20 i nevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ukratko, ti bi da se hebes a da ti ne udje...:confused: :D :p

Ti bi da se hebes iz ljubavi a neces ozbiljnu vezu a opet ne bi ni da se zezas....zrela si za svoje godine a opet se plasis da ti zivot ne prodje jer i sama vidis da si mozda preozbiljna...

Zar je bitno sta ce drugi reci i sta drugi misle, zar ti moras drugima da polazes racune i dokazujes da li si nevina ili ne? Zasto uopste moras to nekome da kazes? :dontunderstand:

Jednostavno budi to sto jesi i radi onako kako osecas i ne mozes pogresiti!!! Ti ko da ne znas da li da budes dobra ili losa...pa se cepas izmedju...slusaj sebe i samo ce ti se kasti...;)
 
Zar je bitno sta ce drugi reci i sta drugi misle, zar ti moras drugima da polazes racune i dokazujes da li si nevina ili ne? Zasto uopste moras to nekome da kazes? :dontunderstand:

Jednostavno budi to sto jesi i radi onako kako osecas i ne mozes pogresiti!!! Ti ko da ne znas da li da budes dobra ili losa...pa se cepas izmedju...slusaj sebe i samo ce ti se kasti...;)

to sigurno nije,uopste me nije briga sta drugi pricaju,niti moje misljenje mogu drugi da promene.. u pravu si samo ce se desiti
 
Pa i ne treba da mislis sta ce drugi da kazu, niti trebas da im pricas da si nevina ( samo ce te ismejavati )..ako te neko pita, reci da nisi...svi smo drugaciji i posebni za sebe...niti je napisan neki zakon sa koliko god. je normalno da imas prvi seksualni odnos...to je individualno...
Nikad ne pokusavaj da budes kao drugi i da ti neko nesto namece! Budi svoja, uzivaj u svakom danu, izlazi, druzi se ( kad pozelis ), opusti se...i veruj da ces pronaci adekvatnu osobu, jer to zasluzujes...svako ima pravo na srecu i ljubav, samo je treba prepoznati ( a to ne ume svako )....

I ne opterecuj se brojem muskaraca koje si imala ili koje ces imati...smatram da je KVALITET bitniji od KVANTITETA..uostalom sta fali broju 1? Ili 2? :dontunderstand:
 
Pa i ne treba da mislis sta ce drugi da kazu, niti trebas da im pricas da si nevina ( samo ce te ismejavati )..ako te neko pita, reci da nisi...svi smo drugaciji i posebni za sebe...niti je napisan neki zakon sa koliko god. je normalno da imas prvi seksualni odnos...to je individualno...
Nikad ne pokusavaj da budes kao drugi i da ti neko nesto namece! Budi svoja, uzivaj u svakom danu, izlazi, druzi se ( kad pozelis ), opusti se...i veruj da ces pronaci adekvatnu osobu, jer to zasluzujes...svako ima pravo na srecu i ljubav, samo je treba prepoznati ( a to ne ume svako )....

I ne opterecuj se brojem muskaraca koje si imala ili koje ces imati...smatram da je KVALITET bitniji od KVANTITETA..uostalom sta fali broju 1? Ili 2? :dontunderstand:

Bas ovo sinoc napisah u jednoj drugoj temi.Slazem se.
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

Samo laganini bolje i to nego dati svakome.
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??
neka si nevina...jedino bitno je da slusas sebe i svoje potrebe i da to uradis onda kada osecas da ti je doslo vreme i sa osobom sa kojom zelis.a sta rade i misle ostali zaista nije bitno,jer to je samo tvoja stvar. i ne,nije mi bas normalno da sa 14-15 godina vec uveliko imas seksualne odnose.:neutral:
 
Pa i ne treba da mislis sta ce drugi da kazu, niti trebas da im pricas da si nevina ( samo ce te ismejavati )..ako te neko pita, reci da nisi...svi smo drugaciji i posebni za sebe...niti je napisan neki zakon sa koliko god. je normalno da imas prvi seksualni odnos...to je individualno...
Nikad ne pokusavaj da budes kao drugi i da ti neko nesto namece! Budi svoja, uzivaj u svakom danu, izlazi, druzi se ( kad pozelis ), opusti se...i veruj da ces pronaci adekvatnu osobu, jer to zasluzujes...svako ima pravo na srecu i ljubav, samo je treba prepoznati ( a to ne ume svako )....

I ne opterecuj se brojem muskaraca koje si imala ili koje ces imati...smatram da je KVALITET bitniji od KVANTITETA..uostalom sta fali broju 1? Ili 2? :dontunderstand:

hvala na savetu,slazem se mislim da je ovo moj slucaj sto si napisala kod tebe The worst prison is a closed heart. jos uvek nisam nasla nekog ko ce mi nesto znaciti da bi uopste imala vezu s njim i zato je ovako..tako da ono izgleda dok se ne pojavii :dash:
 
hvala na savetu,slazem se mislim da je ovo moj slucaj sto si napisala kod tebe The worst prison is a closed heart. jos uvek nisam nasla nekog ko ce mi nesto znaciti da bi uopste imala vezu s njim i zato je ovako..tako da ono izgleda dok se ne pojavii :dash:

Pa ne mora da znaci da to vazi za tebe..nemoj da pravis problem a mozda i ne postoji..ok je sto preispitujes sebe ali ne treba ni preterivati....ne mozes svakome pokloniti poverenje i svoja osecanja...
Nije ti se niko jos svideo u toj meri da bi pozelela nesto ozbiljnije sa njim..i to je skroz ok...ali nije ok ako se zatvaras kuci i ne uzivas u obicnim stvarima, jer onda neces ni moci upoznati nekoga...
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

Neke od 15 to cine nekih strahova i licnih nesigurnosti radi. Da bi pokazale svoju volju, da se izraze i pokazu drugima pa i sebi da imaju neku vrednost na novom trzistu, jer ako nemaju onda bivaju cudne..

A opet i one sa 20 imaju neke svoje nesigurnosti. Da li ce biti u redu, da li je to taj, neke cudne moralne zakone koji su ostali kao odjek proslih vremena..

Da li si cudna zbog toga? Pa nisi.. Moguce da imas negde u sebi problem ipak. A mozda i ne. Mozda si ti normalna a mi iscaseni..

Mada, najjadnije je cuti devojku da kaze da joj je zao sto je to ucinila sa 15, da je bilo bzv, da bi bilo ok da je sacekala neke vece osecaje..
E to je jadno, ostalo je ok..

Kad budnes spremna tad ces i uciniti to..
Samo.. Ne znam, navijam da bude nekad skorije :)..
 
Hmm pa ne, widisx ne znam dal si izwalio ali kad izgubisx newinost to je kada spawasx sa dewojkom, a ne kada prstima radisx to :roll:
basx si glup, mada se to i ocekuje od tebe

Pa ja mislio da zensko ne moze izgubiti nevinost sa dewojkom,ili moze lol j.bt bas sam glup....A kako si to izgbila nevinost...sa tri prstica,ili ti ga neki uvalio,mozda s foruma lol a? a? aaajde reci,niko te ne zna ovde
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

ja sam bila nevina do 25 , sad mi je zao, vjeruj...:zper:
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??
Девојко, ЈА ТИ СЕ ДИВИМ, и теби и таквима као ти. У данашње време када 99 % мушкараца и рецимо 65 посто жена на првом месту на пиједесталу, испред свега ставља ону ствар, такве девојке као ти ми уливају наду да није све изгубљено...:klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top