivao...?

On mi je treci dan, odkada smo kao postali par rekao da me voli (dobro, poznavali smo se oko dva meseca). Ja mu nisam odgovorila, i tada je on navodno resio da saceka sa pokazivanjem osecanja. Ali, zar to moze tako lako da se odluci i sprovede? Nismo mi neke masine, da mozemo da se iskljucujemo i uknjucujemo prema potrebi i prema tome koliko dobijamo za uzvrat (o ovome je, cini mi se, vec bila slicna tema, ali nisam uspela sada da je nadjem... :? )

Uglavnom, necu da se nerviram, vec smo utvrdili da je cudan, ima krajnje neobicne stavove, uz sve to je i proracunat, prema tome, najbolje da se mi razidjemo prijateljski... Nece se ni on mnogo potresti...
 
Taj tvoj momak je malo sebican, rekla bih. I ta njegova prica o tome da ne voli da vodi ljubav danju mi ... hm... ne stoji. Pre bih rekla da je tom pricom ocekivao da ce te privoleti da dolazis cesce kod njega nocu.
Da je mene decko ispalio kao on tebe pred bioskop i odbio da dodje kod mene zbog takvog glupog izgovora... ja se pred bioskopom ne bih ni pojavila. Ali dobro, ja sam malo impulsivna i donosim odluke u momentu ... a ti razmisli sta ces :wink:
 
baby cool:
Mala budala:
Taj ti nije normalan...

Da, da, vrlo cudno sve skupa... Mada, moze i da bude da on to ne misli ozbiljno, nego mi se cisto sveti ili sta vec, u stilu ''ti neces nocu da prespavas kod mene; e, sad ja necu da dolazim danju''. C,c,c,c, razmislicu ja jos cemu to sve vodi...
:D
Mozda si previse baby cool pa ga zagolicas samo kad te ne vidi, odnosno kad te zagolica da bi video gde su ti zubi u mraku :lol: A mozda ima tetovaze kojih se stidi, mozda je vampir, mozda je malo poremecen jer nije ni malo normalno da neko nekoga zeli samo nocu. Ma na neke kad pomislim i u avionu i na brodu i u autobusu, u sred dana noci bilo kada. Pishkotica ti lepo reche bezi dok nema emocija, da se ne bi kajala natenane :wink:
 
Mislim da covek generalno nema pogresan stav ako mu nije do jebanja pred bioskop, izlazak ili tako nesto. Ne treba svaku jebacinu krunisati izlaskom niti svaki izlazak jebacinom. Jebacina na silu je najgora. Sta bi bilo da upoznas nekog ko bi to radio samo u cetiri ujutro? Ima na primer dosta zena koje to vole odmah posle budjenja a ja tona primer, mrzim iznad svega. Pa niti ja tvrdim da su one nenormalne niti one da sam ja nenormalan.Sve je to stvar licnog afiniteta i ne treba praviti dramu oko toga. :( :( :( :(
 

Back
Top