Koverte i markice sa Tadićevim likom

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
image.jpg


Predsedniku Srbije Borisu Tadiću odate su u Kini brojne počasti. Juče mu je svečano uručena filatelistička koverta sa njegovim likom i potpisom, koja je u njegovu čast štampana u 50.000 primeraka. Kineska pošta je, takođe, pustila u opticaj markice sa zastavom Srbije.

Inače, Tadić je juče ujutro, zajedno sa ambasadorom Kine u Beogradu Vej Đing Huom, obišao Kineski zid.

- Kineski zid je inspiracija za mene i moj narod, koliko može da se doprinese zajedničkoj istoriji i jedinstvenom cilju - upisao je Tadić u knjigu utisaka. (Ag)


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=77119&sectionId=37
Kineski zid mu je inspiracija, njemu i njegovom narodu!

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
A šta bi sa Briselom!?
 
Neće njemu Mongoli da upadaju u Srbiju, mi smo sad saveznici sa Kinezima bre!:hahaha:

Ацо, прво погрешио си у наслову јер НИЈЕ маркица са његовим ликом него са заставом Србије...

И шта да ти кажем, све је то лепо и красно, али мене на ову врућину 'вата нека зима у вези оне "бесцаринске зоне" - замисли сада када јурну овамо мали жути, има да нас преплаве...и онако их има већ доста, имам другара у Панчеву... каже СВУДА СУ КИНЕЗИ...
 
Ацо, прво погрешио си у наслову јер НИЈЕ маркица са његовим ликом него са заставом Србије...

И шта да ти кажем, све је то лепо и красно, али мене на ову врућину 'вата нека зима у вези оне "бесцаринске зоне" - замисли сада када јурну овамо мали жути, има да нас преплаве...и онако их има већ доста, имам другара у Панчеву... каже СВУДА СУ КИНЕЗИ...

Pa kad nas 7 i kusur miliona pravi bescarinsku zonu sa 1.3 milijarde Kineza, ko tu ima bolje šanse?

Inače, bescarinska zona ne znači slobodno kretanje ljudi...
 

Back
Top